Povezane vesti

Rezultati Dejvis kupa: Čilić izborio peti meč!

Rezultati Dejvis kupa: Čilić izborio peti meč!

Mondo 17.07.2016
U Svetskoj grupi poznate su tri reprezentacije u polufinalu. Čeka se ishod duela između Sjedinjenih Država i Hrvatske, gde je 2:2! Ovaj vikend bio je rezervisan za četvrtfinale Svetske grupe Dejvis kupa. Nažalost, naša reprezentacija bez Novaka… »
Britanci se radovali u Beogradu

Britanci se radovali u Beogradu

Politika 17.07.2016
Branioci titule u Dejvis kupu savladali u četvrtfinalu tim Srbije pobedom Kajla Edmunda protiv Dušana Lajovića: 6:3, 6:4, 7:6 (7:5) i igraće sa Argentinom u polufinalu. – Meč koji mnogo govori o našoj reprezentaciji. Reprezentacija Srbije nije… »
Tipsarević savladao Vorda, Srbija - Velika Britanija 2:3

Tipsarević savladao Vorda, Srbija - Velika Britanija 2:3

Politika 17.07.2016
Srpski teniser Janko Tipsarević savladao je večeras, u petom meču četvrtfinala Dejvis kupa, Džejmsa Vorda sa 6:2, 3:6, 7;5, pa je konačan rezultat duela Srbije i Velike Britanije 2:3. Prerhodno je Kajl Edmund nadigrao Dušana Lajovića 6:3, 6:4, 7:6… »
Lajović: ''Edmund je bio bolji rival''

Lajović: ''Edmund je bio bolji rival''

Sportske.net 17.07.2016
Srpski tensier Dušan Lajović rekao je da je razočaran što svoju ekipu nije doveo do odlučujućeg meča, ali i da je Britanac Kajl Edmund danas bio bolji rival i da je zasluženo pobedio i odveo Veliku Britaniju u polufinale Svetske grupe Dejvis kupa… »
Edmundu se ispunila želja da pobedi za Britaniju

Edmundu se ispunila želja da pobedi za Britaniju

Sportske.net 17.07.2016
Britanski teniser Kajl Edmund rekao je danas da je presrećan jer mu se ispunila želja da donese pobedu svojoj državi. "Često sam sedeo na klupi i gledao bitne mečeve kako dobijaju moji saigrači. Uvek sam razmišljao kako je to pobediti za svoju… »
Bez Novaka, bez Viktora, bez pobede!

Bez Novaka, bez Viktora, bez pobede!

Mondo 17.07.2016
Kajl Edmund doneo je dva singl boda Britancima po kiši na Tašu, što je uz trijumf nad srpskim dublom u subotu bilo dovoljno za polufinale Svetske grupe. Lajović se danas kasno probudio... Srbija je igrala bez prvog reketa. I Britanija je igrala bez… »
Lajović: Razočaran sam što nisam izborio peti meč, ali Edmund je sada bio bolji od mene

Lajović: Razočaran sam što nisam izborio peti meč, ali Edmund je sada bio bolji od mene

Sportal blic 17.07.2016
Dušan Lajović je izgubio u tri seta od Kajla Edmunda i posle meča kojim je Velika Britanija stigla do nedotižnih 3:1 u četvrtfinalu Dejvis kupa protiv Srbije iskreno je priznao da je naišao na boljeg. Foto: A. Dimitrijević / RAS Srbija Dušan… »
Lajović: "Možda sam pogrešio u taktici"

Lajović: "Možda sam pogrešio u taktici"

Vesti online 17.07.2016
Srpski teniser Dušan Lajović rekao je da je danas dao sve od sebe protiv Britanca Kajla Edmunda i da je razočaran što duel dve selekcije u četvrtfinalu Dejvi kupa nije odlučivao peti meč. - Bio je bolji i zaslužio je da pobedi, ali osećam da sam… »
Edmund presrećan zbog trijumfa Britanaca: Uvek je sve delo tima, o ovome sam maštao kao mali

Edmund presrećan zbog trijumfa Britanaca: Uvek je sve delo tima, o ovome sam maštao kao mali

Sportal blic 17.07.2016
Apsolutni junak meča Srbija - Velika Britanija je Kajl Edmund. Momak je dobio dva singla, doneo pobedu svojoj zemlju i sa pravom poneo epitet zvezde ovog vikenda. Foto: A. Dimitrijević / RAS Srbija Kajl Edmund Ali i posle sjajnog podviga, ostao je… »
Dejvis kup: Britanija u polufinalu

Dejvis kup: Britanija u polufinalu

Radio 021 17.07.2016
Teniska reprezentacija Velike Britanije plasirala se u polufinale Svetske grupe Dejvis kupa, pošto je Kajl Edmund danas u četvrtom meču na Tašmajdanu sa 6:3, 6:4 i 7:6 (5) pobedio Dušana Lajovića i tako svojoj ekipi doneo odlučujući, treći poen… »
Dejvis kup: Srbija nemoćna, pobeda Britanije (foto)

Dejvis kup: Srbija nemoćna, pobeda Britanije (foto)

Hot sport 17.07.2016
U prvom setu oba tenisera su sačuvala prva dva servisa, da bi Edmund pri vođstvu od 3:2 napravio brejk za 4:2, a potom osvojio svoja dva naredna servisa za 1:0 u setovima. Drugi set i slična slika – Lajović je vodio sa 3:2, nakon čega je Britanac… »
Lajović: Razočaran sam, želeo sam Srbiji da donesem izjednačenje

Lajović: Razočaran sam, želeo sam Srbiji da donesem izjednačenje

Večernje novosti 17.07.2016
Imao sam svoje šanse, pogotovo u taj-brejku, možda je taktički trebalo drugačije da odigram u nekim momentima. Forhend mu je doneo pobedu – kaže Dušan. Borio se Dušan Lajović koliko je mogao. Dao je sve od sebe, ali je na kraju morao da izađe… »
Dejvis kup - Nemoćni Lajović, Britanija ide dalje!

Dejvis kup - Nemoćni Lajović, Britanija ide dalje!

Sportske.net 17.07.2016
Teniska reprezentacija Srbije eliminisana je sa Dejvis kupa pošto je Velika Britanija osvojila i treći poen i plasirala se u polufinale. Danas, u četvrtom meču sastali su se Dušan Lajović i Kajl Edmund, koji je lako savladao našeg tenisera sa 6:3… »
Dejvis kup: Edmund srušio Lajovića i odveo Britance u polufinale

Dejvis kup: Edmund srušio Lajovića i odveo Britance u polufinale

Večernje novosti 17.07.2016
Dušan nije uspeo da održi Srbiju “u životu”. Kajl posle više od dva i po časa igre doneo svojoj zemlji plasman u polufinale i okršaj sa Argentinom. Srbija je završila ovogodišnje takmičenje u Dejvis kupu. U subotu Dušan Lajović uspeo da se… »
Kraj za Srbiju: Edmund počistio i Lajovića, Britanci idu u polufinale

Kraj za Srbiju: Edmund počistio i Lajovića, Britanci idu u polufinale

Mozzart sport 17.07.2016
Posle trijumfa nad Tipsarevićem, 67. teniser sveta osvojio i drugi poen za Britance u singlu i rešio pitanje pobednika. Srbija je učešće u ovogodišnjem Dejvis kupu završila u četvrtfinalu. Teniseri Velike Britanije idu u polufinale na Argentinu… »
Edmund savladao Lajovića i poveo Britance u polufinale

Edmund savladao Lajovića i poveo Britance u polufinale

Sportski žurnal 17.07.2016
Velika Britanija pobedila Srbiju u četvrtfinalu Dejvis kupa, ključni poen doneo Kajl Edmund savladavši Dušana Lajovića 3:0. Kajl Edmund pobedio je Dušana Lajovića 3:0 (6:3, 6:4, 7:6 (7:5)) i obezbedio Britancima, koji brane titulu, plasman u… »
Poraz u Dejvis kupu: Šampion i bez Mareja prejak za oslabljenu Srbiju

Poraz u Dejvis kupu: Šampion i bez Mareja prejak za oslabljenu Srbiju

Sportal blic 17.07.2016
Teniska reprezentacija Srbije nije uspela da u četvrtfinalu Dejvis kupa savlada branioca titule, Veliku Britaniju. Posle 2:1 za Britance, zahvaljujući rezultatima u uvodna dva dana nadmetanja na Tašmajdanu, Kajl Edmund je doneo gostima nedostižnih 3:1… »
Britanija u polufinalu, slaba podrška Beograđana teniserima

Britanija u polufinalu, slaba podrška Beograđana teniserima

Vesti online 17.07.2016
Teniska reprezentacija Srbije takmičenje u ovosezonskom izdanju Dejvis kupa završila je u četvrtfinalu pošto je Kajl Edmund u četvrtom meču doneo treći poen Velikoj Britaniji savladavši Dušana Lajovića sa 3:0, po setovima 6:3, 6:4, 7:6(5), posle… »
Bet info - dan odluke na Dejvis kupu: Verujte u Lajovića, Janko će posle počistiti Vorda!

Bet info - dan odluke na Dejvis kupu: Verujte u Lajovića, Janko će posle počistiti Vorda!

Mozzart sport 17.07.2016
Osam reprezentacija traži polufinalnu kartu. Zanimljivo je na teniskim terenima širom sveta u sklopu Dejvis kupa. Osam reprezentacija traži svoju polufinalnu kartu, a nakon prva dva dana rezultat je svuda identičan – 1:2. Tačnije rečeno, na tri… »
Selektor Britanaca: Lep je osećaj, igrači su raspoloženi, ali su šanse podjednake

Selektor Britanaca: Lep je osećaj, igrači su raspoloženi, ali su šanse podjednake

Hot sport 17.07.2016
Selektor Dejvis kup reprezentacije Velike Britanije Leon Smit, očekivano, bio je zadovoljan vođstvom svog tima posle dva dana duela protiv Srbije. Srbija je juče izjednačila pobedom Ducija Lajovića nad Vordom, ali je kasnije britanski dubl… »
Lajović sačuvao nadu u polufinale

Lajović sačuvao nadu u polufinale

Politika 17.07.2016
Ubedljiva pobeda protiv Vorda (6:1, 6:3, 6:2) jedini poen Srbije uoči današnjih završnih mečeva (15č). – Mari i Inglot doneli vođstvo Britancima od 2:1, u uzbudljivom susretu sa Zimonjićem i Krajinovićem: 6:1, 6:7 (2:7), 6:3, 6:4. Reprezentacija… »
Selektor Britanaca: Endi Marej nam pomaže u taktici

Selektor Britanaca: Endi Marej nam pomaže u taktici

Sportal blic 16.07.2016
Posle drugog dana četvrtfinala Dejvis kupa na Tašmajdanu, Britanci imaju više razloga za zadovoljstvo. Vode sa 2:1 i samo ih bod deli od plasmana u polufinale. Foto: A. Dimitrijević / RAS Srbija Leon Smit, selektor Britanaca, analizirao je radnu… »
Krajinović i Zimonjić: Nismo sto posto zdravi, nadamo se preokretu

Krajinović i Zimonjić: Nismo sto posto zdravi, nadamo se preokretu

Sportal blic 16.07.2016
Posle velike borbe Filip Krajinović i Nenad Zimonjić izgubili su od britanskog para Džejmi Marej, Dominik Inglot sa 1:6, 7:6 (2), 3:6, 4:6 u trećem meču četvrtfinala Dejvis kupa. Filip Krajinović je prvi analizirao poraz od Džejmija Mareja i… »

Vesti dana »