Povezane vesti

UEFA: Postupak zbog selfieja s Ronaldom

UEFA: Postupak zbog selfieja s Ronaldom

Al Jazeera 19.06.2016
Portugalci su odgovorni jer je navijač poslije meča s Austrijom ušao na teren i napravio 'selfie' sa Cristianom Ronaldom. Europska nogometna federacija (UEFA) pokrenula je disciplinske postupke protiv belgijskog, portugalskog i mađarskog saveza zbog… »
Kad Oliver Kan prozove Ronalda: Srećom nije bilo smartfona kada sam ja igrao… (foto)

Kad Oliver Kan prozove Ronalda: Srećom nije bilo smartfona kada sam ja igrao… (foto)

Hot sport 19.06.2016
Javio se Oliver Kan posle Ronaldovog selfija i nasmejao sve ljubitelje fudbala. Posle utakmice Portugala protiv Austrije i veoma loše partije Kristijana Ronalda, jedan navijač ipak je želeo da se slika na terenu sa Kristijanom Ronaldom, a Portugalac mu… »
EP: Postupci protiv Mađarske i Portugala zbog navijača

EP: Postupci protiv Mađarske i Portugala zbog navijača

Radio 021 19.06.2016
Evropska fudbalska unija pokrenula je danas disciplinske postupke protiv Fudbalskih saveza Portugala i Mađarske zbog nereda njihovih navijača na utakmicama Evropskog prvenstva u Francuskoj. Portugal i Austrija odigrali su sinoć u Parizu bez golova u… »
"Srećom, u moje vreme nije bilo smartfona"

"Srećom, u moje vreme nije bilo smartfona"

Mondo 19.06.2016
Legendardni Oliver Kan na duhovit način prokomentarisao selfi navijača Portugala sa Kristijanom Ronaldom. Foto: AP/Martin Meissner Navijač Portugala uspeo je posle meča sa Austrijom ( 0:0) da se ušunja na teren Parka prinčeva i napravi selfi sa… »
Ronaldo: Jako sam razočaran

Ronaldo: Jako sam razočaran

Mozzart sport 19.06.2016
"Ubeđen sam da će se Portugalija podići i proći dalje", istakao je fudbaler Real Madrida. Kristijano Ronaldo će verovatno pokušati što pre da zaboravi meč protiv Austrija koji je završen 0:0, ali pre svega usled slabe igre prve zvezde Ronalda i… »
Hit: Napravio je selfi, poljubio Ronalda, a onda otišao u zatvor! Koliko će ga to koštati? (video)

Hit: Napravio je selfi, poljubio Ronalda, a onda otišao u zatvor! Koliko će ga to koštati? (video)

Hot sport 19.06.2016
Video dana nam stiže iz Francuske i Evropskog prvenstva gde je posle meča Portugalije i Austrije jedan navijač ušao na teren u želji da se slika sa Kristijanom Ronaldom. Da stvar bude zanimljivija prva zvezda prvenstva Evrope se zagrlila sa fanom… »
Video: Portugal igrao egal i sa Austrijom

Video: Portugal igrao egal i sa Austrijom

Večernje novosti 18.06.2016
Portugal i Austrija su u drugom kolu grupne faze Evropskog prvenstva poedlili bodove jer su meč završili bez golova 0:0. Fudbaleri Portugala i Austrije podelili su po jedan bod u drugom kolu grupne faze Evropskog prvenstva. Meč je završen bez golova… »

Vesti dana »