Povezane vesti

Poligraf "pao" pred monstrumom

Poligraf "pao" pred monstrumom

Večernje novosti 12.07.2016
Policijski inspektori zgranuti odsustvom svake emocije kod dvostrukog ubice iz Zaječara Vladice Rajkovića. Da me niste uhvatili zbog Anđeline, ne verujem da biste ikada otkrili da sam ubio Draganu. Bio sam zbog toga i na poligrafu pre dvadesetak dana… »
Sa psihološkog aspekta: U Srbiji se nižu zločini, a patologiju je teško prepoznati - nismo bezbedni!

Sa psihološkog aspekta: U Srbiji se nižu zločini, a patologiju je teško prepoznati - nismo bezbedni!

Pravda 12.07.2016
Kažu komšije i rodbina: miran, tih i povučen čovek, ne bi ni mrava zgazio... a onda - mučki ubije ženu ili svirepo siluje i iskasapi trogodišnju devojčicu! To je matrica po kojoj su se u proteklim danima odigrala dva užasna zločina koja su… »
Prijatelja tukao šipkom do smrti

Prijatelja tukao šipkom do smrti

Večernje novosti 12.07.2016
Zbog ubistva Đurđa Ugrinića (44) u zabačenom Selu Jelakce kod Aleksandrovca priveden Zoran Maksić (40). Osumnjičeni zapalio auto žrtve da bi prikrio zločin. ZORAN Maksić (40) iz zabačenog sela Jelakce kod Aleksandrovca uhapšen je zbog sumnje da… »
Nova tragedija u aleksandrovcu: Ubio druga, pa ga zapalio, jer je mislio da ga žena vara sa njim!

Nova tragedija u aleksandrovcu: Ubio druga, pa ga zapalio, jer je mislio da ga žena vara sa njim!

Pravda 12.07.2016
Tuga i neverica meštana zbog jezivog zločina nad najboljim komšijom, drugom i prijateljem, prekrila je ceo ovaj kopaonički kraj. U potkopaoničko selo Jelakci na teritoriji Aleksandrovca, od sinoć uselila se jeza. Zoran Maksić (40), jutros je… »
Siledžija pretio ženi, spavaće u pritvoru

Siledžija pretio ženi, spavaće u pritvoru

Mondo 12.07.2016
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova (MUP) u Kikindi uhapsili su muškarca koji je pretio supruzi da će je ubiti i da će zapaliti kuću, saopštila je danas lokalna policija. Foto: MONDO, Gorana Sivački Osumnjičeni M. Š. (49) iz Kikinde se… »
Zločin u Aleksandrovcu: Razbio mu glavu šipkom, pa ga zapalio zbog žene

Zločin u Aleksandrovcu: Razbio mu glavu šipkom, pa ga zapalio zbog žene

Blic 12.07.2016
Za manje od 24 sata policija je u Aleksandrovcu rasavetlila teško ubistvo i uhapsila Zorana M. (40) iz okoline tog grada. Uhapšeni se sumnjiči da je juče pre podne metalnom šipkom nekoliko puta u glavu i telo udario 44-godišnjeg muškarca, a zatim… »
Uznemirujući sadržaj! Nije za osetljive Krvnik devojčice (3) o detaljima silovanja

Uznemirujući sadržaj! Nije za osetljive Krvnik devojčice (3) o detaljima silovanja

Kurir 12.07.2016
Toliko sam je udarao da sam joj pocepao stomak. Od udaraca kamenom u glavu nisam video ni gde su joj oči, ispričao je na saslušanju Vladica Rajković. - Pobesneo sam i poludeo kad je Anđelina počela da plače, zapomaže i vrišti dok sam je svlačio… »
Neviđena policijska potera za beograđaninom: Ukrao kola u Resavskoj, pa bežao ka Šapcu

Neviđena policijska potera za beograđaninom: Ukrao kola u Resavskoj, pa bežao ka Šapcu

Kurir 12.07.2016
Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u sedištu, u zajedničkoj akciji sa kolegama iz Beograda, za nepunih sat vremena od krađe vozila, uhapsili su sugrađanina I. V. (1982). On se tereti da je jutros, u Resavskoj ulici u Beogradu, oduzeo… »
Pretio supruzi da će je ubiti i zapaliti kuću: Uhapšen Kikinđanin (47) zbog nasilja u porodici

Pretio supruzi da će je ubiti i zapaliti kuću: Uhapšen Kikinđanin (47) zbog nasilja u porodici

Kurir 12.07.2016
KIKINDA - Seriji nasilja u porodici na severu Banata­ kao da nema kraja. Policija je uhapsila M.Š. (47) iz Kikinde, jer je supruzi pretio da će je ubiti i zapaliti kuću. Po odobrenju tužilaštva, osumnjičenom muškarcu je određen pritvor do 48… »
Petrovac na Mlavi: Uhapšen osumnjičeni za ubistvo devizne penzionerke

Petrovac na Mlavi: Uhapšen osumnjičeni za ubistvo devizne penzionerke

Kurir 12.07.2016
PETROVAC NA MLAVI - Policija u Požarevcu uhapsila je jednu mušku osobu zbog sumnje da je ubio stanarku. Kako se navodi, osumnjičeni D.P. (48) iz Petrovca na Mlavi naneo je više povreda po glavi i telu stanarki D. B. (66) iz Melnice, deviznoj… »
Ukrao auto u Beogradu, ubrzo uhapšen u Hrtkovcima

Ukrao auto u Beogradu, ubrzo uhapšen u Hrtkovcima

Blic 12.07.2016
Policija je u Hrtkovcima uhapsila muškarca koji je nepun sat pre toga u Resavskoj ulici u Beogradu ukrao automobil, saopštilo je danas Ministarstvo unutrašnjih poslova. Osumnjičeni I. V. (34) je u Hrtkovcima, prilikom hapšenja, u pokušaju bekstva… »
Silovanje i ubistvo devojčice: Prevario i poligraf

Silovanje i ubistvo devojčice: Prevario i poligraf

Mondo 12.07.2016
Vladica Rajković, koji je ubio devojčicu Anđelinu Stefanović, još 18. juna je ubio i Draganu Stanković, a 24. juna je prošao poligraf bez problema, pišu "Večernje novosti". Foto: MONDO/Samir Cacan Pošto je Rajković iz zaječarskog sela… »
Stravična fotografija: Monstrum se smeje pored Anđeline pre nego što će je silovati i ubiti

Stravična fotografija: Monstrum se smeje pored Anđeline pre nego što će je silovati i ubiti

Pravda 12.07.2016
Vladica Rajković (28) koji je silovao, a potom i ubio trogodišnju Anđelinu Stefanović iz mesta Vratarnica kod Zaječara, pre samog zločina se igrao sa Anđelinom i ostalom decom na rođendanu. Fotografija sa dečjeg rođendana pokazuje Vladicu… »
Sramota: Ubica devojčice prošao poligraf u vezi sa nestankom žene!

Sramota: Ubica devojčice prošao poligraf u vezi sa nestankom žene!

Vesti online 12.07.2016
Vladica Rajković, koji je ubio Anđelinu Stefanović, još 18. juna je ubio i Draganu Stanković, a 24. juna je prošao poligraf bez problema, navode beogradski mediji. Iz izvora bliskih istrazi saznaje se da se ovakva ličnost retko sreće. Rajković ne… »
Tukao ga metalnom šipkom, pa zapalio kola: Policija rasvetlila teško ubistvo u Aleksandrovcu

Tukao ga metalnom šipkom, pa zapalio kola: Policija rasvetlila teško ubistvo u Aleksandrovcu

Kurir 12.07.2016
Intenzivnim operativnim radom, za manje od 24 časa, pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Aleksandrovcu rasvetlili su teško ubistvo počinjeno juče pre podne i uhapsili osumnjičenog. Nakon saznanja da je pronađeno beživotno telo muškarca i… »
Slika koja ledi krv Monstrum se slikao sa Anđelinom i decom na rođendanu, a onda je silovao i ubio!

Slika koja ledi krv Monstrum se slikao sa Anđelinom i decom na rođendanu, a onda je silovao i ubio!

Kurir 12.07.2016
Svirepi ubica Vladica Rajković (28) izgrao se sa svojom žrtvom, trogodišnjom Anđelinom Stefanović, samo sat vremena pre nego što ju je silovao i zverski ubio. Na ovoj fotografiji sa dečjeg rođendana, Vladica izgleda potpuno normalno i smireno… »
Lekarima na obdukciji pozlilo: Smejao se dok je silovao i ubijao Anđelinu!

Lekarima na obdukciji pozlilo: Smejao se dok je silovao i ubijao Anđelinu!

Pravda 12.07.2016
Vladica Rajković (28), koji je oteo, silovao, pa kamenom masakrirao Anđelinu Stefanović (3), uz podmukli osmeh pokazivao mesto zločina! Prilikom prvih iskaza i priznanja zločina, Rajković je na monstruozan način objasnio zbog čega je u subotu… »
"Udario sam je čekićem u glavu, pa udavio": Monstrum iz Zaječara opisao kako je ubio svoju prvu žrtvu

"Udario sam je čekićem u glavu, pa udavio": Monstrum iz Zaječara opisao kako je ubio svoju prvu žrtvu

Blic 12.07.2016
Nakon što je Vladica Rajković (28) priznao i ubistvo Dragane Stanković (47), policija je juče iz Timoka izvukla telo nesrećne žene. Nesrećna žena nestala je pre dvadesetak dana, a nakon što je najpre ispričao da je nije ubio, Rajković je juče… »
Telo nađeno u reci: Ovo je druga žrtva monstruma iz Zaječara

Telo nađeno u reci: Ovo je druga žrtva monstruma iz Zaječara

Blic 11.07.2016
Telo Dragane Stanković (47) za koju se pretpostavlja da ju je ubio Vladica Rajković (28), nađeno je danas u Timoku. Rajković je ovaj zločin priznao na ponovoljenom saslušanju na koje je doveden nakon što je juče oteo, silovao i usmrtio… »
Vučić: Žestoko ćemo udariti po siledžijama i nasilnicima

Vučić: Žestoko ćemo udariti po siledžijama i nasilnicima

Blic 11.07.2016
Žestoko ćemo udariti po siledžijama i nasilnicima nad ženama i decom, poručio je večeras predsednik Vlade Srbije Aleksandar Vučić. Najavljujući da će o tome više govoriti sutra, Vučić je napomenuo: "Sve što mogu da kažem je da im ne bih bio… »
Majka svirepo usmrćene devojčice: Zlotvora bih i sama ubila da imam pištolj

Majka svirepo usmrćene devojčice: Zlotvora bih i sama ubila da imam pištolj

Blic 11.07.2016
Vladica Rajković (28) iz zaječarskog sela Vratarnica silovao je, a zatim kamenjem i udarcima ubio trogodišnju Anđelinu Stefanović, unakazivši telo do mere da je nesrećno dete jedva bilo prepoznato. Stravičan i nezapamćeni zločin u ovom kraju… »

Vesti dana »