Povezane vesti

Dirljivo: Evo kome je Novak posvetio pobedu

Dirljivo: Evo kome je Novak posvetio pobedu

24 Sata 05.06.2016
Trenutak istorije konačno je dočekan u Parizu, trofej Rolan Garosa u rukama je Novaka Đokovića. Podrhtavao mu je glas kada je analizirao preokret u finalu Rolan Garosa kojim je savladao Endija Mareja sa 3:6, 6:1, 6:2, 6:4 i prvi put osvojio taj grend… »
Ruski mediji o Noletovoj pobedi

Ruski mediji o Noletovoj pobedi

Vesti online 05.06.2016
Srpski teniser Novak Đoković postao je tek treći igrač u istoriji ovog sporta koji je u istom trenutku osvajač sva četiri Grend slem turnira. Za sada nikome nije pošlo za rukom da to učini tokom kalendarske godine, ali Novak ima šansu za to ove… »
Šta kažu hrvatski mediji za trijumf Đokovića u Parizu?

Šta kažu hrvatski mediji za trijumf Đokovića u Parizu?

Vesti online 05.06.2016
Novak Đoković je šampion Rolan Garosa, centralna je sportska vest u svetu. I mediji u Hrvatskoj posvetili su značajan prostor trijumfu Srbina u Parizu. U "lijepoj njihovoj" euforija je oko početka Evropskog prvenstva u fudbalu, ali je pobeda našeg… »
Đoković: Često na terenu mislim o Srbiji

Đoković: Često na terenu mislim o Srbiji

Vesti online 05.06.2016
Posle osam godina, ponovo se na Rolan Garosu čula himna Srbije "Bože pravde". Ana Ivanović je imala tu čast 2008. godine, a sada lovorike pripadaju Novaku Đokoviću, koji je u finalu posle četiri seta bio bolji od Endija Mareja. Pevao je Nole… »
Novak: Često mislim na ljude u Srbiji...

Novak: Često mislim na ljude u Srbiji...

Mondo 05.06.2016
"Često se dešavalo da na terenu pomislim na ljude koji me gledaju u Srbiji, to mi daje dodatnu energiju", kazao je Novak Đoković nakon osvajanja svog prvog Rolan Garosa. Srpski teniser Novak Đoković rekao je u nedelju da je ostvario veliku pobedu na… »
Novak: Ovo ne bi bilo moguće bez Jelene Genčić, mog đeda...

Novak: Ovo ne bi bilo moguće bez Jelene Genčić, mog đeda...

Vesti online 05.06.2016
Emocije su kuljale iz Novaka kada je bilo jasno da je Rolan Garos, konačno, njegov. Izdržao je pritisak, osvojio i taj trofej koji je toliko dugo čekao i dokazao da je ubedljvo najbolji teniser današnjice. Posle meča, Novak je u izjavi za RTS… »
Đoković kompletirao Gren slem

Đoković kompletirao Gren slem

05.06.2016
Rolan Garos. Don Badž, Andre Agasi, Fred Peri, Rod Lejver, Roj Emerson, Rafael Nadal, Rodžer Federer, a od nedelje 5. juna 2016. i Novak Đoković igrači su kojima je uspelo da tokom profesionalne karijere kompletiraju Gren slem, odnosno da podignu… »
"Šta Novak može da popravi? Crtanje!"

"Šta Novak može da popravi? Crtanje!"

Mondo 05.06.2016
Đokovićev "omaž" nekadašnjem šampionu Rolan Garosa dopao se i originalnom umetniku - Gustavu Kuertenu. Ali je Brazilac ipak Novaku poručio da je on lepše nacrtao srce na šljaci... Pobeda, srce, pa pehar! Novak Đoković je po osvajanju prvog… »
Foto: Svi Novakovi grend slem trofeji!

Foto: Svi Novakovi grend slem trofeji!

Mondo 05.06.2016
Kolekcija je uvećana za jedan - dosad najteži pehar! Novak Đoković aktuelni vladar je sva četiri grend slem turnira! Najbolji teniser sveta, prvoplasirani na ATP listi, ostvario je san, trijumfovao na Otvorenom prvenstvu Francuske i skinuo preveliki… »
Mediji o Đokoviću: Ušao je među legende tenisa

Mediji o Đokoviću: Ušao je među legende tenisa

Beta 05.06.2016
Svetski, domaći i regionalni sportski mediji posvetili su danas mnogo pažnje velikom uspehu Novaka Djokovića, posle osvajanja Rolan Garosa i složni su u oceni da je srpski teniser ušao medju legende. Agencija Rojters navela je da se Djoković… »
Engleski mediji škrtarili na rečima posle Novakove pobede

Engleski mediji škrtarili na rečima posle Novakove pobede

Vesti online 05.06.2016
Nisu bili previše raspoloženi engleski novinari, kao na primer na konferencijama za medije kada su provocirali Đokovića, nakon što je Srbin savladao Endija Mareja u finalu Rolan Garosa. Do svoje 12. titule na najvećim turnirima Đoković je došao… »
Pobedom na Rolan Garosu, Đoković kompletirao Gren slem

Pobedom na Rolan Garosu, Đoković kompletirao Gren slem

Prva 05.06.2016
Prvi teniser sveta Novak Đoković osvojio je prvu titulu na Rolan Garosu u karijeri, pošto je danas u finalu savladao Britanca Endija Mareja sa 3:6, 6:1, 6:2, 6:4. Đokoviću se posrećilo da iz četvrtog finala u Parizu dođe do jedinog gren slema koji… »
Novak Đoković: Najveći trenutak u mojoj karijeri!

Novak Đoković: Najveći trenutak u mojoj karijeri!

Hot sport 05.06.2016
Prvi teniser sveta Novak Đoković izjavio je danas da mu je osvajanje Rolan Garosa možda najveći trenutak u karijeri. – Ovo je zaista poseban trenutak, možda i najveći u mojoj karijeri. Hvala vam. Sunce se sada pojavilo, lepo je videti sunce posle… »
Novak: Nisam mogao da zanemarim osećaj da sam na nekoliko koraka od trofeja, i ja sam samo čovek

Novak: Nisam mogao da zanemarim osećaj da sam na nekoliko koraka od trofeja, i ja sam samo čovek

Sportski žurnal 05.06.2016
Novak Đoković (29) prvi put u karijeri slavio je na Rolan Garosu i ostvario karijerni Gren slem, pošto je već osvojio US open, Australijan open i Vimbldon. - Teško je sada pronaći prave reči i opisati osećaj koji sam zamislio, kome sam nadao i… »
Novak tešio Mareja...

Novak tešio Mareja...

Mondo 05.06.2016
Po izrazu lica Novaka Đokovića na kraju meča sa Endijem Marejom moglo se naslutiti koliki je "kamen" bio Rolan Garos za njega. Pročitajte šta je rekao nakon osvajanja Rolan Garosa. Srpski teniser Novak Đoković osvojio je jedini grend slem koji mu… »
Čista emocija: Novak: Ovo ne bi bilo moguće bez Jelene Genčić, mog đeda...

Čista emocija: Novak: Ovo ne bi bilo moguće bez Jelene Genčić, mog đeda...

Sportal blic 05.06.2016
Podrhtavao je glas Novaku Đokoviću kada je analizirao preokret u finalu Rolan Garosa kojim je savladao Endija Mareja sa 3:6, 6:1, 6:2, 6:4 i prvi put osvojio taj grend slem turnir. Foto: Tanjug/AP Novak Đoković "Borio sam se sa sobom, svojim nervima… »
"Baš je trulo izgubiti ovakav meč"

"Baš je trulo izgubiti ovakav meč"

Mondo 05.06.2016
Britanac uprkos porazu u finalu Rolan Garosa našao snagu da bude duhovit. Foto: AP/Michel Euler Endi Marej izgubio je deseti put u finalima turnira od Novaka Đokovića. Ovog nedeljnog popodneva, u Parizu, Srbin ga je pobedio u finalu Rolan Garosa, kojim… »
Rolan Garos: Novakov najvažniji meč

Rolan Garos: Novakov najvažniji meč

Novi magazin 05.06.2016
"Ovo je jedan od vrlo poseban trenutak, možda najvažniji u mojoj karijeri", prve su reči Novaka Đokovića nakon pobede protiv Endi Mareja danas u finalu Rolan Garosa. Najbolji teniser sveta rekao je to neposredno po okončanju meča koji je dobio sa… »
Kako je "omiljeni" analitičar video pobedu Novaka u finalu?

Kako je "omiljeni" analitičar video pobedu Novaka u finalu?

Vesti online 05.06.2016
Opet taj Mats Vilander! Opet je morao da prizna da je Novak Đoković suvereni vladar tenisa. Posle meča, Šveđanin je u emisiji "Gem, set, meč" na "Eurosportu" analizirao finale Rolan Garosa. - Novakove strpljenje je neverovatno. On emotivno i… »
Uživajte: Bože pravde odjekuje Parizom! (FOTO+video)

Uživajte: Bože pravde odjekuje Parizom! (FOTO+video)

Mozzart sport 05.06.2016
Čista emocija... Ana Ivanović je to uradila 2008. godine. Danas ponovo Parizom odjekuje srpska himna. I vijori se naša zastava. A sve to gleda i samo što od sreće ne zaplače Novak Đoković. Peva šampion Rolan Garosa. Peva i kao da umesto reči… »

Vesti dana »