Povezane vesti

Bjelica otkazao Rio

Bjelica otkazao Rio

Politika 17.07.2016
Zbog nezalečene povrede jedan od naših najboljih košarkaša propustiće olimpijski turnir.- Selektor Đorđević: „I da sam ostao sa pet igrača ne spuštam lestvicu želja i očekivanja na Igrama“. Malaer za malerom obrušio se na košarkašku… »
Stefana Markovića pogodilo otpadanje Bjelice sa spiska za Rio

Stefana Markovića pogodilo otpadanje Bjelice sa spiska za Rio

Sportal blic 17.07.2016
Iskusnog plejmejkera košarkaške reprezentacije Srbije Stefana Markovića pogodila je vest da Nemanja Bejlica, zbog povrede nerva desne noge, neće biti u prilici da pomogne "orlovima" na ovogodišnjim Olimpijskim igrama. Foto: Stefan Marković /… »
Javio se Nemanja Bjelica: Svako leto sam bio sa reprezentacijom, jako mi je teško…

Javio se Nemanja Bjelica: Svako leto sam bio sa reprezentacijom, jako mi je teško…

Hot sport 17.07.2016
Košarkašku i sportsku javnost u Srbiji poprilično je uzdrmala vest da Nemanja Bjelica definitivno neće moći da igra na Olimpijskim igrama u Rio de Žaneiru. Svi su se nadali da će on biti taj šraf koji će nadoknaditi izostanak Bobana Marjanovića… »
Nemanja Bjelica ne igra u Riju!

Nemanja Bjelica ne igra u Riju!

Mondo 17.07.2016
Reprezentativac Srbije se nije oporavio od povrede i neće igrati za "orlove" na Olimpijskim igrama u Rio de Žaneiru. Veliki peh! "Nemanja Bjelica neće moći da igra za Srbiju na Olimpijskim igrama", glasila je poruka menadžera Aleksandra Rašković… »
Bjelica utučen: Žao mi je, nisam spreman za Olimpijske igre

Bjelica utučen: Žao mi je, nisam spreman za Olimpijske igre

Sportal blic 17.07.2016
Nemanja Bjelica razočaran je što neće moći da igra na Olimpijskim igrama u Riju. Foto: A. Dimitrijević / RAS Srbija Nemanja Bjelica "Veoma sam vezan za reprezentaciju i mnogo mi je žao što neću biti u timu na Olimpijskim igrama u Riju. Sedam… »
Košarkaši bez Nemanje Bjelice na OI u Riju

Košarkaši bez Nemanje Bjelice na OI u Riju

RTV 17.07.2016
BEOGRAD - Reprezentativac Srbije Nemanja Bjelica zbog povrede neće igrati na Olimpijskim igrama u Rio De Žaneiru, saopšteno je danas. "Veoma sam vezan za reprezentaciju i mnogo mi je žao što neću biti u timu. Sedam godina sam svako leto provodio sa… »
OZBILJAN PROBLEM - Bjelica ne igra u Riju!

OZBILJAN PROBLEM - Bjelica ne igra u Riju!

Sportske.net 17.07.2016
Krilni centar Minesota Timbervulvsa Nemanja Bjelica propustiće predstojeće Olimpijske igre zbog povrede, saopštio je danas njegov menadžer Aleksandar Rašković. Košarkaška reprezentacija Srbije i selektor Aleksandar Đorđević neće moći da… »
Bez Bjelice na Olimpijske igre!

Bez Bjelice na Olimpijske igre!

MVP 17.07.2016
Srbija će biti oslabljena u Rio de Žaneiru. Preokret! Dogodilo se ono o čemu je malo ko razmišljao. Nemanja Bjelica neće nastupiti za Srbiju na Olimpijskim igrama u Rio de Žaneiru! Vest je objavio njegov menadžer, Aleksandar Rašković, na svom… »
Novi šok za Đorđevića: Srbija ide na Olimpijske igre bez jednog od najboljih igrača! (foto)

Novi šok za Đorđevića: Srbija ide na Olimpijske igre bez jednog od najboljih igrača! (foto)

Hot sport 17.07.2016
Nažalost, desio se novi otkaz selektoru Aleksandru Đorđeviću pred Olimpijske igre u Rio de Žaneiru. Posle silnih peripetija sa Bobanom Marjanovićem i njegovim slučajem sa statusom u nacionalnom timu na uštrb NBA ugovora, otkaza Nikole Milutinova… »
Oglasio se Bjelica, evo zašto ne putuje u Rio!

Oglasio se Bjelica, evo zašto ne putuje u Rio!

Sportske.net 17.07.2016
Srpski reprezentativac Nemanja Bjelica potvrdio je da neće biti deo nacionalnog tima koji će predstavljati državu na Olimpijskim igrama u Rio de Žaneiru. Košarkaška reprezentacija Srbije obezbedila je prethodne subote plasman na Olimpijske igre u… »
Bjelica ne ide u Rio: Teško je prihvatiti činjenicu da ne mogu da pomognem ekipi

Bjelica ne ide u Rio: Teško je prihvatiti činjenicu da ne mogu da pomognem ekipi

Večernje novosti 17.07.2016
Krilo Srbije nije se oporavilo od povrede stopala koju je imao tokom prvog dela priprema nacionalnog tima i zbog toga neće biti u među putnicima u Rio. Košarkaška reprezentacija Srbije bez Nemanje Bjelice ide na Olimpijske igre u Rio de Žaneiro… »
Šok za Srbiju: Bjelica ne igra u Riju!

Šok za Srbiju: Bjelica ne igra u Riju!

Kurir 17.07.2016
Srpski košarkaš Nemanja Bjelica neće moći da učestvuje na Olimpijskim igrama zbog povrede! To je prvo potvrdio njegov menadžer Aleksandar Rašković, a zatim i Bjelica i Košarkaški savez Srbije. Nemanja Bjelica je u subotu boravio na Kopaoniku… »
Novi težak udarac: Srbija bez Bjelice u Riju

Novi težak udarac: Srbija bez Bjelice u Riju

Sportal blic 17.07.2016
Košarkaška reprezentacija Srbije biće dodatno oslabljena na Olimpijskim igrama u Riju, jer u timu neće biti Nemanje Bjelice. Foto: Marko Metlas / RAS Srbija Nemanja Bjelica Ovu vest je potvrdio njegov menadžer Aleksandar Rašković. "Nažalost… »
Srbija bez Bjelice na Olimpijskim igrama!

Srbija bez Bjelice na Olimpijskim igrama!

RTS 17.07.2016
Novi udarac za košarkašku reprezentaciju Srbije - jedan od najvažnijih igrača prethodnih godina, Nemanja Bjelica, zbog povrede ipak neće putovati u Rio na Olimpijske igre! Posle detaljnih medicinskih pregleda u Minesoti, ustanovljeno je da njegova… »
Šok: Bjelica ne igra u Riju!

Šok: Bjelica ne igra u Riju!

Vesti online 17.07.2016
Srpski košarkaš Nemanja Bjelica neće moći da učestvuje na Olimpijskim igrama zbog povrede! Krilo Minesota Timbervulvsa će propustiti turnir u Rio de Žaneiru (6-21. avgusta) zbog povrede. To je potvrdio njegov menadžer Aleksandar Rašković. Ovo je… »
Njemu je najteže: Svim srcem uz drugove (foto)

Njemu je najteže: Svim srcem uz drugove (foto)

Srbija danas 17.07.2016
Zbog povrede Nemanja Bjelica neće igrati na Olimpijski igrama u Riju. Reprezentacija Srbije na Olimpijskim igrama u Riju, nažalost, neće moći da računa na Nemanju Bjelicu. Posle detaljnih medicinskih pregleda koji su obavljeni u Minesoti… »
Bjelica: Teško je prihvatiti!

Bjelica: Teško je prihvatiti!

Mondo 17.07.2016
Odlični košarkaš ne može da se pomiri sa činjenicom da ga je povreda sprečila da igra u Riju. "Sedam godina sam svako leto uz reprezentaciju i sada joj neću pomoći u Riju", naglasio Bjelica. Vest da Nemanja Bjelica neće igrati na Olimpijskim… »
Nemanja Bjelica ne igra na Olimpijskim igrama!

Nemanja Bjelica ne igra na Olimpijskim igrama!

Mozzart sport 17.07.2016
Tako poručuje menadžer asa Minesote, Aleksandar Rašković. Strahovali smo, strepeli i čekali lekarske izveštaje iz Sjedinjenih Američkih Država po pitanju stanja povrede Nemanje Bjelice, a vesti koje su stigle nisu nimalo dobre. Jedan od najboljih… »
Veliki udarac za reprezentaciju: Nemanja Bjelica ne ide u Rio!

Veliki udarac za reprezentaciju: Nemanja Bjelica ne ide u Rio!

24 Sata 17.07.2016
Nemanja Bjelica nije uspeo da zaleči svoju povredu i neće igrati za reprezentaciju Srbije na Olimpijskim igrama u Rio de Žaneiru. Dugo je selektor Srbije Aleksandar Đorđević vagao da li će Bjelica biti spreman za Olimpijske igre, ali izgleda da su… »
Intervju - Miroslav Nikolić: Saletu ugovor na još 10 godina! Ljudi, to je Sale Nacionale - treba da ga podržimo, ne stalno…

Intervju - Miroslav Nikolić: Saletu ugovor na još 10 godina! Ljudi, to je Sale Nacionale - treba da ga podržimo, ne stalno…

Mozzart sport 17.07.2016
"Uhvatili se svi za Bobana Marjanovića, kao da smo mi krivi što on neće da igra. A to je on sam izabrao, a bio je pozvan. Stvara se slika kao da mi ne želimo da ostvarimo uspeh i odemo u Rio, kao da želimo da uništimo našu košarku. Umesto svih… »

Vesti dana »