Povezane vesti
Udovički: Prevazići ćemo dečje bolesti u razmeni podataka u službenoj evidenciji
Nova ekonomija 10.06.2016
Ministarka državne uprave i lokalne samouprave Kori Udovički izjavila je da je počela razmena podataka iz službenih evidencija, a da će to ministarstvo proveravati uprave opština i gradova kako sprovode i prevazilaze dečje bolesti u tom… »
Udovički o primeni Zakona o opštem upravnom postupku
Novi magazin 10.06.2016
Ministarka državne uprave i lokalne samouprave Srbije Kori Udovički rekla je danas da očekuje da će prilikom primene Zakona o opštem upravnom postupku (ZOUP) biti "dečijih bolesti", kao i da će biti brzo savladane. Ona je na regionalnoj… »
Udovički: Dečje bolesti biće prevaziđene
RTV 10.06.2016
BEOGRAD - Ministarka državne uprave i lokalne samouprave Kori Udovički izjavila je danas da je počela razmena podataka iz službenih evidencija, a da će to ministarstvo proveravati uprave opština i gradova kako sprovode i prevazilaze "dečje bolesti"… »
Vesti dana »

U 32 grada u Srbiji protest "Vostani Serbije": Mostovi u Beogradu blokirani od 18 časova
Sputnik pre 43 minutajoš 17 povezanih

Odbor za ljudska prava nije zasedao četiri godine: Danas usvojio tri izveštaja Zaštitnika građana
Radio 021 pre 3 minutajoš 17 povezanih

Sedam meseci od tragedije: Protest "Vostani Serbije" u Novom Sadu od 17.30 časova
Radio 021 pre 1 satjoš 30 povezanih

Počeo novi sastanak studenata i predstavnika Univerziteta: Četvrti pokušaj da se dođe do dogovora o blokadama
Blic pre 3 satajoš 12 povezanih