Povezane vesti

Svet u neverici posle ispadanja Đokovića sa Vimbldona!

Svet u neverici posle ispadanja Đokovića sa Vimbldona!

Vesti online 02.07.2016
Tako je to kad si najbolji, kad navikneš sve na samo uspehe. Svaki poraz Novaka Đokovića poslednjih nekoliko godina je senzacija. Udarna vest u svetskim medijima u subotu je bio poraz najboljeg tenisera današnjice u duelu sa Amerikancem Semom Kverije… »
Bez Troickog na Tašmajdanu

Bez Troickog na Tašmajdanu

Politika 02.07.2016
Teško mi je da se u ovom trenutku odazovem selektoru jer moram da mislim na turnire – objasnio Troicki koji će ići u Vašington za dve nedelje. Od našeg izveštača Vimbldon – Srbija je ostala bez svog „broja dva” za četvrtfinale Dejvis kupa… »
Šok za šokom: Đoković ne igra protiv Britanije!

Šok za šokom: Đoković ne igra protiv Britanije!

Hot sport 02.07.2016
Ispao sa Vimblodona, otkazao nastup za Dejvis kup reprezentaciju! Najbolji teniser sveta to je potvrdio na konferenciji za medije posle poraza od Sema Kverija u trećem kolu Vimbldona. NEPROCENJIVO: Osmeh Džudi Mari posle Novakovog poraza (FOTO) –… »
VIDEO: I u porazu je Nole bio VELIKI!

VIDEO: I u porazu je Nole bio VELIKI!

Vesti online 02.07.2016
Nije bilo lako Novaku posle poraza od Sema Kverija, ali kako i dolikuju velikim šampionima, pokazao je da je veliki. Po završetku meča kada je izlazio sa terena, na poziv sa tribina od strane mališana ipak se vratio i podelio autograme fanovima. Neki… »
Kako su Hrvati videli Novakov neuspeh?

Kako su Hrvati videli Novakov neuspeh?

Vesti online 02.07.2016
Šokantan poraz Novaka Đokovića od Sema Kverija u trećem kolu Vimbldona odjeknuo je kao bomba u svetu. I hrvatski mediji na udarnim mestima su izvestili o senzaciji u Londonu. "Senzacija: Novak ispao u trećem kolu Vimbldona", piše portal index.hr. -… »
Đoković: Ne igram Dejvis kup, potreban mi je odmor

Đoković: Ne igram Dejvis kup, potreban mi je odmor

Novi magazin 02.07.2016
Najbolji teniser sveta Novak Đoković posle šokantnog poraza od Sema Kverija u trećem kolu Vimbldona potvrdio je da neće igrati za Srbiju u četvrtfinalu Dejvis kupa protiv Velike Britanije. “Sigurno neću igrati u Dejvis kupu“, rekao je Đoković… »
To je naš šampion: Izaćiću iz ovoga mnogo jači

To je naš šampion: Izaćiću iz ovoga mnogo jači

Vesti online 02.07.2016
Ovo je samo trenutak slabosti Novaka Đokovića. Ispao je sa Vimbldona od Sema Kverija već u trećem kolu, ali nije smak sveta. Još ćemo mi gledati našeg asa na pobedničkim postoljima najvećih turnira na svetu. Razočaran je porazom, ali istrajan da… »
Nole nakon poraza objavio da ne igra u Dejvis kupu!

Nole nakon poraza objavio da ne igra u Dejvis kupu!

Sportske.net 02.07.2016
Najbolji teniser na svetu rekao je da je Sem Kveri danas bio bolji teniser, a potom je rekao da neće igrati u Dejvis kupu protiv Velike Britanije. Novak Đoković nije uspeo da pobedi Sema Kverija u trećem kolu Vimbldona, po prvi put od 2009. godine… »
Kraj ISTORIJSKE serije: Ovo se Novaku nije desilo od 2009. godine!

Kraj ISTORIJSKE serije: Ovo se Novaku nije desilo od 2009. godine!

Sportal blic 02.07.2016
Novak Đoković doživeo je bolan poraz od Sema Kverija u trećem kolu Vimbldona, čime je završena velika serija. Od 2009. godine, nije izgubio pre četvrtfinala grend slema. Foto: Tanjug/AP Pročitajte još ŠOK NA VIMBLDONU Posle kiše i prekida… »
Ništa od Dejvis Kupa: Đoković: Neću igrati u Beogradu, potreban mi je odmor

Ništa od Dejvis Kupa: Đoković: Neću igrati u Beogradu, potreban mi je odmor

Sportal blic 02.07.2016
Novak Đoković potvrdio je da neće igrati u četvrtfinalu Dejvis Kupa protiv Velike Britanije na Tašmajdanu. Foto: Reuters Pročitajte još KRAJ ISTORIJSKE SERIJE Ovo se Novaku nije desilo od 2009. godine! VELIKI U PORAZU Novak posle kraha gestom… »
Novak: Jesam li povređen? Ne bih o tome...

Novak: Jesam li povređen? Ne bih o tome...

Mondo 02.07.2016
Po prvi put od 2009. godine Novak Đoković nije stigao do četvrtfinala nekog grend slem turnira. Tada ga je zaustavio Filip Kolšrajber, a na ovogodišnjem Vimlbdonu Sem Kveri. Novinare je odmah zanimalo da li je u pitanju neka povreda... Sjajan niz… »
Marej posle pobede o Novaku: Ono što je uradio za 18 meseci...

Marej posle pobede o Novaku: Ono što je uradio za 18 meseci...

Sportal blic 02.07.2016
Endi Marej pobedio je Džona Milmana sa 6:3, 7:5, 6:2 u šesnaestini finala Vimbldona, posle čega je govorio o porazu Novaka Đokovića. Foto: Reuters Pročitajte još VELIKI U PORAZU Novak posle kraha gestom oduševio publiku na Vimbldonu /VIDEO/ NIŠTA… »
Nikad srećnija: Pogledajte reakciju Džudi Marej na Novakov pad /video/

Nikad srećnija: Pogledajte reakciju Džudi Marej na Novakov pad /video/

Sportal blic 02.07.2016
Majka Endija Mareja, Džudi, nije krila zadovoljstvo kada je na ekranu Centralnog terena videla da je Novak Đoković eliminisan na Vimbldona. Judy Murray sees #Djokovic has been knocked out of Wimbledon. https://t.co/zDZwgSxwyU— Sdc (@sdc1982) July 2… »
Posle ISTORIJSKE pobede: Kveri: U ekstazi sam

Posle ISTORIJSKE pobede: Kveri: U ekstazi sam

Sportal blic 02.07.2016
Amerikanac Sem Kveri napravio je prvorazredno iznenađenje pošto je u trećem kolu Vimbldona savladao Novaka Đokovića sa 7:6 (6), 6:1, 3:6, 7:6 (5). Foto: Reuters “Neverovatan je osećaj, posebno jer je to na najvećem turniru na svetu. Presrećan… »
Ovo se Đokoviću nije desilo još od 2009!

Ovo se Đokoviću nije desilo još od 2009!

Vesti online 02.07.2016
Malo ko je očekivao da će Novak Đoković, apsolutni vladar tenisa u poslednjih nekoliko godina, da preda krunu Vimbldona već u trećem kolu. Amerikanac Sem Kveri je bio bolji, napraviviši senzaciju. Svaki poraz Novaka je iznenađujući, pogovoto u… »
Veliki u porazu: Novak posle kraha gestom oduševio publiku na Vimbldonu /video/

Veliki u porazu: Novak posle kraha gestom oduševio publiku na Vimbldonu /video/

Sportal blic 02.07.2016
Novak Đoković bio je razočaran zbog poraza od Sema Kverija sa 6:7 (6), 1:6, 6:3, 6:7 (5) u trećem kolu Vimbldona, ali nije očajavao. Posle duela sa Amerikancem koji je odigrao meč karijere, davao je autograme publici na prvom terenu. Gracious in… »
Kveri u transu posle pobede nad Srbinom!

Kveri u transu posle pobede nad Srbinom!

Vesti online 02.07.2016
Ceo svet je šokiran porazom Novaka Đokovića u trećem kolu Vimbldona, a šokiran je i Sem Kveri. Američki teniser nije mogao da veruje da je izbacio trostrukog šampiona najprestižnijeg turnira na svetu, Novaka Đokovića. - Ovo je neverovatno… »
Serena: Želim da Đoković pobedi

Serena: Želim da Đoković pobedi

N1 Info 02.07.2016
Prva teniserka planete, Serena Vilijams izjavila je kako se nada da će Novak Đoković preokrenuti u meču sa Semom Kverijem koji nakon jučerašnjeg dana vodi 2:0 u setovima i da će uspeti da se plasira u narednu rundu. “Podeljena sam jer je Sem… »
Jedva dočekali: Evo kako su Hrvati ispratili Novakov loš dan

Jedva dočekali: Evo kako su Hrvati ispratili Novakov loš dan

Vesti online 02.07.2016
Svi svetski mediji bruje o tome da Novak Đoković ima dva seta zaostatka u duelu sa Semom Kverijem u 3. kolu Vimbldona, pa tako i oni iz okruženja. U komšiluku gotovo da proklinju kišu i tvrde da je upravo ona ta koja je spasila najboljeg tenisera… »
Serena iznenadila Amere: Navija za Novaka, a ne za Kverija

Serena iznenadila Amere: Navija za Novaka, a ne za Kverija

Vesti online 02.07.2016
Amerikanci su u šoku - Serena Vilijams uz Novaka Đokovića, a protiv zemljaka Sema Kverija. Posle pobede nad Kristinom Mekhejl, novinari na koneferenciji za medije u Londonu pitali su najbolju svetsku teniserku šta misli o duelu Srbina i Amerikanca i… »

Vesti dana »