Povezane vesti

Pokajao se: Pretio sam Stefanoviću ali nisam nikakav ubica, zolju sam samo pomenuo

Pokajao se: Pretio sam Stefanoviću ali nisam nikakav ubica, zolju sam samo pomenuo

Kurir 22.06.2016
Miloš M. priznao da je u noći između subote i nedelje došao pred kuću Nebojše Stefanovića iz revolta i ličnog nezadovoljstva. Sud ga osudio na uslovnu kaznu od godinu dana, sa rokom provere od tri godine. BEOGRAD - Miloš M. (33) iz Beograda, koji… »
Pretio Stefanoviću, dobio uslovnu!

Pretio Stefanoviću, dobio uslovnu!

Pravda 22.06.2016
Miloš M. koji je, tokom vikenda, uhapšen ispred kuće ministra policije Nebojše Stefanovića priznao je da je pretio ministru, prenose agencije. Po isteku policijskog zadržavanja od 48 sati i saslušanja sa okrivljenim je, kako kažu u Trećem… »
Priznao krivicu i nagodio se: Zbog pretnji Stefanoviću godinu dana uslovno

Priznao krivicu i nagodio se: Zbog pretnji Stefanoviću godinu dana uslovno

Kurir 22.06.2016
BEOGRAD - Miloš M. koji je, tokom vikenda, uhapšen ispred kuće ministra policije Nebojše Stefanovića, priznao je da je pretio ministru. Po isteku policijskog zadržavanja od 48 sati i saslušanja sa okrivljenim je, kako kažu u Trećem osnovnom… »
Priznao da je pretio Stefanoviću, dobio uslovnu od godinu

Priznao da je pretio Stefanoviću, dobio uslovnu od godinu

N1 Info 22.06.2016
Miloš M. koji je, tokom vikenda, uhapšen ispred kuće ministra policije Nebojše Stefanovića priznao je da je pretio ministru. Po isteku policijskog zadržavanja od 48 sati i saslušanja sa okrivljenim je, kako kažu u Trećem osnovnom tužilaštvu za… »

Vesti dana »