Povezane vesti

Smajlović podnijela ostavku na mjesto urednice Politike

Smajlović podnijela ostavku na mjesto urednice Politike

Slobodna Evropa 04.07.2016
Glavna i odgovorna urednica dnevnog lista Politika Ljiljana Smajlović saopštila je danas da je podnijela ostavku na tu funkciju u znak protesta jer je, kako je napisala, menadžment sprečava u samostalnom rukovođenju redakcijom. "Podnosim ostavku na… »
Ostavka Ljiljane Smajlović: Protest protiv menadžmenta „Politike”

Ostavka Ljiljane Smajlović: Protest protiv menadžmenta „Politike”

Večernje novosti 04.07.2016
Glavna i odgovorna urednica lista "Politika" Ljiljana Smajlović podnela ostavku: Direkcija ne bi zauzela neprijateljski kurs bez podrške države, smatra ona. Nema slobode tako gde je redakcija razvlašćena. GLAVNA i odgovorna urednica lista "Politika"… »
Ljiljana Smajlović podnela ostavku

Ljiljana Smajlović podnela ostavku

04.07.2016
Sukob sa menadžmentom i vlasnikom “Politike”. Ljiljana Smajlović podnela je u ponedeljak ostavku na položaj glavne i odgovorne urednice lista Politika. Ona je o svojoj ostavci obavestila redakciju i menadžment lista, pismom u kojem ih moli da o… »
Ljiljana Smajlović podnela ostavku na mesto glavnog urednika lista Politika

Ljiljana Smajlović podnela ostavku na mesto glavnog urednika lista Politika

Gde investirati 04.07.2016
Glavna i odgovorna urednica dnevnog lista Politika Ljiljana Smajlović podnela je ostavku na tu funkciju u znak protesta jer je menadžment sprečava u samostalnom rukovođenju redakcijom, navodi se u pismu koje je uputila redakciji i menadžmentu lista… »
Ljiljana Smajlović podnela ostavku na mesto glavne urednice 'Politike'

Ljiljana Smajlović podnela ostavku na mesto glavne urednice 'Politike'

Nova ekonomija 04.07.2016
Glavna i odgovorna urednica lista Politika Ljiljana Smajlović podnela je ostavku na tu funkciju. Predsednica UNS je dva puta vodila ovaj list - uređivala ga je od 2004. do 2008 i od jula 2013. "Moja ostavka je protest protiv menadžmenta koji sprečava… »
Ljiljana Smajlović podnela ostavku u Politici

Ljiljana Smajlović podnela ostavku u Politici

Radio 021 04.07.2016
Glavna i odgovorna urednica dnevnog lista Politika Ljiljana Smajlović saopštila je danas da je podnela ostavku na tu funkciju u znak protesta jer je, kako je napisala, menadžment sprečava u samostalnom rukovođenju redakcijom. "Podnosim ostavku na… »
Ljiljana Smajlović podnela ostavku u Politici

Ljiljana Smajlović podnela ostavku u Politici

N1 Info 04.07.2016
Glavna i odgovorna urednica dnevnog lista Politika Ljiljana Smajlović podnela je ostavku na tu funkciju. “Moja ostavka je protest protiv menadžmenta koji sprečava glavnu urednicu u samostalnom rukovođenju redakcijom. Pretpostavljam da direkcija ne… »
Ljiljana Smajlović: Moja ostavka je protest protiv menadžmenta koji ne dozvoljava da samostalno radim svoj posao

Ljiljana Smajlović: Moja ostavka je protest protiv menadžmenta koji ne dozvoljava da samostalno radim svoj posao

Nedeljnik 04.07.2016
Kao što je Nedeljnik.rs već objavio, Ljiljana Smajlović je svoju ostavku na mesto glavne urednice u dnevnom listu "Politika" obrazložila lošom saradnjom i nerazumevanjem sa menadžmentom najstarijeg lista na Balkanu. Pročitajte njeno obrazloženje… »
Ostavka Ljiljane Smajlović: Protest protiv menadžmenta

Ostavka Ljiljane Smajlović: Protest protiv menadžmenta

Vesti online 04.07.2016
Glavna i odgovorna urednica dnevnog lista "Politika" Ljiljana Smajlović, podnela je ostavku na tu funkciju, prenose beogradski mediji. "Moja ostavka je protest protiv menadžmenta koji sprečava glavnu urednicu u samostalnom rukovođenju redakcijom… »

Vesti dana »