Povezane vesti

Identifikovan napadač u Minhenu

Identifikovan napadač u Minhenu

Danas 23.07.2016
Šef minhenske policije Hubertus Andrae izjavio je danas da je osumnjičeni za ubistvo devetoro ljudi u šoping molu rođen i odrastao u Minhenu i da policija nije pronašla nagoveštaje da je u pucnjavi još neko učestovovao. On je izjavio i da u… »
Napadač u Minhenu izvršio samoubistvo nakon ubistva devet ljudi u tržnom centru

Napadač u Minhenu izvršio samoubistvo nakon ubistva devet ljudi u tržnom centru

Radio 021 23.07.2016
Osamnaestogodišnji Nemac poreklom iz Irana odgovoran je za pucnjavu u Minhenu, saopštila je nemačka policija. Njegovo telo pronađeno je u 20.30, rekao je šef policije i dodao da on nije imao kriminalni dosije i da je dugo živeo u Minhenu. Kako se… »
Drama u Minhenu:Policija: Pucao je 18-godišnji Nemac poreklom iz Irana; ukupno 10 žrtava

Drama u Minhenu:Policija: Pucao je 18-godišnji Nemac poreklom iz Irana; ukupno 10 žrtava

Večernje novosti 23.07.2016
Pucnjavu u Minhenu izveo je 18-godišnji Nemac poreklom iz Irana, saopštila je nemačka policija na konferencije za novinare. Ukupno ima deset mrtvih, uključujući i napadača, dok je 21 osoba ranjena u pucnjavi. U Minhenu se smiruje situacija nakon… »
Minhen: Robot na ulici, ispituju se ranac i vozilo

Minhen: Robot na ulici, ispituju se ranac i vozilo

Mondo 23.07.2016
Kod mrtvog čoveka pronađenog u blizini tržnog centra u Minhenu gde se dogodio napad na tržni centar nađen je crveni ranac sličan onom koji je imao napadač viđen kod restorana MekDonalds, javili su nemački mediji. Foto: AP Photo/Sebastian Widmann… »
Jedan napadač, delovao sam?

Jedan napadač, delovao sam?

Mondo 23.07.2016
Policija nakon masakra u Minhenu saopštila da je mrtvo deset osoba, kao i da sumnjaju da je napad izveo samo jedan napadač, a ne trojica, i da je najverovatnije mrtav. Prema poslednjim informacijama koje je potvrdila nemačka policija, u napadu na… »
Bela kuća najoštrije osudila napad u Minhenu

Bela kuća najoštrije osudila napad u Minhenu

Blic 23.07.2016
Bela kuća najoštrije je osudila po svemu sudeći teroristički napad u tržnom centru u Minhenu, javio je Rojters. "Mi još ne znamo sve činjenice, ali znamo da je u ovom gnusnom činu ubijeno i ranjeno mnogo ljudi u srcu jednog od najživljih gradova… »
Obama obećao podršku Nemačkoj nakon pucnjave u Minhenu

Obama obećao podršku Nemačkoj nakon pucnjave u Minhenu

Blic 22.07.2016
Američki predsednik Barak Obama danas je obećao podršku Nemačkoj posle novog napada u tržnom centru u Minhenu. Mi još ne znamo tačno šta se tamo događa, ali naša srca su svakako uz one koji su povređeni, rekao je Obama, prenosi Rojters… »
Prve informacije: Srpskih državljana nema među poginulima u Nemačkoj!

Prve informacije: Srpskih državljana nema među poginulima u Nemačkoj!

Večernje novosti 22.07.2016
Ukoliko pokušavate da dobijete informaciju o nekom od naših državljana, broj telefona Konzulata je 00498998247572. MEĐU nastradalima i ranjenima u napadu u Minhenu prema prvim informacijama nema srpskih državljana. Kako je saopštila Biljana Čelik… »
Svedok napada u MINHENU za "Blic": "Pored mene je ležao mrtav mladić, deca su vrištala, a ljudi bežali"

Svedok napada u MINHENU za "Blic": "Pored mene je ležao mrtav mladić, deca su vrištala, a ljudi bežali"

Blic 22.07.2016
- Muškarac sa oružjem se pojavio niotkuda u tržnom centru i počeo da puca. Nastao je haos, videla sam mrtvog mladića kako leži na podu, krv je bil svuda oko nas, ljudi su bežali na sve strane - ispričala je za "Blic" S.P., medicinska radnica… »
Stravične slike sa ulica Minhena: Ljudi bežali i bez cipela i dečijih kolica, ranjeni leže po trotoaru (uznemirujući…

Stravične slike sa ulica Minhena: Ljudi bežali i bez cipela i dečijih kolica, ranjeni leže po trotoaru (uznemirujući…

Blic 22.07.2016
Zaostala dečija kolica, cipele i lični predmeti pokazuju u kakvom strahu su građani Minhena bežali pred nepoznatim napadačima u tržnom centru Olimpija. Na ulicama su ekipe Hitne pomoći koje zbrinjavaju ranjene. Rettungskräfte im Einsatz #München… »
Vicekonzul Srbije u Minhenu: Nemamo informacije o eventualnim žrtvama iz Srbije

Vicekonzul Srbije u Minhenu: Nemamo informacije o eventualnim žrtvama iz Srbije

Blic 22.07.2016
Vicekonzul Srbije u Minhenu Biljana Čelik Jeftić izjavila je večeras da je konzulat u stalnom kontaktu sa minhenskom i bavarskom policijom, ali da za sada nema konačnih podataka o broju mrtvih i ranjenih. Jeftić je rekla da je zvanično policija… »
Haos na ulicama minhena: Pucnjava na više mesta u gradu, građani u panici traže sklonište

Haos na ulicama minhena: Pucnjava na više mesta u gradu, građani u panici traže sklonište

Blic 22.07.2016
Kako javljaju lokalni mediji, na nekoliko mesta u Minhenu začulo se više pucnjava, dok policija širom grada traga za napadačima iz tržnog centra. Takođe, zvanične potvrde nadležnih o drugim pucnjava još uvek nije bilo, iako je policija izdala… »

Vesti dana »