Povezane vesti

Zvezda bez premca

Zvezda bez premca

Dnevnik 10.06.2016
Ono što se naslućivalo i pre početka finalne serije košarkaškog plej ofa obistinilo se: Crvena zvezda Telekom je u ovom momentu najjači srpski tim i zasluženo je osvojio 17. titulu prvaka države. Majk Cirbes, Kvinsi Miler, Stefan Jović, Tarens… »
Šampionska žurka Crvene zvezde (foto, video)

Šampionska žurka Crvene zvezde (foto, video)

Mondo 10.06.2016
Pogledajte kako su crveno-beli proslavili titulu na Malom Kalemegdanu. Vatromet, slavlje i lapsus Vasilija Micića. Crvena zvezda Telekom i ovog juna je slavila uspešan kraj sezone na svojim terenima na beogradskoj tvrđavi, što prerasta u klupsku… »
Veličković: Ponosan sam

Veličković: Ponosan sam

Mondo 10.06.2016
Krilni centar Partizana čestitao Zvezdi na tituli šampiona, a saigračima na svemu što su izdržali tokom sezone - posebno u finišu. Novica Veličković, povratnik iz inostranstva, bio je lider i najbolji igrač Partizana u finalu plej-ofa protiv… »
Cirbesova devojka ukrala pažnju, Kinsi telefonirao mami, Miler vodio navijanje! /video/

Cirbesova devojka ukrala pažnju, Kinsi telefonirao mami, Miler vodio navijanje! /video/

Sportal blic 10.06.2016
Burno su košarkaši Crvene zvezde proslavili titulu do koje su došli pobedom u četvrtom meču finala Superlige sa Partizanom. Tokom ali i po završetku utakmice atmosfera u dvorani “Aleksandar Nikolić” bila je “vruća”. blictv_rs/main 0 0… »
Euro2016: Selektori, pritisak, psihologija i Del Boj iz "Mućki"! /video/

Euro2016: Selektori, pritisak, psihologija i Del Boj iz "Mućki"! /video/

Sportal blic 10.06.2016
Dobar selektor je osnova svake reprezentacije! Ovoga puta treneri neće imati zadatak da motivišu svoje igrače. Evropsko prvenstvo je dovoljan motiv samo po sebi. Do izražaja dolazi iskustvo, znanje, ali i hrabrost i šmekerske odluke trenera. Ovi… »
Džikić: Da je više igrača kao Novica, srpska košarka bi bila na vrhu

Džikić: Da je više igrača kao Novica, srpska košarka bi bila na vrhu

Mozzart sport 10.06.2016
„Bilo je trenutaka kada ga mlađi nisu kapirali“, poručio iskusni stručnjak. Košarkaši Partizana izgubili su finalnu seriju Superlige od Crvene zvezde, a trener Aleksandar Džikić rekao je da je ponosan na to kako je ekipa reagovala posle… »
Šampionska žurka na Malom Kalemegdanu, pogledajte deo atmosfere

Šampionska žurka na Malom Kalemegdanu, pogledajte deo atmosfere

Sportski žurnal 10.06.2016
Tribine na Malom Kalemegdanu gde je začeta srpska i jugoslovenska košarka u vreme četvrte utakmice finalne serije plej-ofa bile krcate su kao u stara dobra vremena kada su se ovde pre prelaska u dvorane igrale utakmice. I gde je Crvena zvezda osvojila… »
Zvezdino slavlje: “Ne moraš da kradeš, Simone”! /video/

Zvezdino slavlje: “Ne moraš da kradeš, Simone”! /video/

Sportal blic 10.06.2016
Košarkaši Crvene zvezde su novi šampioni Srbije... Izabranici Dejana Radonjića su u četvrtom meču finala plej-ofa nadigrali Partizan a posle susreta u centru pažnje našao se prvotimac Zvezde Marko Simonović. blictv_rs/main 0 0… »
Radonjić nakon titule: Igrači su sad postali hrabri…

Radonjić nakon titule: Igrači su sad postali hrabri…

Hot sport 10.06.2016
– Sad treba sigurno malo duže da se priča, ali da krenemo od večerašnje utakmice, a kad bismo krenuli od početka, ne znam da li bih stigao na slavlje. Rekao sam da će serija biti teška, tako je bilo. Bilo je bitno da budemo koncentrisani od… »
Video Miler: Dobio sam ono po šta sam došao; Micić: Voleo bih da ostanem

Video Miler: Dobio sam ono po šta sam došao; Micić: Voleo bih da ostanem

Večernje novosti 10.06.2016
Kao tim smo odigrali odlično i sezonu završili sa dva trofeja – kaže Kvinsi. Povreda nije strašna, u pitanju je kontuzija i ne bi trebalo da ugrozi nastup za Srbiju. Vidimo se dogodine – kaže Stefan. Zvezda je uspela da odbrani titulu. Posle… »
Zvezda proslavila titulu na Kalemegdanu (video)

Zvezda proslavila titulu na Kalemegdanu (video)

Večernje novosti 10.06.2016
Igrači Zvezde su pozdravljeni gromoglasnim aplauzom, a potpuno oduševljenje izazvalo je pojavljivanje čitavog tima na balkonu službenih prostorija. Košarkaši Crvene zvezde savladali su Partizan (70:65) i sa 3:1 u pobedama, 17. put u istoriji postali… »
Zvezda odbranila titulu

Zvezda odbranila titulu

Press 10.06.2016
Košarkaši Crvene zvezde odbranili su titulu prvaka Srbije, pošto su pobedili Partizan sa 70:65 (18:22, 23:17, 15:9, 14:17) i slavili ukupnim rezultatom 3:1 u finalnoj seriji plej-ofa Superlige. foto: b92.net Košarkaši Crvene zvezde odbranili su… »
Ovako priča veliki čovek - Aleksandar Džikić

Ovako priča veliki čovek - Aleksandar Džikić

Sportske.net 10.06.2016
Trener Partizana pokazao je kako se poštuje protivnik, ili još bolje, kako se gubi. Trener Partizana Aleksandar Džikić rekao je da je ponosan na svoje košarkaše kako su igrali i kako su se ponašali tokom plej-ofa Super lige. „Čestitam Zvezdi na… »
Radonjić zabrinuo "delije"

Radonjić zabrinuo "delije"

Vesti online 10.06.2016
Da li ostaje trofejni trener Crvene zvezde Dejan Radonjić na kormilu kluba sa Malog Kalemegdana. Posle odbrane titule šampiona Srbije, crnogorski stručnjak je bio "zakopčan do grla". "Pa...", bilo je sve što je Radonjić rekao novinarima. Podsetimo… »
Pitanje Radonjiću: Da li ostajete? Odgovor: Pa... Hoću da zaštitim sebe!

Pitanje Radonjiću: Da li ostajete? Odgovor: Pa... Hoću da zaštitim sebe!

Mozzart sport 10.06.2016
„Rekao sam posle Reala i Himkija kad smo gubili 40 razlike da idemo na Kalemegdan. Održao sam obećanje“, ushićen je trener Crvene zvezde. Čestitke, polivanje šampanjcem, pojavljivanje u trenerci na konferenciji za medije i onda višeminutni… »
Miler i Cirbes zatvorili poglavlje bajke u crvenom! Sledeća stanica - Tel Aviv

Miler i Cirbes zatvorili poglavlje bajke u crvenom! Sledeća stanica - Tel Aviv

Mozzart sport 10.06.2016
Dvojica ponajboljih košarkaša crveno-belih već u nedelju imaju promociju u novom klubu - Makabiju. Došao je kraj još jednoj uzbudljivoj i iscrpljujućoj sezoni za košarkaše Crvene zvezde, koji slave jednu od najuspešnijih godina u klupskoj… »
Džikić: Moramo nešto da promenimo, Džons sigurno odlazi

Džikić: Moramo nešto da promenimo, Džons sigurno odlazi

Večernje novosti 10.06.2016
Ponosan sam na igrače, kako su se ponašali, kako su igrali, sa svim vrlinama i manama. I na to koliko su želeli da pokažu šta znači igrati u velikom klubu - rekao je trener Partizana. TRENER Partizana Aleksandar Džikić čestitao je Zvezdi na… »
Nije samo titula izgubljena: Partizan ostao bez najboljeg člana!

Nije samo titula izgubljena: Partizan ostao bez najboljeg člana!

Hot sport 10.06.2016
To je na konferenciji za medije otkrio Aleksandar Džikić, koji je takođe najavio određene želje za sledeću sezonu. Aleksandar Džikić bio je, prikriveno, nezadovoljan porazom u finalu, što se moglo videti kroz njegovu izjavu oko (ne)ispunjenih… »
Radonjić: Nije budžet nego rad

Radonjić: Nije budžet nego rad

Večernje novosti 10.06.2016
Smeta mi to potenciranje - protiv Reala pare ne igraju, a igraju protiv nekih drugih. A sada pravac Kalemegdan... Održao sam i to obećanje - rekao je strateg Crvene zvezde. TRENER Crvene zvezde Dejan Radonjić izvinio se što je na konferenciju za… »
Zvezda odbranila tron: Crveno-beli pred "grobarima" slomili Partizan!

Zvezda odbranila tron: Crveno-beli pred "grobarima" slomili Partizan!

Sportal blic 10.06.2016
Košarkaši Crvene zvezde odbranili su titulu u Superligi! U finalnoj seriji, sa 3-1 pobedili su Partizan, pošto su pred "grobarima" trijumfovali sa 70:65 (18:22, 23:17, 15:9, 14:17) za 17. pehar prvaka! Foto: M. Metlaš / RAS Srbija Tim Dejana… »
Lazić čestitao Partizanu, Simonović ponosan: Pogađao sam kad je trebalo

Lazić čestitao Partizanu, Simonović ponosan: Pogađao sam kad je trebalo

Sportal blic 10.06.2016
Košarkaš Crvene zvezde Branko Lazić ponosan je na osvajanje šampionske titule. Foto: M. Metlaš / RAS Srbija Pročitajte još ZVEZDA ODBRANILA TRON Crveno-beli pred "grobarima" slomili Partizan! IZ MINUTA U MINUT Partizan - Crvena zvezda 65:70 Tim… »
Nemac obeležio finale: Cirbes mvp

Nemac obeležio finale: Cirbes mvp

Sportal blic 10.06.2016
Košarkaš Crvene zvezde Majk Cirbes proglašen je za najkorisnijeg igrača finalne serije plej-ofa Superlige Srbije. Foto: M. Metlaš / RAS Srbija Cirbes je u sve četiri utakmice imao dvocifren učinak, a u poslednjem duelu je pobedi doprineo sa 15… »
Radonjić: Zašto se sada priča o budžetu, a nije se pričalo kada pobedimo Real?

Radonjić: Zašto se sada priča o budžetu, a nije se pričalo kada pobedimo Real?

Sportal blic 10.06.2016
Trener košarkaša Crvene zvezde Dejan Radonjić ispolivan je došao na konferenciju za štampu posle osvajanja šampionske titule. Foto: M. Metlaš / RAS Srbija Pročitajte još Lazić čestitao Partizanu, Simonović ponosan: Pogađao sam kad je trebalo… »
Džikić: Bili smo blizu...

Džikić: Bili smo blizu...

Mondo 10.06.2016
Trener Partizana izrazio spremnost da ostane, uz ogradu da je konačna odluka na upravi kluba. Džons sigurno odlazi. Aleksandar Džikić izjavio je da Partizanova sezona 2015/16 ne može da se oceni neuspešnom i da je ponosan na ekipu posle poraza od… »
Zvezdin junak: Kinsi igrao i pored smrtnog slučaja u porodici!

Zvezdin junak: Kinsi igrao i pored smrtnog slučaja u porodici!

Sportal blic 10.06.2016
Jedan od junaka pobede Crvene zvezde nad Partizanom u finalu KLS bio je i Tarens Kinsi. Foto: M. Metlaš / RAS Srbija Amerikanac je u prvom poluvremenu četvrte utakmice odigrao odlično, čime je napravio bazu za 70:65 i 3-1 u finalnoj seriji. Pod kakvim… »
Radonjić: Ispunio sam obećanje, videćemo da li ostajem

Radonjić: Ispunio sam obećanje, videćemo da li ostajem

Sportski žurnal 10.06.2016
Trener Crvene zvezde Dejan Radonjić je ispunio obećanje i klubu doneo novi titulu prvaka Srbije. Na početku obraćanja, na konferenciji za medije posle utakmice, Radonjić je rekao: – Čestitke svima na trofeju, rekli smo da će biti teško, tako je… »
Emotivno: Veličković vodio navijanje "grobara", pa otvorio dušu /video/

Emotivno: Veličković vodio navijanje "grobara", pa otvorio dušu /video/

Sportal blic 10.06.2016
Lider košarkaša Partizana Novica Veličković čestitao je Crvenoj zvezdi na šampionskoj tituli u Superligi. Foto: M. Metlaš / RAS Srbija Pročitajte još NEMAC OBELEŽIO FINALE Cirbes MVP Džikić: Džons odlazi, FMP ima igrače za nas, trebaju nam… »
Džikić: Ponosan sam, bili smo blizu

Džikić: Ponosan sam, bili smo blizu

Sportski žurnal 10.06.2016
Trener Partizana Aleksandar Džikić smatra da tek završena sezona ne može da se oceni neuspešnom. Poručuje da je ponosan na ekipu posle poraza od Crvene zvezde u finalnoj seriji Superlige. – Ponosan sam na igrače kako su se ponašali sa svim… »
Baklje, reka alkohola i goli navijači: "Crveno-beli" napravili žurku na Kališu (FOTO)

Baklje, reka alkohola i goli navijači: "Crveno-beli" napravili žurku na Kališu (FOTO)

24 Sata 10.06.2016
Košarkaši Crvene zvezde zajedno su sa navijačima proslavili osvajanje 17. šampionske titule na Malom Kalemegdanu. Trener Dejan Radonjić je u novembru obećao "delijama" da će se titula slaviti na starom mestu, obećanje je i ispunio, osvojene su… »
Kališ pozdravio šampione: Ovako je Zvezda proslavila titulu /video/

Kališ pozdravio šampione: Ovako je Zvezda proslavila titulu /video/

Sportal blic 10.06.2016
Košarkaši Crvene zvezde zajedno su sa navijačima proslavili osvajanje 17. šampionske titule na Malom Kalemegdanu. Foto: RAS Srbija Pročitajte još ZVEZDIN JUNAK Kinsi igrao i pored smrtnog slučaja u porodici! Radonjić: Zašto se sada priča o… »
Cirbes mvp finala Superlige

Cirbes mvp finala Superlige

Telegraf 10.06.2016
Cirbes je u četvrtom meču finala imao učinak od 15 poena i sedam skokova. Košarkaš Crvene zvezde Maik Cirbes proglašen je za najkorisnijeg igrača finalne serije plej-ofa Superlige Srbije. Nemački centar je u sva četiri meča protiv Partizana imao… »
Džikić: Može da ode devet igrača! Hoćemo da dovedemo najbolje što Srbija nudi

Džikić: Može da ode devet igrača! Hoćemo da dovedemo najbolje što Srbija nudi

Mozzart sport 10.06.2016
„Pitanje je za predsednika je da li smo ostvarili ciljeve“, rekao je iskusni stručnjak. Trener Partizana Aleksandar Džikić vrlo trezveno je prokomentarisao celu finalnu seriju. On je poručio da je u ovom trenutku Zvezda bolja i da crno-beli moraju… »
Joviću "ovako slađe", Mitrović čestita Partizanu

Joviću "ovako slađe", Mitrović čestita Partizanu

Sportske.net 10.06.2016
Košarkaši Crvene zvezde Telekom složili su se večeras u oceni da su zasluženo odbranili titulu šampiona Srbije, ali su i pohvalili "večitog" rivala Partizan na borbi. Kapiten crveno-belih Luka Mitrović rekao je da je njegova ekipa pobedila timski… »
Džikić: Džons odlazi, fmp ima igrače za nas, trebaju nam ljudi kao Novica!

Džikić: Džons odlazi, fmp ima igrače za nas, trebaju nam ljudi kao Novica!

Sportal blic 10.06.2016
Trener košarkaša Partizana imao je mnogo tema za razmišljanje posle poraza u finalu Superlige. Foto: M. Metlaš / RAS Srbija Partizan je sa 3-1 izgubio u finalnoj seriji, u poslednjem meču bilo je 70:65, ali Džikić može da bude ponosan na pruženo… »
Mitrović: Ovo mogu samo velike ekipe

Mitrović: Ovo mogu samo velike ekipe

Sportski žurnal 10.06.2016
Kapiten Crvene zvezde Luka Mitrović nije mogao da nađe prave reči i opiše koliko mu znači novi trofej posle trijumfa nad Partizanom u finalu domaćeg prvenstva. Crveno–beli su savladali Partizan 70:65 i sa 3:1 u seriji došli do 17. titule prvaka… »
Video kraj: Partizan - Zvezda 65:70

Video kraj: Partizan - Zvezda 65:70

Večernje novosti 09.06.2016
Crvena zvezda je uspela, u prepunoj i vreloj dvorani, da savlada Partizan u četvrtoj utakmici finalne serije Superlige (70:65) i da odbrani titulu. Crvena zvezda je odbranila titulu, pošto je u finalu plej-ofa savladala večitog rivala Partizan sa 3:1 u… »
Zvezda odbranila titulu i nastavila vladavinu

Zvezda odbranila titulu i nastavila vladavinu

Večernje novosti 09.06.2016
Crveno-beli su drugim brejkom u finalnoj seriji plej-ofa osvojili titulu slavivši sa 3:1. Četvrti meč izabranici Dejana Radonjića dobili su sa 70:65. NASTAVILI su košarkaši Crvene zvezde vladavinu započetu prošle sezone. Posle regionalne… »
Iz minuta u minut: Partizan - Crvena zvezda 65:70

Iz minuta u minut: Partizan - Crvena zvezda 65:70

Sportal blic 09.06.2016
Košarkaši Crvene zvezde pobedili su Partizan sa 3-1 u finalnoj seriji, savladavši rivala sa 70:65 pred "grobarima" u hali "Aleksandar Nikolić". Foto: M. Metlaš / RAS Srbija Pročitajte još ZASTOJ U CENTRU Ovako su "grobari" došli u halu /VIDEO/… »
Zastoj u centru: Ovako su "grobari" došli u halu /video/

Zastoj u centru: Ovako su "grobari" došli u halu /video/

Sportal blic 09.06.2016
"Grobari" su u velikoj koloni došli na četvrti meč finala Košarkaške Superlige. blictv_rs/main 0 0 http://ringierrs.adocean.pl/ad.xml?id=36ZG.4mL4lRoWdXPwcns.PctjG7Qw5.LmnAcjQFL7tj.v7/key=%TAGS%/aocodetype=1 Crvena zvezda protiv Partizana vodi sa 2-1… »

Vesti dana »