Povezane vesti

Sprečen pokušaj atentata na Trampa

Sprečen pokušaj atentata na Trampa

Politika 21.06.2016
Britanski državljanin pokušao da ukrade pištolj od policajca koji je obezbeđivao miting u Las Vegasu. U međuvremenu milijarder otpustio dosadašnjeg šefa kampanje. Za svega dva dana Donald Tramp se suočio sa mogućim atentatom i smenio je jednog od… »
Britanac pokušao atentat na Trampa

Britanac pokušao atentat na Trampa

Glas Amerike 21.06.2016
Majkl Sendford, 20-togodišnji Britanac, uhapšen je u subotu u Las Vegasu zbog pokušaja atentata na republikanskog predsjedničkog kandidata Donald Trampa. Sendford je, kako je saopšteno iz federalnog suda, tokom Trampovog mitinga prišao policajcu… »
Uhapšen Britanac koji je hteo da ubije Trampa

Uhapšen Britanac koji je hteo da ubije Trampa

Radio 021 21.06.2016
Britanac koji je uhapšen tokom vikenda na skupu kandidata republikanaca na predsedničkim izborima Donalda Trampa u Las Vegasu, pokušao je da zgrabi pištolj jednog policajca i ubije američkog biznismena, što je oko godinu dana planirao, saopštile su… »
Američke vlasti: Britanac uhapšen na skupu planirao da ubije Trampa

Američke vlasti: Britanac uhapšen na skupu planirao da ubije Trampa

Novi magazin 21.06.2016
Britanac koji je uhapšen tokom vikenda na skupu kandidata republikanaca na predsedničkim izborima Donalda Trampa u Las Vegasu pokušao je da zgrabi pištolj jednog policajca i ubije američkog biznismena, što je oko godinu dana planirao, saopštile su… »
Atentat planiran godinu dana: Hteo sam da ubijem Trampa

Atentat planiran godinu dana: Hteo sam da ubijem Trampa

Blic 21.06.2016
Dvadesetogodišnji Britanac pokušao je u subotu da otme pištolj od policajca kako bi pucao na kandidata za predsednika SAD Donalda Trampa tokom mitinga u Nevadi. Majkl Senford, koji je uhapšen u subotu u kazinu u Las Vegasu, priznao je da je imao… »
(Video) Pokušao da policajcu otme pištolj: Došao sam da ubijem Donalda Trampa!

(Video) Pokušao da policajcu otme pištolj: Došao sam da ubijem Donalda Trampa!

Kurir 21.06.2016
Muškarac uhapšen tokom vikenda na mitingu Donalda Trampa u Las Vegasu kada je pokušao da policajcu otme pištolj priznao je da je želeo da ubije milijardera. Prema navodima u sudskim dokumentima, Majkl Sendford je pokušao da razoruža policajca pre… »
Pokušaj atentata na Donalda Trampa!

Pokušaj atentata na Donalda Trampa!

24 Sata 21.06.2016
Američke vlasti podigle su optužnicu protiv Britanca starog 19 godina koji je pokušao da otme pištolj policajcu na skupu Donalda Trampa u Las Vegasu, u navodnom pokušaju da ubije najizglednijeg kandidata Republikanske stranke za predsednika SAD… »
Video: Priveden mladić zbog 'pokušaja ubistva Trumpa'

Video: Priveden mladić zbog 'pokušaja ubistva Trumpa'

Al Jazeera 21.06.2016
Na skupu u Las Vegasu priveden mladić jer je pokušao razoružati tajnog agenta s 'namjerom da ubije Donalda Trumpa'. Na skupu Donalda Trumpa, najizglednijeg kandidata republikanaca na predsjedničkim izborima u SAD-u, u Las Vegasu je priveden… »
Šokantno priznanje: Došao sam u Vegas da ubijem Donalda Trampa! (foto)

Šokantno priznanje: Došao sam u Vegas da ubijem Donalda Trampa! (foto)

Pravda 21.06.2016
Prema navodima u sudskim dokumentima muškarac uhapšen tokom vikenda na mitingu Donalda Trampa u Las Vegasu kada je pokušao da policajcu otme pištolj priznao je da je želeo da ubije milijardera. "Sendford je rekao da je svesno došao u Las Vegas da… »
Šokantno priznanje: Došao sam u Vegas da ubijem Donalda Trampa! (foto)

Šokantno priznanje: Došao sam u Vegas da ubijem Donalda Trampa! (foto)

Pravda 21.06.2016
Prema navodima u sudskim dokumentima muškarac uhapšen tokom vikenda na mitingu Donalda Trampa u Las Vegasu kada je pokušao da policajcu otme pištolj priznao je da je želeo da ubije milijardera. "Sendford je rekao da je svesno došao u Las Vegas da… »
Britanac pokušao atentat na Trumpa u Las Vegasu

Britanac pokušao atentat na Trumpa u Las Vegasu

Slobodna Evropa 21.06.2016
Michael Sandford, 20-godišnji Britanac, pokušao je izvršiti atentat na republikanskog predsjedničkog kandidata Donalda Trumpa u Las Vegasu tako što je pokušao oteti pištolj policajcu i pucati na Trumpa, navodi se u izvještaju policije. U… »

Vesti dana »