Povezane vesti

Svetska liga dobija novog vladara: Brazil skinuo krunu Francuzima i zakazao finale sa Srbijom

Svetska liga dobija novog vladara: Brazil skinuo krunu Francuzima i zakazao finale sa Srbijom

Hot sport 16.07.2016
I drugo polufinale Svetske lige bilo je izuzetno zanimljivo i sa preokretima, a mesto u finalu zauzeo je Brazil pobedom nad braniocom titule Francuskom - 3:1. Brazilci su uspeli da u pravoj drami u Krakovu izvuku trijumf i izbace do sutra uveče šampiona… »
Grbić je ponosan: "Finale je velika motivacija"

Grbić je ponosan: "Finale je velika motivacija"

Sportske.net 16.07.2016
Selektor reprezentacije Srbije, Nikola Grbić, istakao je nakon polufinalne utakmice sa Italijanima da je veoma zadovoljan igrom svojih izabranika, ali i da nije zadovoljan suđenjem. Srbija je pobedila Italiju u polufinalu Svetske lige, čeka protivnika… »
Grbić: "Sudije su uspele da nas izbace iz takta"

Grbić: "Sudije su uspele da nas izbace iz takta"

Vesti online 16.07.2016
Selektor odbojkaške reprezentacije Srbije Nikola Grbić rekao je da je ponosan na svoje izabranike posle pobede nad Italijom i plasmana u finale završnog turnira Svetske lige. - Ponosan sam na momke i šta su sve izdržali uz jučerašnji meč sa… »
Srbija na korak od postolja

Srbija na korak od postolja

Večernje novosti 16.07.2016
Pokušavam momcima da prenesem da uopšte nije važno protiv koga igramo, rekao je selektor Srbije Nikola Grbić pred poslednju utakmicu F6 Svetske lige. "ORLOVI" su na korak do medalje. Odbojkaši su postali noćna mora Poljacima, jer su ih treći put… »
Grbić zadovoljan pristupom, polufinalni rivali Italijani

Grbić zadovoljan pristupom, polufinalni rivali Italijani

Sportal blic 15.07.2016
Selektor srpskih odbojkaša Nikola Grbić rekao je da ga raduje pristup ekipe utakmicama uprkos porazu od Francuske. Foto: FIVB / Promo "Mislim da je pristup bio dobar. Žao mi je što nismo pobedili, ali je reakcija posle 2:0 u setovima zaista dobra"… »
Prvi u grupi: Odbojkaši spremni za polufinale Svetske lige!

Prvi u grupi: Odbojkaši spremni za polufinale Svetske lige!

Sportal blic 15.07.2016
Odbojkaška reprezentacija Srbije izgubila je od Francuske sa 3:2 (25:20, 25:19, 24:26, 19:25, 15:12), ali je i pored toga završila kao prva u grupi. Foto: FIVB / Promo Najbolji u Srbiji bili su Uroš Kovačević i Srećko Lisinac sa po 17 poena. Marko… »

Vesti dana »