Povezane vesti

Murinjo: Ferguson mi je rekao da ponesem kišobran!

Murinjo: Ferguson mi je rekao da ponesem kišobran!

Vesti online 05.07.2016
Žoze Murinjo održao prvu zvaničnu konferenciju za medije od dolaska na kormilo Mančester Junajteda. - Znam svoju zaostavštinu, znam šta se od mene očekuje. Znam istoriju ovog kluba i šta navijači žele. Mislim da je ovaj posao usledio u pravom… »
Murinjo: Dokazujem se samo sebi, želim kao Ferguson

Murinjo: Dokazujem se samo sebi, želim kao Ferguson

Sportski žurnal 05.07.2016
Novi menadžer Mančester Junajteda Žoze Murinjo rekao je da ne oseća pritisak koji nosi preuzimanje tako velikog kluba i poručio da nema kome da se dokazuje osim samom sebi. - Ovaj izazov me ne čini nervoznim, dolazi u pravom momentu u mojoj… »
Murinjo prvi put na ‘teatru snova’: Savet koji mu je dao Ferguson i veliko obećanje navijačima…

Murinjo prvi put na ‘teatru snova’: Savet koji mu je dao Ferguson i veliko obećanje navijačima…

Hot sport 05.07.2016
Novi menadžer Mančester junajteda Žoze Murinjo zvanično je predstavljen na Old trafordu, gde je imao zanimljivo prvo obraćanje javnosti. – Za mene je teško da opišem i pronađem prave reči za ovaj klub. Neću da koristim one izlizane fraze… »
Morinjo želi pobede, Ligu šampiona, želi sve

Morinjo želi pobede, Ligu šampiona, želi sve

Beta 05.07.2016
Portugalski fudbalski trener Žoze Morinjo danas je i zvanično predstavljen kao novi trener Mančester junajteda i tom prilikom je poručio da klub sa Old Traforda želi ponovo da vidi u Ligi šampiona. "Ovaj izazov me ne čini nervoznim, dolazi u pravom… »
Murinjova prva konferencija: ''Runi neće biti 'šestica'', želim kao Ser Aleks!''

Murinjova prva konferencija: ''Runi neće biti 'šestica'', želim kao Ser Aleks!''

Sportske.net 05.07.2016
Žoze Murinjo danas je i zvanično predstavljen kao novi menadžer Mančester junajteda. Portugalac je pred velikim brojem novinara održao svoju prvu konferenciju za medije u kojoj je, naravno, govorio o svim mogućim temama. Nakon što je naglasio da je… »
Murinjo prvi put na Old Trafordu: Šta je rekao o Runiju, Gigsu, Fergusonu, pojačanjima...

Murinjo prvi put na Old Trafordu: Šta je rekao o Runiju, Gigsu, Fergusonu, pojačanjima...

Mozzart sport 05.07.2016
Portugalac oduševio na prvom zvaničnom susretu s novinarima. Žoze Murinjo pred engleskim novinarima. Licem u lice. Gospodin Posebni održao je danas prvu zvaničnu konferenciju za medije od dolaska na kormilo Mančester Junajteda, a prvi utisak je da… »
Murinjo: Ferguson mi je dao dva saveta pre dolaska u Mančester

Murinjo: Ferguson mi je dao dva saveta pre dolaska u Mančester

Večernje novosti 05.07.2016
Kada smo se čuli rekao mi je “ponesi kišobran i flašu dobrog vina”. Gigs želi da bude menadžer, zato je otišao - kaže Žoze. I zvanično je Žoze Murinjo predstavljen na “Old Trafordu”. Kao što to obično biva na njegovim konferencijama za… »
Murinjo promovisan: Želim pobede i Ligu šampiona

Murinjo promovisan: Želim pobede i Ligu šampiona

Mondo 05.07.2016
Portugalac održao prvu konferenciju za novinare kao menadžer Mančester junajteda. Od četiri željena pojačanja, već je doveo tri. Runi će igrati u napadu. Žoze Murinjo (53) zvanično je preuzeo brigu o ekipi Mančester junajteda još 27. maja. Od… »

Vesti dana »