Povezane vesti

Zorica za novi STAR: Cela estrada šmrče kokain! U knjizi koju pišem otkriću sva imena!

Zorica za novi STAR: Cela estrada šmrče kokain! U knjizi koju pišem otkriću sva imena!

Svet & Skandal 01.07.2016
Nakon ispovesti Tijane Ajfon u prošlom broju Stara, na estradi je nastao haos! Po ćoškovima se sve više šuška ko se sve drogira, ali se jedino Zorica Marković bez ustručavanja usudila da priča na tu temu! “Ljudi moji, pa ja sam se upravo zbog… »
Cela estrada u strahu: Zorica Marković otkriva koji pevači se drogiraju a ko se prostituiše!

Cela estrada u strahu: Zorica Marković otkriva koji pevači se drogiraju a ko se prostituiše!

Kurir 01.07.2016
Pevačica Zorica Marković rešila je da uzburka javnost i objavi knjigu u kojoj će raskrinkati estradu. Naime, odlučila je da u njoj opiše ko se sve drogira od pevača, ko ima seks za pare i slične šokantne stvari. "Ljudi moji, pa ja sam se upravo… »
Estrada se trese - Zorica otkriva sve!?

Estrada se trese - Zorica otkriva sve!?

Mondo 01.07.2016
Folk pevačica Zorica Marković najavila da će objaviti knjigu u kojoj će otkriti SVE o estradi - ko se drogira, ko se prostituiše... Foto: Mondo/ Goran Sivački Zorica Marković Ako ovo učini, možda će da ima bestseler! Folk pevačica Zorica… »

Vesti dana »