Povezane vesti

Sahranjen Goran Hadžić

Sahranjen Goran Hadžić

Dnevnik 14.07.2016
Na novosadskom Gradskom groblju juče je uz prisustvo nekoliko stotina ljudi sahranjen Goran Hadžić (58), bivši predsednik Republike Srpske Krajine (RSK) i poslednji haški optuženik. kog je naša država izručila Tribunalu. Od Hadžića su se… »
Na novosadskom groblju: Sahranjen Goran Hadžić od njega se oprostili Šešelj i Šainović

Na novosadskom groblju: Sahranjen Goran Hadžić od njega se oprostili Šešelj i Šainović

Kurir 14.07.2016
NOVI SAD - Goran Hadžiċ (58), bivši predsednik Republike Srpske Krajine i haški optuženik, sahranjen je danas popodne na novosadskom Gradskom groblju. Njega su na večni počinak ispratili sin Srećko Hadžiċ sa majkom Živkom, sestra Goranka, kao i… »
Šešelj i Šainović na sahrani Hadžića

Šešelj i Šainović na sahrani Hadžića

Mondo 14.07.2016
Nekadašnji predsednik Republike Srpske Krajine i haški optuženik Goran Hadžić sahranjen je danas na novosadskom Gradskom groblju. Foto: Screenshot Hadžića su na poslednji počinak ispratili sin Srećko sa majkom Živkom, sestra Goranka i… »
U četvrtak sahrana Gorana Hadžića

U četvrtak sahrana Gorana Hadžića

Večernje novosti 14.07.2016
Nekadašnji predsednik RSK Goran Hadžić biće sahranjen u četvrtak u Novom Sadu. Od ljudi koji su bili na čelu Krajine, živ samo Milan Martić. GORAN Hadžić (58), bivši predsednik Republike Srpske Krajine (RSK) i haški optuženik, biće sahranjen… »
Kada je odlazio u Hag, samo jedno me je molio: Sestra Gorana Hadžića otkrila njegovu poslednju želju

Kada je odlazio u Hag, samo jedno me je molio: Sestra Gorana Hadžića otkrila njegovu poslednju želju

Kurir 14.07.2016
Sestra Gorana Hadžića Goranka rekla je da je želja njenog brata bila da bude sahranjen u rodnom selu Pačetinu kod Vukovara, ali da to nije moguće u sadašnjim okolnostima. "Kada je Goran svojevremeno odlazio za Hag rekao mi je, da ukoliko mu se tamo… »

Vesti dana »