Povezane vesti

Mihail Dudaš bronzani na Evropskom prvenstvu

Mihail Dudaš bronzani na Evropskom prvenstvu

Radio 021 07.07.2016
Mihail Dudaš osvojio je bronzanu medalju u desetoboju na Evropskom prvenstvu u Amsterdamu. On je imao 8.153 boda, samo četiri manje od drugoplasiranog Čeha Adama Helkeleta. Zlatna medalja pripala je Belgijancu Tomasu Van der Pletsenu sa 8.218 bodova… »
Dudaš u desetoboju osvojio bronzanu medalju na EP

Dudaš u desetoboju osvojio bronzanu medalju na EP

Dnevnik 07.07.2016
Mihail Dudaš je u desetoboju osvojio prvu medalju za Srbiju na Evropskom šampionatu u Amsterdamu! On je u uzbudljivoj poslednjoj disciplini na 1.500 metara zabeležio najbolji rezultat sezone (4:30,90), zauzeo osmo mesto, ali je za četiri poena u… »
Dudaš osvojio bronzanu medalju

Dudaš osvojio bronzanu medalju

Politika 07.07.2016
Našem desetobojcu srebro izmaklo za samo četiri boda. – Danas u finalima Ivana Španović skače u dalj za zlato, a Dragana Tomašević (disk) i Tamara Salaški (400 m) za što bolji plasman. Drugog dana takmičenja na Olimpijskom stadionu u… »
Dudaš: Ja sam kralj bronzanih medalja

Dudaš: Ja sam kralj bronzanih medalja

Beta 07.07.2016
Srpski atletičar Mihail Dudaš rekao je danas da je presrećan zbog osvajanja bronzane medelje na Evropskom prvenstvu u Amsterdamu i dodao da mu ostaje još jedino da osvoji svetsku bronzu. "Presrećan sam. Ja sam kralj bronzanih medalja. Osvojio sam… »
Dudaš osvojio odličje na EP: Ja sam kralj bronzanih medalja

Dudaš osvojio odličje na EP: Ja sam kralj bronzanih medalja

Večernje novosti 07.07.2016
Srpski atletičar Mihail Dudaš osvojio je bronzanu medalju na Evropskom prvenstvu u Amsterdamu u disciplini desetoboj. NA VELIKU atletsku scenio vratio se najveći gladijator srpske atletike - Mihail Dudaš osvojio je bronzanu medalju u desetoboju na… »
Dudaš osvojio bronzu u desetoboju na EP: Ja sam krunisani kralj ovog odličja!

Dudaš osvojio bronzu u desetoboju na EP: Ja sam krunisani kralj ovog odličja!

Sportski žurnal 07.07.2016
Reprezentativac Srbije u atletici Mihail Dudaš osvojio je treće mesto i bronzanu medalju u desetoboju na šampionatu Evrope u Amsterdamu. Specijalno za Žurnal iz Amsterdama: Dragoslav Višnjić Mihail Dudaš je osvojio bronzanu medalju na Prvenstvu… »
Srpska junačina velikog srca: Mihail Dudaš treći u Evropi!

Srpska junačina velikog srca: Mihail Dudaš treći u Evropi!

24 Sata 07.07.2016
Mihail Dudaš osvojio je bronzanu medalju na Evropskom prvenstvu u atletici, u disciplini desetoboj. Dudaš je u poslednjoj disciplini desetoboja, trci na 1.500 metara, došao do bronzane medalje! Ta medalja je istorijska za Srbiju u desetoboju, na… »
Bravo, majstore: Mihail Dudaš osvojio bronzu na EP

Bravo, majstore: Mihail Dudaš osvojio bronzu na EP

Hot sport 07.07.2016
Srpski atletičar Mihail Dudaš osvojio je danas bronzanu medalju u desetoboju na Evropskom prvenstvu u Amsterdamu. Dudaš je takmičenje završio sa 8.153 odvojenih bodova. Srpskom atletičaru je srebrna medalja izmakla za samo četiri boda. Srebro je… »
Dudaš ima medalju pred finalnu disciplinu

Dudaš ima medalju pred finalnu disciplinu

Mondo 07.07.2016
Mihail Dudaš pred poslednju disciplinu desetoboja na Evropskom prvenstvu zauzima treće mesto sa osvojenih 7.414 bodova. Najbolji desetobojac Srbije Mihail Dudaš je drugog dana takmičenja na Evropskom prvenstvu već nastupao u četiri discipline i… »
EP u atletici: Dudaš gazi ka medalji

EP u atletici: Dudaš gazi ka medalji

Mozzart sport 07.07.2016
Za sada sjajno izdanje našeg desetobojca, rasplet večeras. Naš desetobojac Mihail Dudaš gazi ka medalji na Prvenstvu Evrope u atletici u Amsterdamu. Dudaš trenutno zauzima drugo mesto u generalnom plasmanu posle sedam od deset disciplina. Naš… »
Tri discipline do kraja desetoboja: Dudaš drži drugo mesto!

Tri discipline do kraja desetoboja: Dudaš drži drugo mesto!

Sportal blic 07.07.2016
Naš atletičar Mihail Dudaš zauzima drugo mesto u ukupnom plasmanu desetoboja nakon održanih sedam disciplina na Evropskom prvenstvu u Amsterdamu. Foto: Reuters Mihail Dudaš Novosađanin je zaradio 905 bodova u trci na 110 metara sa preponama… »
Borba traje: Dudaš pao, pa se vratio na 2. mesto!

Borba traje: Dudaš pao, pa se vratio na 2. mesto!

Mondo 07.07.2016
Naš desetobojac nastavio je borbe sa konkurencijom na EP u Amsterdamu. Trka na 110 s preponama spustila ga je na treće, ali ga je sjajan rezultat u bacanju diska vratio na drugo mesto u generalnom plasmanu posle sedam od deset disciplina. Mihail Dudaš… »
EP u Amsterdamu: Dudaš drugi posle pet disciplina

EP u Amsterdamu: Dudaš drugi posle pet disciplina

Večernje novosti 06.07.2016
Srpski atletičar Mihail Dudaš posle pet disciplina u desetoboju na Evropskom prvenstvu u Amsterdamu zauzima drugo mesto sa 4.199 bodova. Srpski atletičar Mihail Dudaš posle pet disciplina u desetoboju na Evropskom prvenstvu u Amsterdamu zauzima drugo… »

Vesti dana »