Povezane vesti

Na hrvatskoj politickoj sceni sve opcije u igri

Na hrvatskoj politickoj sceni sve opcije u igri

Dnevnik 30.05.2016
ZAGREB: Tenzie u hrvatskoj ne popuštaju nakon što je opozicioni SDP Zorana Milanovića zatažila izglasavanje nepoverenja prvom potpredsedniku vlade. Tomislavu Karamarku, a situaciju je dodatno podgrejala izjava šefa HDZ-a da je lider Mosta, manje… »
Petrov spreman da ode ako Karamarko ostane, Orešković optimista

Petrov spreman da ode ako Karamarko ostane, Orešković optimista

Novi magazin 30.05.2016
Potpredsednik Vlade Hrvatske Božo Petrov iz Mosta izjavio je danas da je spreman da podnese ostavku ako lider Hrvatske demokratske zajednice (HDZ) Tomislav Karamarko ostane u Vladi, odnosno ako mu ne bude izglasano nepoverenje u parlamentu. "Mislim da… »
Petrov: Ukoliko Karamarko ostane, ja izlazim iz vlade

Petrov: Ukoliko Karamarko ostane, ja izlazim iz vlade

Blic 30.05.2016
Potpredsednik vlade i predsednik Mosta nezavisnih lista, manje članice vladajuće koalicije, Božo Petrov izjavio je danas da ne vidi na koji bi način ta stranka mogla da nastavi saradnju u vlasti, ukoliko prvom potpredsedniku vlade Tomislavu Karamarku… »
Karamarko: Vlada ide dalje bez Petrova

Karamarko: Vlada ide dalje bez Petrova

SEEbiz 30.05.2016
ZAGREB - Prvi put u mladoj hrvatskoj povijesti jedna će od vladajućih stranaka zajedno s oporbom rušiti čelnika druge vladajuće stranke i jednog od čelnih ljudi Vlade. Božo Petrov, čelnik Mosta, u intervjuu Večernjem listu kazao je kako s… »
Karamarko: Petrov je kao kamenčić u cipeli, osiguraću vladu bez njega

Karamarko: Petrov je kao kamenčić u cipeli, osiguraću vladu bez njega

Blic 29.05.2016
Predsednik HDZ i prvi potpredsednik hrvatske vlade Tomislav Karamarko prvi put je nagovestio da će Hrvatska dobiti vladu bez lidera Mosta Bože Petrova, kog je nazvao "kamenčićem u cipeli". - Novi izbori nisu nikome u interesu jer Hrvatska ne može da… »

Vesti dana »