Povezane vesti

Gerasimov: Zbog Sirije strpljenje gubi Rusija, a ne SAD

Gerasimov: Zbog Sirije strpljenje gubi Rusija, a ne SAD

RTS 21.06.2016
Zbog situacije u Siriji, pri kraju je rusko, a ne američko strpljenje, izjavio je načelnik Generalštaba ruske vojske Valerij Gerasimov. "Ako je ičije strpljenje pri kraju, to je naše, a ne američko. Mi u potpunosti ispunjavamo svoje obaveze i… »
Džon Keri potvrdio: Pročitao sam dokument o napadu na Asada! Mogu vam reći da je veoma dobar

Džon Keri potvrdio: Pročitao sam dokument o napadu na Asada! Mogu vam reći da je veoma dobar

Kurir 21.06.2016
Državni sekretar SAD Džon Keri kaže da je pročitao dokument diplomata Stejt departmenta, koji su pozivali na vojnu akciju protiv vlade Bašara el Asada. On je naveo da taj dokument smatra "veoma dobrim". Taj dokument je potpisao 51 američki… »
Upozorenje ruske armije: Gubimo strpljenje za Vašington!

Upozorenje ruske armije: Gubimo strpljenje za Vašington!

Pravda 21.06.2016
Rusija počinje da gubi strpljenje zbog nespremnosti Vašingtona da odredi konkretne ciljeve u borbi protiv terorista, izjavio je načelnik Generalštaba Vojske Rusije Valerij Gerasimov. Koliko prošle nedelje, američki državni sekretar Džon Keri… »
Rusija gubi strpljenje zbog situacije u Siriji

Rusija gubi strpljenje zbog situacije u Siriji

Blic 20.06.2016
Rusija počinje da gubi strpljenje zbog nespremnosti Vašingtona da odredi konkretne ciljeve u borbi protiv terorista, izjavio je načelnik Generalštaba Vojske Rusije Valerij Gerasimov. Američki državni sekretar Džon Keri na konferenciji za novinare… »

Vesti dana »