Povezane vesti
Radosne vesti iz Betanije: Rođeno 13 beba
Moj Novi Sad 02.06.2016
U Klinici za ginekologiju i akušerstvo u Novom Sadu, od juče u sedam sati ujutro, do jutros u isto vreme, rodile su: DEVOJČICE: Nataša Kondić, Gabrijela Vozar, Vesna Gvero i Aleksandra Lazović iz Novog Sada, Milica Ramić iz Sremske Kamenice i Slađana… »
Rođeno sedam dečaka i šest devojčica
NoviSad.com 02.06.2016
Novi Sad - Od srede ujutru do danas u isto vreme, u Betaniji rođeno 13 beba: šest devojčica i sedam dečaka. Majke devojčica su Vesna Gvero, Aleksandra Lazović, Nataša Kondić, Gabrijela Vozar (Novi Sad), Milica Ramić (Sremska Kamenica), Slađana Novković… »
Vesti dana »
Olenik posle razgovora u UKP: Interesovalo ih odakle mi informacije o "zvučnom topu"
Radio 021 pre 2 satajoš 42 povezane
Direktor Srbijagasa odgovorio u Skupštini na pitanje odakle mu plata od 30.000 evra
Danas pre 5 satijoš 26 povezanih
Najveće interesovanje na Univerzitetu u Beogradu za Stomatološki, Farmaceutski, Medicinski, Ekonomski, FON
NIN pre 3 satajoš 38 povezanih
RERI: U Srbiji 2025. 104 dana sa više čestica PM2,5 od dozvoljenog
N1 Info pre 8 satijoš 11 povezanih
Kombi udario u vozilo putarske službe na auto-putu Novi Sad-Beograd, petoro povređeno
RTS pre 1 satjoš 25 povezanih


