Povezane vesti

Epilog sastanka u Partizanu: ''Šta reći''?!

Epilog sastanka u Partizanu: ''Šta reći''?!

Sportske.net 25.07.2016
Dan posle razočaravajućeg starta u Superligi i osvojenog boda protiv Bačke (ili izgubljena dva), u Humskoj je danas održan sastanak čelnih ljudi kluba i sportskog sektora na čelu sa trenerom Ivanom Tomićem. Kako smo i objavili ranije danas… »
Ivan Tomić ostaje trener

Ivan Tomić ostaje trener

Dnevnik 25.07.2016
Trener fudbalera Partizana Ivan Tomić preživeo je još jedno posrtanje ekipe u novoj sezoni.On je dobio podršku klupskih čelnika iako je bio spreman da podnese ostavku. Remi crno – belih sa Bačkom razgnevio je navijače koji su tražili smenu šefa… »
Čelnici Partizana ubedili Tomića da ostane

Čelnici Partizana ubedili Tomića da ostane

Večernje novosti 25.07.2016
U Humskoj posle pet sati sastančenja odlučeno da ne dođe do promene na klupi. Iliev: Bilo bi neozbiljno i neodgovorno da sada nešto menjamo. Podići ćemo moral ekipi. NAVIJAČI Partizana su u finišu i po završetku utakmice sa Bačkom skandirali… »
Iliev: Bilo bi neozbiljno sad menjati

Iliev: Bilo bi neozbiljno sad menjati

Hot sport 25.07.2016
– Razmišljali smo šta može da se promeni i poboljša. Generalno, niko nije potencirao temu oko statusa trenera. Razumem da je momenat i da hoće mnogi da napadaju, što je bilo mnogih u istoriji Partizana. Bili su porazi kao protiv Kroacije, što je… »
Ivica Iliev: Pogrešio sam sa bombama!

Ivica Iliev: Pogrešio sam sa bombama!

Mozzart sport 25.07.2016
„I Bjeković je pravio greške, ali je podržavao Stanojevića i Krstajića“, kaže sportski direktor Partizana. Partizan i Ivan Tomić ne mogu više zajedno. Vidi to svaki navijač crno-belih, bilo da sedi na zapadnoj, istočnoj ili grmi sa južne… »
Pogledajte šta su "grobari" poručili Tomiću i kako su postrojavali igrače

Pogledajte šta su "grobari" poručili Tomiću i kako su postrojavali igrače

Vesti online 25.07.2016
"Grobari" su posle meča u Novom Sadu protiv debitanta u Super lighi, Bačke, tražili ostavke Ivana Tomića i uprave kluba. Ništa se od toga nije dogodilo. Svi su na broju u Humskoj. Navijači Partizana grmeli su posle meča na "Karađorđu". Na snimku… »
Bjeković za "Blic" o stanju u Partizanu: Naravno da nema promena, a Iliev kaže da sam ja neuspešan

Bjeković za "Blic" o stanju u Partizanu: Naravno da nema promena, a Iliev kaže da sam ja neuspešan

Sportal blic 25.07.2016
Posle Partizanove nule od rezultata i igre, u Ligi Evrore gde se sapleo ispao već na prvom koraku od Zaglebja, kao i remija bez golova u 1. kolu Superlige protiv Bačke, zasedalo se više od četiri časa na stadionu u Humskoj i - ćorak. Tresla se gora… »
Iliev: Neozbiljno je sada menjati

Iliev: Neozbiljno je sada menjati

Mondo 25.07.2016
Dug sastanak čelnika kluba i sportskog sektora za epilog je imalo da Ivan Tomić OSTAJE trener Partizana. Pročitajte izjavu Ivice Ilieva! Meč protiv Bačke u 1. kolu Superlige Srbije, ipak, nije bio poslednji za trenera Ivana Tomića. Na stadionu na… »
Ništa od smena u Partizanu: "Blic" analiza: Nula od igre i golova

Ništa od smena u Partizanu: "Blic" analiza: Nula od igre i golova

Sportal blic 25.07.2016
U ponedeljak je u Humskoj održan sastanak čelnika FK Partizan i sportskog sektora, a jedina tema bio je katastrofalan start sezone. Iako je sastanak trajao punih četiri sata, krupnih odluka nije bilo, a Ivan Tomić će ostati trener. Uprava mu je… »
Višesatni pregovori i konačna odluka: Tomić ostaje!

Višesatni pregovori i konačna odluka: Tomić ostaje!

Mozzart sport 25.07.2016
Partizan pružio poverenje aktuelnom šefu struke. Navijači su vređali i tražili glave, ali Partizanova uprava ostala je dosledna ranije izrečenom stavu: Ivan Tomić ima podršku rukovodstva u Humskoj i ostaje na klupi crno-belih! To je epilog… »
Grobari igračima: Kako vas nije sramota? (video)

Grobari igračima: Kako vas nije sramota? (video)

Mondo 25.07.2016
Snimak posle utakmice Bačka - Partizan, na kojem se čuju kako navijači Partizana govore igračima... svašta! "Osim gospodina sa brojem 22 i brojem 25, svi ostali ste pič****!". Foto: YouTube/Screenshot Nisu se još ni smirile strasti od prošle… »
Alarm u Partizanu: U toku hitan sastanak u Humskoj! (video)

Alarm u Partizanu: U toku hitan sastanak u Humskoj! (video)

Hot sport 25.07.2016
Fudbaleri Partizana katastrofalno su otvorili novu sezonu, a posle remija protiv Bačke u Novom Sadu u Humskoj je trenutno u toku sastanak koji će doneti odgovore na mnoga pitanja. Sprema li se šok-terapija u Partizanu? Ko zna koja po redu. Prošle… »

Vesti dana »