Povezane vesti

Vučić: Osuda Miškovića predstavlja napredak u borbi protiv korupcije

Vučić: Osuda Miškovića predstavlja napredak u borbi protiv korupcije

Blic 21.06.2016
Nakon što je Miroslav Mišković osuđen na pet godina zatvora, Aleksandar Vučić je u izjavi za „Blic” ocenio da je to značajan napredak u borbi protiv korupcije. - Ja kao predsednik Vlade ne mogu da komentarišem sudske presude. Mogu samo da… »
Mišković urlao: Živ neću u zatvor, Vučiću, je*aću ti sve po spisku!

Mišković urlao: Živ neću u zatvor, Vučiću, je*aću ti sve po spisku!

Pravda 21.06.2016
Kako se kaže u presudi, tajkun je kriv jer je pomogao sinu Marku da utaji porez od 320 miliona dinara (Marko Mišković je za ovo delo ranije već osuđen na tri i po godine zatvora). Iako ga je sud istovremeno oslobodio teških optužbi za pljačku… »
Vučić: Presuda Miškoviću napredak u borbi protiv korupcije

Vučić: Presuda Miškoviću napredak u borbi protiv korupcije

Nova ekonomija 21.06.2016
Presuda vlasniku Delta holdinga Miroslavu Miškoviću je značajan napredak u borbi protiv korupcije, smatra mandatar za sastav nove Vlade Aleksandar Vučić. "Ja kao predsednik Vlade ne mogu da komentarišem sudske presude, mogu samo da kažem da je… »
Delta holding: Presuda Miškoviću bez ijednog dokaza

Delta holding: Presuda Miškoviću bez ijednog dokaza

Gde investirati 21.06.2016
Osuđujuća prvostepena odluka Miroslavu Miškoviću donešena je bez ijednog dokaza, navodi se u saopštenju kompanije Delta holding. Odbrana će uložiti žalbu na prvostepenu presudu nadležnom višem sudu u kojoj je Mišković osuđen na pet godina… »
Vučić: Presuda Miškoviću napredak u borbi protiv korupcije

Vučić: Presuda Miškoviću napredak u borbi protiv korupcije

Nova ekonomija 21.06.2016
Presuda vlasniku Delta holdinga Miroslavu Miškoviću je značajan napredak u borbi protiv korupcije, smatra mandatar za sastav nove Vlade Aleksandar Vučić. "Ja kao predsednik Vlade ne mogu da komentarišem sudske presude, mogu samo da kažem da je… »
Miškovića čekaju robija i bogatstvo

Miškovića čekaju robija i bogatstvo

Vesti online 21.06.2016
Specijalni sud u Beogradu osudio je na pet godina zatvora i novčanu kaznu od osam miliona dinara vlasnika Delta holdinga Miroslava Miškovića jer je pomogao sinu Marku da utaji porez po odbitku od oko 320,3 miliona dinara (oko tri miliona evra). Istom… »

Vesti dana »