Povezane vesti

Na večni počinak U omiljenom odelu i crvenoj kravati: Glumci i prijatelji ispraćaju Batu u Starom dvoru! (foto) (video)

Na večni počinak U omiljenom odelu i crvenoj kravati: Glumci i prijatelji ispraćaju Batu u Starom dvoru! (foto) (video)

Telegraf 26.05.2016
Dva sata kasnije, u 13 sati na Novom groblju u Beogradu, biće održano opelo, a zatim će slavni Valter biti ispraćen na večni počinak u Aleji velikana. U Starom dvoru Skupštine grada minutom ćutanja počela je druga komemoracija Velimiru Bati… »
Poslednji pozdrav valteru: Hiljade ljudi na Novom groblju ispratilo Batu na večni počinak! (foto) (VIDEO)

Poslednji pozdrav valteru: Hiljade ljudi na Novom groblju ispratilo Batu na večni počinak! (foto) (VIDEO)

Telegraf 26.05.2016
Brojni poštovaoci lika i dela slavnog Valtera, kao i prijatelji i glumci stigli su na Novo groblje pola sata ranije, a prisutan je bio i unuk Josipa Broza Tita, Joška Broz. Dva sata nakon komemoracije održane u Starom dvoru, u 13.00 sati na Novom… »
Legende će večno ležati jedna pored druge: Bata sahranjen pored Dragana Nikolića (FOTO)(video)

Legende će večno ležati jedna pored druge: Bata sahranjen pored Dragana Nikolića (FOTO)(video)

Telegraf 26.05.2016
Batino grobno mesto nalazi se tik pored Dragana Nikolića, njegovog dugogodišnjeg prijatelja i kolege, iako se Gaga nalazi u Aleji zaslužnih građana, a Bata u Aleji velikana. Doajen našeg glumišta Velimir Bata Živojinović ispraćen je danas na… »
Kinezi došli da se oproste od svog heroja Valtera (FOTO) (VIDEO)

Kinezi došli da se oproste od svog heroja Valtera (FOTO) (VIDEO)

Telegraf 26.05.2016
Na Novom groblju su se okupili mnogi koji su poštovali lik i delo Bate Živojinovića, a došli su i brojni Kinezi kako bi ispratili Valtera. Trenutno je u toku opelo na Novom groblju u Beogradu, nakon čega će legenda srpskog glumišta, Velimir Bata… »
"Bata je bio naš Džon Vejn": U ime svih glumaca, ovako se Lazar Ristovski oprostio od legendarnog Valtera! (FOTO)

"Bata je bio naš Džon Vejn": U ime svih glumaca, ovako se Lazar Ristovski oprostio od legendarnog Valtera! (FOTO)

Telegraf 26.05.2016
- Večiti mladić Bata, sebi je obezbedio večni život i zato neka mu je večna slava - kazao je glumac Lazar Ristovski. U Starom dvoru Skupštine grada, na komemoraciji preminulom glumcu Velimiru Bati Živojinoviću, u ime njegovih kolega oprostio se… »
Dosad neviđeni VIDEO bate živojinovića: Ovako je Valter zvao Kineze da dođu u Beograd (VIDEO)

Dosad neviđeni VIDEO bate živojinovića: Ovako je Valter zvao Kineze da dođu u Beograd (VIDEO)

Telegraf 26.05.2016
- Ja sam Bata Živojinović, a svi me znate kao Valtera. Dobro došli u moj Beograd - poručila je ova glumačka legenda Kinezima. U Kini se nedavno emitovala reklama u kojoj ih njihov i naš Valter – Velimir Bata Živojinović, poziva da dođu u našu… »
Na glumu otišao zbog kaubojskih filmova: Batin drug iz detinjstva sve rasplakao na komemoraciji! (FOTO)

Na glumu otišao zbog kaubojskih filmova: Batin drug iz detinjstva sve rasplakao na komemoraciji! (FOTO)

Telegraf 26.05.2016
- Odrasli smo zajedno. Bili smo u obdaništu, pa smo zajedno otišli u pozorišnu školu. On se setio da bi bilo dobro da studiramo Pozorišnu akademiju. Bio sam skeptičan da će da nas prime. Ali, primili su nas - rekao je on o srpskom Džonu Vejnu… »
Slomljene od bola: Na komemoraciju stigle Batina supruga Lula i ćerka Jelena! (VIDEO)

Slomljene od bola: Na komemoraciju stigle Batina supruga Lula i ćerka Jelena! (VIDEO)

Telegraf 26.05.2016
Na komemoraciju, na kojoj će se od njega oprostiti brojni prijatelji i glumci, stigla je njegova supruga Lula sa ćerkom Jelenom. U Stari dvor Skupštine grada, u kom je upravo minutom ćutanja počela druga komemoracija Velimiru Bati Živojinoviću… »

Vesti dana »