Povezane vesti

U vozni park stiglo 10 novih autobusa

U vozni park stiglo 10 novih autobusa

NoviSad.com 09.07.2016
Novi Sad - Danas je u JGSP "Novi Sad" promovisano 10 zglobnih autobusa, čime je nastavljena intenzivna obnova voznog parka. Novi autobusi su ekonomični i sa manjom potrošnjom, niskopodni, klimatizovani i imaju rampu za olakšan ulazak osobama sa… »
Stiglo deset novih zglobnih autobusa

Stiglo deset novih zglobnih autobusa

Dnevnik 09.07.2016
Javno gradsko saobraćajno preduzeće “Novi Sad” predstavilo je deset novih zglobnih niskopodnih autobusa, čime je, kako je gradonačelnik Novog Sada Miloš Vučević izjavio, nastavljena intenzivna obnova voznog parka. Reč je o ekonomičnijim… »
Obnova voznog parka: Promocija zglobnih autobusa

Obnova voznog parka: Promocija zglobnih autobusa

Moj Novi Sad 09.07.2016
U Javnom gradskom saobraćajnom preduzeću "Novi Sad" danas je promovisano 10 zglobnih autobusa, čime je nastavljena intenzivna obnova voznog parka. "Ponosan sam i srećan što je nakon gotovo deceniju gradski prevoznik kupio nova zglobna vozila, tako da… »
JGSP "Novi Sad" dobilo deset autobusa

JGSP "Novi Sad" dobilo deset autobusa

RTV 09.07.2016
NOVI SAD - Gradonačelnik Novog Sada Miloš Vučević i član Gradskog veća za saobraćaj i puteve Aleksandar Kravić danas su posetili Javno gradsko saobraćajno preduzeće "Novi Sad" (JGSP) kojem je isporučeno deset zglobnih autobusa, čime je… »
Novi autobusi u novom sadu: Vučević: Imamo najbolji javni prevoz u državi

Novi autobusi u novom sadu: Vučević: Imamo najbolji javni prevoz u državi

Blic 09.07.2016
U Javnom gradskom saobraćajnom preduzeću „Novi Sad“ danas je promovisano 10 zglobnih autobusa čime je, kako ističu u tom preduzeću, nastavljena intenzivna obnova voznog parka. - Ponosan sam i srećan što je nakon gotovo deceniju gradski… »

Vesti dana »