Povezane vesti

Kapetan Dragan: U svakom okršaju sa Hrvatima sam izašao kao pobednik, sigurno ću izaći i u ovom!

Kapetan Dragan: U svakom okršaju sa Hrvatima sam izašao kao pobednik, sigurno ću izaći i u ovom!

Kurir 28.06.2016
Dragan Vasiljković, poznatiji kao kapetan Dragan uveren je da će proces koji se protiv njega vodi u Hrvtskoj dokazati da je ta država građena na progonu Srba i montiranim procesima, te da će to biti prilika za dokumentovanje istorijskih činjenica. A… »
Kapetan Dragan: Hrvatska je izgrađena na progonu Srba

Kapetan Dragan: Hrvatska je izgrađena na progonu Srba

RTS 28.06.2016
Dragan Vasiljković, poznatiji kao Kapetan Dragan, uveren je da će proces koji se protiv njega vodi u Hrvatskoj dokazati da je ta država građena na progonu Srba i montiranim procesima. Kapetan Dragan je u intervjuu za frankfurtske Vesti iz zatvora u… »
Kapetan Dragan: Hrvatska građena na progonu Srba

Kapetan Dragan: Hrvatska građena na progonu Srba

Newsweek 28.06.2016
Dragan Vasiljković se požalio što nema podršku države Srbije u procesu koji se protiv njega vodi u Hrvatskoj, dok je dijaspora pomagala. Dragan Vasiljković, poznatiji kao kapetan Dragan uveren je da će proces koji se protiv njega vodi u Hrvtskoj… »
Kapetan Dragan iz zatvora (1): Dijaspora me drži u životu

Kapetan Dragan iz zatvora (1): Dijaspora me drži u životu

Vesti online 28.06.2016
"Nije najvažnije da izađem iz zatvora. To se mora dogoditi najkasnije za tri godine. Čak nije toliko važno ni što ću pred hrvatskim pravosuđem dokazati svoju nevinost. Najvažnije je što će moj proces pokazati, biće korpus delikti, da je… »
Kapetan Dragan: Hrvatska izgrađena na progonu Srba

Kapetan Dragan: Hrvatska izgrađena na progonu Srba

Mondo 28.06.2016
Dragan Vasiljković, poznatiji kao kapetan Dragan uveren je da će proces koji se protiv njega vodi u Hrvatskoj dokazati da je ta država građena na progonu Srba i montiranim procesima. Foto: screenshot/youtube On je rekao i da će to biti prilika za… »

Vesti dana »