Povezane vesti

Nikolić: Čuvari identiteta države

Nikolić: Čuvari identiteta države

Dnevnik 09.06.2016
Predsednik Republike Srbije Tomislav Nikolić svečano je u Novom Sadu povodom 90. rođendana Arhiva Vojvodine, otvorio izložbu. o jednom od najstarijih arhivskih dokumenata u Srbiji. Reč je „Brevijaru“, pergamentnom listu iz 12. i 13.veka, koji… »
Odgovorni za Savamalu ne mogu ostati na funkciji

Odgovorni za Savamalu ne mogu ostati na funkciji

Dnevnik 09.06.2016
Slučaj rušenja objekata u beogradskoj Savamali nije posao za predsednika Republike, niti za Vladu nego za policiju, tužilaštvo i sud i on će ovih dana biti raščišćen, rekao je u Novom Sadu predsednik Srbije Tomislav Nikolić. On je kazao da… »
"Psovao mi je majku": Nikolić: Šešelj prlja političku scenu Srbije

"Psovao mi je majku": Nikolić: Šešelj prlja političku scenu Srbije

Blic 09.06.2016
Predsednik Srbije Tomislav Nikolić izjavio je danas u Novom Sadu da uvrede koje mu upućuje lider Srpske radikalne stranke (SRS) Vojislav Šešelj predstavljaju prljanje političke scene u Srbiji i da očekuje da će se one u narednom periodu pojačati… »
Nikolić: Šešelj mi je psovao majku!

Nikolić: Šešelj mi je psovao majku!

Vesti online 09.06.2016
Na pitanje kako komentariše Šešeljeve izjave da je izdajnik, a Aleksandar Vučić to nije, predsednik Srbije Tomislav Nikolić je kazao da ukoliko ga tako naziva zbog toga što zagovara priključenje Srbije EU, onda "se tu ne razlikuje od Vučića". -… »
Nikolić: Ako je za rušenje Savamale odgovorno izabrano lice, ne može da ostane na funkciji!

Nikolić: Ako je za rušenje Savamale odgovorno izabrano lice, ne može da ostane na funkciji!

Pravda 09.06.2016
Predsednik Srbije Tomislav Nikolić izjavio je danas u Novom Sadu da, ako je za rušenje u Savamali odgovorno izabrano lice, taj čovek ne može više biti na javnoj funkciji. Nikolić je nakon obeležavanja 90. godišnjice Arhiva Vojvodine, gde je… »
Nikolić: Odgovoran za rušenje u Savamali ne može ostati na funkciji

Nikolić: Odgovoran za rušenje u Savamali ne može ostati na funkciji

RTS 09.06.2016
Predsednik Srbije Tomislav Nikolić rekao je da očekuje da će slučaj rušenja objekata u beogradskoj Savamali uskoro biti "raščišćen" i dodao da ako je odgovornost na bilo kojem "izabranom licu", ono više ne može da obavlja funkciju. Predsednik… »
Nikolić o državnom poslu: Arhivi su indentitet društva

Nikolić o državnom poslu: Arhivi su indentitet društva

Blic 09.06.2016
Predsednik Republike Srbije Tomislav Nikolić izjavio je danas u Novom Sadu da su arhivi, među njima i Arhiv Vojvodine, identitetske institucije države i društva, te da su objektivnost, nepristrasnost, pa i hrabrost, mera profesionalnosti arhivista. -… »
Nikolić: Odgovoran za rušenje u Savamali ne može više biti na funkciji

Nikolić: Odgovoran za rušenje u Savamali ne može više biti na funkciji

Politika 09.06.2016
NOVI SAD – Predsednik Srbije Tomislav Nikolić izjavio je danas u Novom Sadu da, ako je za rušenje u Savamali odgovorno izabrano lice, taj čovek ne može više biti na javnoj funkciji. Nikolić je posle obeležavanja 90. godišnjice Arhiva Vojvodine… »

Vesti dana »