Povezane vesti

Preminuo Muhamed Ali

Preminuo Muhamed Ali

Danas 03.06.2016
Bokserska legenda, Muhamed Ali, preminuo je u 74. godini u bolnici u Feniksu u Arizoni. Portparol porodice saopštio je da je Ali patio od bolesti respiratornih organa, a stanje mu je bilo pogoršano usled Parkinsonove bolesti. Zbog komplikacije je u… »
Vučić: Deficit budžeta na kraju maja 11,3 milijarde dinara

Vučić: Deficit budžeta na kraju maja 11,3 milijarde dinara

Nova ekonomija 03.06.2016
Premijer Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da je na kraju maja deficit budžeta bio 11,3 milijarde dinara, što je šest puta manje od ranije planiranog. On je rekao da su prihodi budžeta mnogo veći i da su u maju prihodi od PDV-a bili sedam… »
Vučić u Bariču: Više kupaca nego bombi

Vučić u Bariču: Više kupaca nego bombi

Večernje novosti 03.06.2016
Premijer danas obišao "Prvu iskru - namensku" i gradilište kineske "Mei ta" u Bariču. Vučić: Očekujem da će Svetska banka i MMF podići prognoze rasta na 2,5 odsto BDP. DA srpska namenska industrija proizvodi i deset puta više, sve bismo mogli da… »
Sastav vlade do kraja sledeće nedelje

Sastav vlade do kraja sledeće nedelje

RTV 03.06.2016
BARIČ, BEOGRAD - Mandatar Aleksandar Vučić izjavio je danas da će do kraja sledeće nedelje doneti konačnu odluku o tome ko će činiti novu Vladu Srbije. Vučić je, navodeći da će u ponedeljak razgovarati sa predstavnicima SPS, u utorak sa… »
Majski deficit budžeta 11,3 milijarde dinara

Majski deficit budžeta 11,3 milijarde dinara

Gde investirati 03.06.2016
Premijer Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da je na kraju maja deficit budžeta bio 11,3 milijarde dinara, što je šest puta manje od ranije planiranog. On je rekao da su prihodi budžeta mnogo veći i da su u maju prihodi od PDV-a bili sedam… »
Vučić za Kurir: Nek se oni bave anterijama i ćevapima, ja ću da otvaram fabrike

Vučić za Kurir: Nek se oni bave anterijama i ćevapima, ja ću da otvaram fabrike

Kurir 03.06.2016
BEOGRAD - Mandatar Aleksandar Vučić obišao je danas radove na izgradnji kinesko-francuske fabrike "Mei Ta" za proizvodnju delova za automobile i motore u Obrenovcu, koja bi trebalo da zaposli 1.400 radnika. Vučić je izjavio za Kurir da će i dalje… »
Vučić poručio: Nema više - daj mi to i to ministarstvo!

Vučić poručio: Nema više - daj mi to i to ministarstvo!

Vesti online 03.06.2016
Mandatar Aleksandar Vučić poručio je u petak da u razgovorima o sastavu vlade, koje započinje u ponedeljak, neće prihvatiti feudalne principe već će saslušati samo one koji imaju neku korisnu ideju. Većina koju SNS ima, dodao je on, nije mala i… »
Vučić: Srećan sam što vidim gradilište sa 300 radnika

Vučić: Srećan sam što vidim gradilište sa 300 radnika

RTS 03.06.2016
Fabrika za proizvodnju eksploziva "Prva iskra - Namenska" a. d. otvorila je novi proizvodni pogon, a svečanosti u Bariču prisustvovao je i premijer Srbije Aleksandar Vučić. Vučić je obišao i radove na izgradnji kinesko-francuske fabrike "Mei Ta" za… »
Deficit budžeta u maju 11,3 milijarde dinara

Deficit budžeta u maju 11,3 milijarde dinara

Beta 03.06.2016
Premijer Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da je na kraju maja deficit budžeta bio 11,3 milijarde dinara, što je šest puta manje od ranije planiranog. On je rekao da su prihodi budžeta mnogo veći i da su u maju prihodi od PDV-a bili sedam… »
Premijer: Veći rast znači veće plate i penzije

Premijer: Veći rast znači veće plate i penzije

RTV 03.06.2016
BEOGRAD - Premijer Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da očekuje da će i MMF i Svetska banka da podignu prognozu rasta BDP-a Srbije na oko 2,5 odsto, a veći rast u perspektivi, objasnio je, znači i veće plate i penzije. Vučić, nakon… »
Vučić: Do kraja sledeće sedmice predlog koje će stranke biti u vladi

Vučić: Do kraja sledeće sedmice predlog koje će stranke biti u vladi

Novi magazin 03.06.2016
Mandatar za sastav nove vlade Aleksandar Vučić izjavio je danas da će do kraja sledeće sedmice biti poznato koje stranke će biti u novoj vladi. On je novinarima u Bariču rekao da će o novoj vladi u ponedeljak, 6. juna razgovarati sa predstavnicima… »

Vesti dana »