Povezane vesti

Stigli heroji: Španovićeva i Dudaš doputovali u Beograd /foto/

Stigli heroji: Španovićeva i Dudaš doputovali u Beograd /foto/

Sportal blic 09.07.2016
Srbija je dočekala atletske heroje. Ivana Španović i Mihail Dudaš su doputovali u Beograd sa Evropskog prvenstva koje se u nedelju završava u Amsterdamu. Stigla zlatna Ivana!!! @IvanaSpaNOv1c @najbrzi pic.twitter.com/ZLi9TuEJqv— Atletski Savez Srb… »
Šampionka stigla u Beograd Ivana Španović, za "Novosti": Želim da ispišem istoriju

Šampionka stigla u Beograd Ivana Španović, za "Novosti": Želim da ispišem istoriju

Večernje novosti 09.07.2016
Ova medalja mi je samo dodatni vetar u leđa pred najvažnije takmičenje ove sezone, Olimpijske igre u Rio de Žaneiru. Za odličje u Brazilu će sigurno biti potrebno preko sedam metara, kaže Srpkinja. OLOVKA kojom Ivana Španović piše nove tomove… »
Osvojila zlato, a nije zadovoljna

Osvojila zlato, a nije zadovoljna

Vesti online 09.07.2016
Posle punih 26 godina, odnosno Evropskog prvenstva u Splitu 1990. godine, naša zemlja je došla do zlatnog odličja na smotri najboljih atletičara “starog kontinenta”. Svojom sedmom uzastopnom medaljom na velikim takmičenjima Srbiju je ponovo… »
Ivana Španović prvakinja Evrope

Ivana Španović prvakinja Evrope

Danas 09.07.2016
Ništa se manje nije ni očekivalo - najbolja srpska atletičarka Ivana Španović osvojila je zlatnu medalju u skoku u dalj na Evropskom prvenstvu u Holandiji i tako donela prvo zlato srpskoj atletici nakon 26 godina. Španovićeva je pred 20.000… »
Ivana Španović: Jedva čekam Rio!

Ivana Španović: Jedva čekam Rio!

Hot sport 09.07.2016
Srpska atletičarka Ivana Španović izjavila je da je presrećna što je svojoj zemlji donela zlatnu medalju posle 26 godina na Evropskom prvenstvu u Amsterdamu. – Srećna sam što sam osvojila zlatnu medalju sa ovim prosečnim skokom. Žao mi je što… »
Skok na evropski tron: Ovako je Ivana Španović osvojila zlato /video/

Skok na evropski tron: Ovako je Ivana Španović osvojila zlato /video/

Sportal blic 09.07.2016
Ivana Španović osvojila je zlato na Evropskom prvenstvu atletici, pošto je u finalu skoka u dalj imala rezultat 6.94. Foto: Tanjug/AP Ivana Španović Ivana je u drugoj seriji skočila najbolje, zatim je imala solidan rezultat 6.81, a pre svog šestog… »
Vrednost uspeha ivane: Na ovo zlato je Srbija čekala čak 26 godina

Vrednost uspeha ivane: Na ovo zlato je Srbija čekala čak 26 godina

Sportal blic 09.07.2016
Ivana Španović je sa skokom 6.94 došla do titule na Evropskom prvenstvu u Amsterdamu, a na zlato je atletska Srbija čekala čak 26 godina. Pobednicki selfi!!!! CESTITAMOO Ivani i njenom treneru Goranu Obradovicu na ovom ogromnom uspehu! @najbrzi… »
Ivana Španović: Da li sam zadovoljna? Osvojila sam sedmu medalju u nizu

Ivana Španović: Da li sam zadovoljna? Osvojila sam sedmu medalju u nizu

Sportal blic 09.07.2016
Ivana Španović bila je zadovoljna zlatom na Evropskom prvenstvu u Amsterdamu. U skoku u dalj, imala je finalni rezultat sa 6.94. Foto: Tanjug/AP Ivana Španović na postolju "Srećna sam što sam osvojila zlatnu medalju sa ovim prosečnim skokom. Žao… »
Španovićeva: Osvojila sam zlato sa prosečnim skokom, jedva čekam Rio

Španovićeva: Osvojila sam zlato sa prosečnim skokom, jedva čekam Rio

Večernje novosti 08.07.2016
Žao mi je što nisam uspela da skočim sedam metara, ali ipak ovo je moja sedma uzastopna medalja sa velikih takmičenja i ne mogu biti zadovoljnija, kaže Ivana Španović. Srpska atletičarka Ivana Španović osvojila je zlatnu medalju u skoku u dalj… »
Ivana Španović šampionka Evrope: Srbiji zlato posle 26 godina (video)

Ivana Španović šampionka Evrope: Srbiji zlato posle 26 godina (video)

Večernje novosti 08.07.2016
Ivana Španović osvojila je zlatnu medalju na Evropskom prvenstvu u Amsterdamu. Najbolja srpska atletičarka je skokom 6.94 metra u drugoj seriji doletela do krova Starog kontinenta. POSLE repa i pletenice, bilo je vreme da na glavi Ivane Španović… »

Vesti dana »