Povezane vesti

Mišković: Treba da me oslobodite

Mišković: Treba da me oslobodite

Politika 09.06.2016
Za Srbiju je važno nezavisno i slobodno pravosuđe, a od oslobađajuće presude zavisi da li će srpsko pravosuđe krenuti ka Evropi, izjavio vlasnik „Delte”. – Presuda 20. juna. Miroslav Mišković zatražio je u završnoj reči da bude oslobođen… »
Završna reč Miroslava Miškovića: Nijedan dokaz ne postoji protiv mene!

Završna reč Miroslava Miškovića: Nijedan dokaz ne postoji protiv mene!

Večernje novosti 09.06.2016
Predsednik "Delte" obratio se sudskom veću u Specijalnom sudu. Optužnica zasnovana na fikcijama i pretpostavkama. Nisam hteo da bežim iz zemlje, već da dokažem nevinost. CEO život sam verovao da je za privredu najvažnije da radi, jer onda ima novca… »
Završna reč: Mišković: Porez ne postoji, zdravlje mi je ugroženo, tužilaštvo me vređa

Završna reč: Mišković: Porez ne postoji, zdravlje mi je ugroženo, tužilaštvo me vređa

Blic 09.06.2016
Vlasnik "Delta holdinga" Miroslava Miškovića koji se tereti za finansijske malverzacije sa putarskim preduzećima izneo je danas završne reči u Specijalnom sudu u Beogradu. - Ovaj proces imaće značajno mesto u srpskom pravosuđu, jer se optužnica… »
Mišković "progledao": Evo šta je optuženička klupa "naučila" biznismena

Mišković "progledao": Evo šta je optuženička klupa "naučila" biznismena

Blic 09.06.2016
Trogodišnji postupak koji se protiv Miroslava Miškovića vodi zbog pomaganja pri utaji poreza i za finansijske malverzacije sa putarskim preduzećima, izgleda da je pružio okrivljenom biznismenu neke nove, revolucionarne uvide u sudbinu zemlje u kojoj… »
Tužilaštvo traži 12 godina robije: Sud Miškoviću 20. juna izriče presudu

Tužilaštvo traži 12 godina robije: Sud Miškoviću 20. juna izriče presudu

Kurir 09.06.2016
BEOGRAD - Izricanje presude vlasniku Delta holdinga Miroslavu Miškoviću zakazano je za 20. jun nakon što mu je u Specijalnom sudu u Beogradu danas okončano suđenje povodom optužbi da je oštetio putarska preduzeća i utajio porez. Tužilaštvo za… »
Presuda Miškoviću 20. juna

Presuda Miškoviću 20. juna

N1 Info 09.06.2016
Prvostepena presuda vlasniku Delta holdinga Miroslavu Miškoviću koji se tereti za finansijske malverzacije u putarskim preduzećima zakazana je za 20. jun u Specijalnom sudu u Beogradu. Odbrana vlasnika Delta holdinga Miroslava Miškovića izlagala je… »
Odbrana: Osloboditi Miškovića, ništa nije dokazano

Odbrana: Osloboditi Miškovića, ništa nije dokazano

Mondo 09.06.2016
Odbrana vlasnika Delta holdinga, Miroslava Miškovića, zatražila je danas oslobađajuću presudu za navodne malverzacije sa putarskim preduzećima i utaju poreza, a Tužilaštvo 12 godina zatvora. Presuda 20. juna. Foto: Tanjug/Rade Prelić Prvostepena… »
Završne reči: Mišković traži slobodu, Tužilaštvo 12 godina zatvora

Završne reči: Mišković traži slobodu, Tužilaštvo 12 godina zatvora

BizLife 09.06.2016
Foto: Beta Prvostepena presuda vlasniku Delta holdinga Miroslavu Miškoviću koji se tereti za finansijske malverzacije u putarskim preduzećima zakazana je za 20. jun u Specijalnom sudu u Beogradu. Tužilaštvo za organizovani kriminal zatražilo je… »
Završne reči Miškovićeve odbrane

Završne reči Miškovićeve odbrane

Slobodna Evropa 09.06.2016
Odbrana vlasnika Delta holdinga Miroslava Miškovića koji se tereti za finansijske malverzacije sa putarskim preduzećima izneće završne reči u Specijalnom sudu u Beogradu. Tužilaštvo za organizovani kriminal zatražilo je da se Mišković osudi na… »
Specijalni sud: Mišković danas daje završnu reč

Specijalni sud: Mišković danas daje završnu reč

Blic 09.06.2016
Vlasnik “Delta holdinga” Miroslav Mišković izložiće danas završnu reč u Specijalnom sudu u Beogradu povodom optužbi da je oštetio putarska preduzeća i utajio porez. Na prethodnom ročištu krajem maja zamenik tužioca za organizovani kriminal… »

Vesti dana »