Povezane vesti

Masakr u Žitištu Ljubomorni muž: Kurvo, sve ću pobiti! Bićeš moja il ničija!

Masakr u Žitištu Ljubomorni muž: Kurvo, sve ću pobiti! Bićeš moja il ničija!

Kurir 03.07.2016
Zlatić pobesneo kad je u kafiću video bivšu suprugu Dijanu Zlatić u društvu Stevana Jojića, za kog je sumnjao da je u vezi s njom. - Kurvo, bićeš samo moja i ničija više! - uzviknuo je Siniša Zlatić (38) iz Žitišta kod Zrenjanina i iz… »
Ubijali najrođenije i komšije

Ubijali najrođenije i komšije

Vesti online 03.07.2016
Tragedija u Žitištu nije jedini masovni zločin kada miran, naizgled neupadljiv čovek ubije najrođenije i komšije. Slični masakri u prethodnih 15 godina desili su se i u Martonošu, Velikoj Ivanči, Jabukovcu, Horgošu i Leskovcu. Prošlog maja… »
Osumnjičeni za masakr: Nije mi žao?!

Osumnjičeni za masakr: Nije mi žao?!

Mondo 03.07.2016
Osumnjičeni za jučerašnji masakr u Žitištu je, prema pisanju medija, pobesneo kad je u kafiću video bivšu suprugu Dijanu Zlatić u društvu Stevana Jojića, za kog je sumnjao da je u vezi s njom. Foto: Tanjug, Jaroslav Pap List “Kurir” saznaje… »
Krvava Srbija: Sve žrtve 5 najvećih masakara u poslednjih 15 godina

Krvava Srbija: Sve žrtve 5 najvećih masakara u poslednjih 15 godina

Blic 02.07.2016
Jezivi masakr u kojem je noćas Siniša Zlatić (38) u Žitištu kod Zrenjanina ubio pet osoba i ranio 20 ljudi, nažalost, podseća na monstruozne zločine u Velikoj Ivanči, Martonošu, Jabukovcu, Horgošu i Leskovcu koji su u poslednjih 15 godina… »
Ovo su masakri koji su poslednjih godina potresli Srbiju!

Ovo su masakri koji su poslednjih godina potresli Srbiju!

Večernje novosti 02.07.2016
Poslednjih nekoliko godina nezapaćene tragedije dogodile su se u Leskovcu, Martonošu kod Kanjiže, Jabukovcu, Horgošu I Velikoj Ivanči. VELIKA IVANČA - Ovo mladenovačko selo Ljubiša Bogdanović je aprila 2013. godine zavio u crno kada je pobio 13… »

Vesti dana »