Povezane vesti

Konobar odbio da usluži Artmanovu

Konobar odbio da usluži Artmanovu

RTV 31.05.2016
SARAJEVO - Prijedorski konobar odbio je danas da usluži bivšu portparolku haškog tužilaštva Florans Artman, što je ona nazvala incidentom i diskriminacijom. "Konobar je odbio da me posluži kafom zato što sam nosila belu traku. Vlasnik restorana mi… »
Konobar odbio da posluži Florans Artman u Prijedoru

Konobar odbio da posluži Florans Artman u Prijedoru

RTS 31.05.2016
Bivšu portparolku Haškog tužilaštva Florans Artman i zagrebačkog fotografa Hrvoja Polana konobar je odbio da posluži pićem jer su oko ruke imali zavezane bele trake, prenosi portal "Prijedor 24". Uoči početka obeležavanja Dana belih traka, u… »
Prijedor: U jednom kafiću odbili da usluže Florans Artman! Pitali je što nije u zatvoru

Prijedor: U jednom kafiću odbili da usluže Florans Artman! Pitali je što nije u zatvoru

Vesti online 31.05.2016
Uoči početka obeležavanja Dana belih traka u jednom prijedorskom kafiću dogodio se incident. Bivšoj portparolki haškog tužilaštva Florans Artman i zagrebačkom fotografu Hrvoju Polanu konobar je odbio da posluži piće jer su oko ruke imali… »
Florens Artman pitali zašto nije u zatvoru!

Florens Artman pitali zašto nije u zatvoru!

Alo 31.05.2016
Bivša portparolka haškog tužilaštva Florens Artman doživela je neprijatnu situciju u jednom prijedorskom kafiću kada je konobar odbio da je posluži jer je oko ruke imali zavezanu belu traku. Artman je u Prijedor došla kako bi obeležila Dan belih… »
Incident u prijedoru: U jednom kafiću odbili da usluže Florens Artman! Pitali je što nije u zatvoru

Incident u prijedoru: U jednom kafiću odbili da usluže Florens Artman! Pitali je što nije u zatvoru

Kurir 31.05.2016
Uoči početka obeležavanja Dana belih traka u jednom prijedorskom kafiću dogodio se incident. Bivšoj portparolki haškog tužilaštva Florens Artman i zagrebačkom fotografu Hrvoju Polanu konobar je odbio da posluži piće jer su oko ruke imali… »
Zbog bijele trake odbili poslužiti Hartmann

Zbog bijele trake odbili poslužiti Hartmann

Al Jazeera 31.05.2016
Bivšoj glasnogovornici Tužilaštva Haškog tribunala konobar iz Prijedora odbio poslužiti piće zbog zavezane bijele trake. Uoči početka obilježavanja Dana bijelih traka u prijedorskom kafiću "Papa Joe" dogodio se incident. Bivšoj glasnogovornici… »
Incident u prijedoru: Artman: Vlasnik restorana mi je rekao da treba da budem u zatvoru

Incident u prijedoru: Artman: Vlasnik restorana mi je rekao da treba da budem u zatvoru

Blic 31.05.2016
Bivši portparol haškog tužilaštva Florens Artman doživela je danas neugodnu situaciju u jednom prijedorskom kafiću kada je konobar odbio da je posluži jer je oko ruke imali zavezanu belu traku. Ona je u Prijedor došla kako bi obeležila Dan belih… »

Vesti dana »