Povezane vesti

Hvala, braćo Rusi!

Hvala, braćo Rusi!

Vesti online 28.06.2016
Dva vojno-transportna ruska helikoptera Mi-17V-5 stigla su rano jutros u Srbiju. Helikopteri, kupljeni od Rusije za Vojsku Srbije, sleteli su na Beogradski aerodrom u noći između ponedeljka i utorka. Primopredaji na aerodromu Nikola Tesla… »
Posle helikoptera stižu "migovi"

Posle helikoptera stižu "migovi"

Večernje novosti 28.06.2016
Isporučene dve nove transportne letelice kupljene za srpsku vojnu avijaciju od ruskog proizvođača. Vučić: Prvi korak u jačanju oružanih snaga. Za “lovce” više para u budžetu za 2017. godinu. VAZDUHOPLOVSTVO Vojske Srbije jače je za dva… »
Stigli novi helikopteri, najavljena kupovina „Migova 29”

Stigli novi helikopteri, najavljena kupovina „Migova 29”

Politika 28.06.2016
Iz Rusije stigla dva Mi-17 što je prva nabavka transportnih helikoptera posle 36 godina. Vojska Srbije je, na Aerodromu „Nikola Tesla”, preuzela dva nova helikoptera Mi-17 V5 ruske proizvodnje. Helikopteri su u Beograd prevezeni velikim transportnim… »
Novi helikopteri Vojske Srbije

Novi helikopteri Vojske Srbije

RTS 28.06.2016
Mi-17 V5 (NATO klasifikacija Hip) je srednji dvomotorni transportni helikopter, koji takođe može da bude i naoružan. Služi za taktički vazdušni transport ljudstva i materijala, za prevoženje helikopterskog desanta i vatrenu podršku. Izrađuje se u… »
[FOTO] Novi helikopteri Mi-17 stigli u Beograd: Plaćeni 25 miliona evra, u upotrebi od 4. jula

[FOTO] Novi helikopteri Mi-17 stigli u Beograd: Plaćeni 25 miliona evra, u upotrebi od 4. jula

Tango Six 28.06.2016
Novi helikopteri Mi-17-V5 za RV i PVO Vojske Srbije stigli su u Srbiju rano jutros oko 3 časa posle ponoći. Kako ste ekskluzivno mogli da vidite na našem portalu oni su na Aerodrom „Nikola Tesla“ sleteli unutar aviona An-124 kompanije… »
FOTO:Vojska Srbije dobila dva helikoptera Mi-17

FOTO:Vojska Srbije dobila dva helikoptera Mi-17

Radio 021 28.06.2016
Dva transportna helikoptera Mi-17, koja su kupljena u Rusiji, od danas su deo eskadrile Vojske Srbije. Dva ruska helikoptera prvi su helikopteri koji su kupljeni u inostranstvu za potrebe vojske nakon 29 godina, kada su od Sovjetskog saveza kupljeni… »
Šta sve mogu naši novi helikopteri (foto)

Šta sve mogu naši novi helikopteri (foto)

Mondo 28.06.2016
Dva transportna helikoptera Mi-17, koja su kupljena u Rusiji, a od danas su deo eskadrile Vojske Srbije, imaju velike mogućnosti i višenamenski su transportni helikopteri. Foto: Tanjug/ Rade Prelić Namenjeni su za prevoz ljudi i tehnike, zadatke treće… »
Vučić na svečanosti prijema novih helikoptera: Prvo ćemo osnažiti ekonomiju, a potom i vojsku!

Vučić na svečanosti prijema novih helikoptera: Prvo ćemo osnažiti ekonomiju, a potom i vojsku!

Kurir 28.06.2016
Premijer Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da će osnaživanje srpske ekonomije omogućiti i jačanje Vojske Srbije i da je to zadatak koji treba da se obavi u narednom periodu. Na svečanosti prijema novih transportnih helikoptera Mi-17 iz… »
Vučić: Vojska štedela, za nove helikoptere 25 miliona evra

Vučić: Vojska štedela, za nove helikoptere 25 miliona evra

N1 Info 28.06.2016
Transportni helikopteri Mi-17 stigli su na Beogradski aerodrom iz Rusije. Premijer Aleksandar Vučić izjavio je da je zadovoljan i srećan što je Srbija posle 36 godina uspela da kupi dva nova helikoptera, koja su, zajedno sa rezervnim delovima… »
Pojačanje iz Rusije: Stigli novi helikopteri Vojske Srbije

Pojačanje iz Rusije: Stigli novi helikopteri Vojske Srbije

Blic 28.06.2016
Dva vojno-transportna helikoptera "Mi-17" stigla su rano jutros iz Rusije u Srbiju i to su prve letelice koje je Srbija kupila za potrebe vojske u poslednjih 29 godina. Dva helikoptera, koja su stigla u Beograd oko tri sata posle ponoći, kupljena su od… »
Srbija kupila dva transportna helikoptera od Rusije

Srbija kupila dva transportna helikoptera od Rusije

Nova ekonomija 28.06.2016
Transportni helikopteri Mi-17 stigli su jutros na Beogradski aerodrom iz Rusije. Dva helikoptera su kupljena od Rusije za potrebe Vojske Srbije. Kako je najavila Kancelarija za saradnju sa medijima, primopredaja je u 10 časova na aerodromu Nikola Tesla… »
Ruski helikopteri za Vojsku Srbije stigli u Beograd

Ruski helikopteri za Vojsku Srbije stigli u Beograd

RTS 28.06.2016
Dva transportna helikoptera Mi-17, kupljena od Rusije za Vojsku Srbije dopremljena su rano jutros na Beogradski aerodrom "Nikola Tesla", potvrđeno je RTS-u. Helikopteri su iz fabrike u Kazanju stigli rasklopljeni transportnim avionom "antonov An-124… »
Ruski helikopteri stigli u Srbiju!

Ruski helikopteri stigli u Srbiju!

Pravda 28.06.2016
Dva vojno-transportna ruska helikoptera Mi-17V-5 stigla su rano jutros u Srbiju. Helikopteri, kupljeni od Rusije za Vojsku Srbije, sleteli su na Beogradski aerodrom u noći između ponedeljka i utorka. Primopredaji na aerodromu Nikola Tesla prisustvovaće… »
Ruski helikopteri stigli u Srbiju!

Ruski helikopteri stigli u Srbiju!

Pravda 28.06.2016
Dva vojno-transportna ruska helikoptera Mi-17V-5 stigla su rano jutros u Srbiju. Helikopteri, kupljeni od Rusije za Vojsku Srbije, sleteli su na Beogradski aerodrom u noći između ponedeljka i utorka. Primopredaji na aerodromu Nikola Tesla prisustvovaće… »
Prve fotografije i video: Stigli novi helikopteri za RV i PVO, prenos primopredaje uživo na Tango Sixu

Prve fotografije i video: Stigli novi helikopteri za RV i PVO, prenos primopredaje uživo na Tango Sixu

Tango Six 28.06.2016
Dva nova helikoptera Mi-17-V5 Vojske Srbije stigla su u ranim jutarnjim časovima na Aerodrom „Nikola Tesla“ u transportnom avionu An-124 kompanije „Volga-Dnepr“. Kako je ranije više puta najavljivano prvi helikopteri, i uopšte prvi novi… »

Vesti dana »