Povezane vesti

Udruženje „Sloboda”: Artmanova iznosi neistine o Slobodanu Miloševiću

Udruženje „Sloboda”: Artmanova iznosi neistine o Slobodanu Miloševiću

Politika 26.05.2016
Povodom izjave Florens Artman, bivše potparolke Haškog tribunala u intervjuu hrvatskom nedeljniku „Ekspres” u broju od 25.maja, „da se Slobodan Milošević sam trovao u ćeliji, oglasilo se Udruženje građana „Sloboda”. Kako se navodi u… »
Milošević se ubio, možda će i Mladić!

Milošević se ubio, možda će i Mladić!

Vesti online 26.05.2016
Skandalozni scenario smrti Slobodana Miloševića s kojim je u javnost izašla bivša portparolka tužilaštva u Hagu Florens Artman i još skandaloznija paralela koju je povukla između bivšeg predsednika Srbije i SRJ i generala Ratka Mladića… »
Vulina brine što Hag ćuti o trovanju Miloševića

Vulina brine što Hag ćuti o trovanju Miloševića

RTV 26.05.2016
VLASOTINCE - Ministar za rad, zapošljavanje, boračka i socijalna pitanja Aleksandar Vulin izjavio je danas da ga posle izjave nekadašnje portparolke tužilaštva u Hagu Florens Artman da se bivši predsednik SRJ i Srbije Slobodan Milošević sam trovao… »
Momir bulatović: Artmanova laže i izmišlja, Milošević nije izvršio samoubistvo, Hag ga je ubio!

Momir bulatović: Artmanova laže i izmišlja, Milošević nije izvršio samoubistvo, Hag ga je ubio!

Pravda 26.05.2016
Udruženje "Sloboda" odbacilo je danas navode bivše portparolke Haškog tribunala Florens Artman o tome da se bivši predsednik SRJ i Srbije Slobodan Milošević sam trovao u Haškom tribunalu uz ocenu da je ovo još jedna u nizu laži, kako se navodi… »
Udruženje "Sloboda" demantuje Artmanovu: Milošević se nije sam trovao lekovima

Udruženje "Sloboda" demantuje Artmanovu: Milošević se nije sam trovao lekovima

Blic 26.05.2016
Udruženje "Sloboda" odbacilo je danas navode bivše portparolke Haškog tribunala Florens Artman o tome da se bivši predsednik SRJ i Srbije Slobodan Milošević sam trovao u Haškom tribunalu uz ocenu da je ovo još jedna u nizu laži, kako se navodi… »
Dačić prokleo Florens Artman: Stići će te božja kazna zbog Slobodana Miloševića!

Dačić prokleo Florens Artman: Stići će te božja kazna zbog Slobodana Miloševića!

Kurir 26.05.2016
Lider Socijalističke partije Srbije poručio bivšoj portparolki haškog tužilaštva da se neće dobro provesti zbog tvrdnji da se Milošević sam otrovao u Sheveningenu. Bivša portparolka tužilaštva u Hagu Florens Artman tvrdi da se pokojni… »

Vesti dana »