Povezane vesti
Tereza Kesovija zbog zdravstvenih problema stavila tačku na karijeru
Blic 07.06.2016
Tereza Kesovija nakon 55 godina karijere rešila je da zauvek napusti scenu. Zakoračivši u osmu deceniju života, ona se susrela sa zdravstvenim tegobama zbog kojih je primorana da se oprosti od publike. Poznata muzička diva sve slabije čuje, zbog čega će… »
Oprašta se od karijere zbog bolesti: Terezi Kesoviji oslabio sluh
Kurir 07.06.2016
Bogata karijera Tereze Kesovije lagano ulazi u finale. Zbog problema sa sluhom, muzička diva mora mikrofon da obesi o klin. Hrvatska estradna diva možda još ima snage, ali godine je sustižu. Zakoračivši u osmo deceniju života, najpoznatija Konavljanka… »
Eks-ju diva se oprašta od publike, a razlog je pretužan
24 Sata 07.06.2016
Tereza Kesovija objavila je da se njena karijera primiče kraju zbog problema sa sluhom. Pevačica koja je već ušla u osmu deceniju života sve slabije čuje, a očekuje da će se situacija samo pogoršavati. Zato je odlučila da joj aktuelni album "Oči duše"… »
Vesti dana »

Pomeraju se oblaci, ovde će pljuštati u naredna 2 sata! Nižu se upozorenja RHMZ: Upaljen i meteoalarm zbog ovih opasnih pojava
Blic pre 43 minutajoš 31 povezana

Tramp: Na pregovorima sa Putinom postignut značajan progres
Vesti online pre 13 minutajoš 106 povezanih

Rhmz izdao hitna upozorenja na pljuskove sa grmljavinom i gradom za ove delove Srbije: Krenulo je već!
Telegraf pre 13 minutajoš 15 povezanih