Povezane vesti

SL - Srbija startovala pobedom nad Brazilom

SL - Srbija startovala pobedom nad Brazilom

Sportske.net 21.06.2016
Vaterpolo reprezentacija Srbije trijumfalno je započela odbranu trofeja u Svetskoj ligi. "Delfini" na startu nove sezone bolji od Brazila. Vaterpolo reprezentacija Srbije pobedila je danas u kineskom Huejdžou selekciju Brazila sa 14:10 (4:3, 4:3, 4:2… »
Svetska liga: Srbija bolja od Brazila

Svetska liga: Srbija bolja od Brazila

Vesti online 21.06.2016
Odličan početak našeg nacionalnog tima na finalnom turniru Svetske lige. Vaterpolo reprezentacija Srbije uspešno je otpočela odbranu titule na završnom turniru Svetske lige, pošto je u prvom kolu B grupe savladala Brazil rezultatom 14:10. Evropski… »
Umor naših od puta Brazil nije mogao da iskoristi

Umor naših od puta Brazil nije mogao da iskoristi

Politika 21.06.2016
Svetska liga za vaterpoliste: Srbija – Brazil 14:10 (4:3, 4:3, 4:2, 2:2). – Saviću važniji prepodnevni trening od meča s domaćinom Kinom. Od našeg izveštača Huejdžou – Verovatno su više voleli da budu u krevetu, jer vremenska razlika od… »
Svetska liga 2016: Zna se ko je najbolji

Svetska liga 2016: Zna se ko je najbolji

Dnevnik 21.06.2016
Reprezentacija Srbije je odlično startovala na finalnom turniru Svetske lige za vaterpoliste, koji se igra u kineskom gradu Huidžuu. Srbija – Brazil 14:10 (4:3, 4:3, 4:2, 2:2) HUIDžU: Bazen Huidžu Jinšan lejk, gledalaca 300, sudije: Buč… »
Savić: Očekivao sam teškoće jer smo očigledno umorni; Soro: Prvi put mi je žao što nisam sa Srbima

Savić: Očekivao sam teškoće jer smo očigledno umorni; Soro: Prvi put mi je žao što nisam sa Srbima

Večernje novosti 21.06.2016
Mitrović: Primili smo neke jeftine golove i to ćemo da ispravimo. Ovaj turnir i služi za ispravljanje grešaka kao i za napredovanje u onim segmentima gde je to moguće. Vaterpolo reprezentacija Srbije pobedila je u kineskom Huejdžou selekciju Brazila… »
Svetska liga: Srbija pobedom krenula u odbranu trona

Svetska liga: Srbija pobedom krenula u odbranu trona

Hot sport 21.06.2016
Vaterpolo reprezentacija Srbije uspešno je otpocela odbranu titule na završnom turniru Svetske lige, pošto je jutros u prvom kolu B grupe savladala Brazil 14:10. Najefikasniji u srpskom timu bili su Filip Filipović, Milan Aleksić i Duško Pijetlović… »
Dejan Savić: Umorni smo! Soro: Nedostaje mi Srbija!

Dejan Savić: Umorni smo! Soro: Nedostaje mi Srbija!

Hot sport 21.06.2016
Selektor vaterpolo reprezentacije Srbije Dejan Savić, posle pobede protiv Brazila na startu završnog turnira Svetske lige, izjavio je da je ocekivao težak meč, pre svega zbog umora igraca. – Očekivao sam teškoće jer smo evidentno umorni. Brazil… »
Srbija na startu bolja od Brazila

Srbija na startu bolja od Brazila

Novi magazin 21.06.2016
Vaterpolo reprezentacija Srbije uspešno je otpocela odbranu titule na završnom turniru Svetske lige, pošto je jutros u prvom kolu B grupe savladala Brazil 14:10 (4:3, 4:3, 4:2, 2:2). Najefikasniji u srpskom timu bili su Filip Filipović, Milan Aleksić… »
Napad na desetu titulu

Napad na desetu titulu

Večernje novosti 21.06.2016
Vaterpolisti Srbije danas u prvom kolu grupe B (9.00 po našem vremenu) finalnog turnira u kineskom Huižou igraju sa Brazilom, na čijem golu će debitovati proslavljeni srpski čuvar mreže Slobodan Soro. "DELFINI" danas počinju napad na deseto zlato u… »

Vesti dana »