Povezane vesti

Potpuno otvoreno: Krasić: Navijao sam za Partizan, želim svima da nađu svog Laneta!

Potpuno otvoreno: Krasić: Navijao sam za Partizan, želim svima da nađu svog Laneta!

Sportal blic 19.06.2016
Bivši fudbalski reprezentativac Srbije Miloš Krasić posetio je letnju školu Fudbalskog saveza Srbije i tom prilikom mladim igračima od 12 do 14 godina, otkrio mnoge zanimljive detalje iz karijere. Foto: FSS / Promo Miloš Krasić - Veliko mi je… »
Krasić gost Škole fudbala FSS: Voleo bih da svako sretne svog Laneta

Krasić gost Škole fudbala FSS: Voleo bih da svako sretne svog Laneta

Večernje novosti 19.06.2016
Idol mi je bio Peđa Mijatović i mislio sam da ću jednog dana igrati za crno-bele. Međutim, sa 13 sam došao u Vojvodinu i prvog dana naleteo na svog danšnjeg kula, rekao je Miloš svojim malim naslednicima. Letnja škola FS Srbije u Sportskom centru… »
Krasić: Mislio sam da ću igrati za Partizan, idol mi je bio Peđa Mijatović, ali...

Krasić: Mislio sam da ću igrati za Partizan, idol mi je bio Peđa Mijatović, ali...

Mozzart sport 19.06.2016
..."onda sam otišao u Vojvodinu i mnogo zavoleo taj klub" Letnja škola Fudbalskog saveza Srbije okupila je 98 naših najtelentovanijih fudbalera uzrasta od 12 do 14 godina iz svih pet regiona. Po specijalnom programu pod nazivom "Igrom do obuke" kojim… »
Miloš Krasić: Navijao sam za Partizan, idol mi je bio Peđa Mijatović, a onda…

Miloš Krasić: Navijao sam za Partizan, idol mi je bio Peđa Mijatović, a onda…

Hot sport 19.06.2016
Dugo je trajala polemika, a sada je gostujući u 'Kući fudbala' u druženju sa budućim asovima otkrio zanimljive detalje iz svoje karijere. Letnja škola FS Srbije u Sportskom centru u Staroj Pazovi okupila je 98 naših najtelentovanijih fudbalera… »
Krasić priznao: ''Želeo sam u Partizan!''

Krasić priznao: ''Želeo sam u Partizan!''

Sportske.net 19.06.2016
Nekadašnji reprezentativac naše zemlje bio je gost FSS-ove Letnje škole i tom prilikom otkrio neke zanimljive detalje iz svoje karijere. Kako prenosi FSS, u Staroj Pazovi se okupilo 98 naših najtelentovanijih fudbalera uzrasta od 12 do 14 godina iz… »

Vesti dana »