Povezane vesti
Teška nesreća na auto-putu: Šest čeških radnika povređeno u stravičnom sudaru u Grdeličkoj klisuri
Telegraf 22.06.2016
Do nesreće je došlo oko 13.20 sati u sudaru kombija, kojim su se prevozili radnici, sa vozačem putničkog automobila za koga se ne zna da li je povređen. Šestoro radnika češke firme koja izvodi radove na autoputu u Grdeličkoj klisuri na Koridoru… »
NESREĆA Teško povređeno šest radnika na Koridoru 10
Jugmedia 22.06.2016
LESKOVAC – U saobraćajnoj nesreći teško je povređeno šest radnika firme koja izvodi radove na Koridoru 10 kod Predejana, među kojima su i srpski državljani sa juga Srbije. Nesreća se dogodila na autoputu Koridora 10 u Grdečilkoj klisuri oko… »
Sedam radnika češke firme teško povređeno u sudaru
OK radio 22.06.2016
Sedam radnika češke firme koja izvodi radove na autoputu u Grdeličkoj klisuri na Koridoru 10 povređeno je danas u saobraćajnoj nesreći u sudaru kombi vozila i putničkog automobila, potvrđeno je "Blicu" u leskovačkoj bolnici. Do nesreće je došlo… »
Povređenima u trenutku nesreće svi pomagali (VIDEO)
Jugmedia 22.06.2016
LESKOVAC – Svim povređenima na auto-putu kod Predejana pomagali su neposredni očeveici saobraćajke, tvrdi jedan od povređenih Dragan Savić iz Kruševca. „Na putu je bilo dosta automobila i svi su zaustavili i pritrčali kako bi nam pružili… »
Vesti dana »

Studenti i građani Niša gađali jajima sedište SNS-a – poruka protesta „I ja sam meta“
Južne vesti pre 2 satajoš 5 povezanih

Ambasada Srbije u BiH poručila Konakoviću: Kosovo i Metohija je sastavni deo Srbije
Blic pre 2 satajoš 1 povezana

Vučić i o Fudbalskom klubu Partizan: Dobili su više novca nego Real Madrid
Danas pre 2 satajoš 1 povezana