Povezane vesti
Sporazum o priznanju krivice Miloša Marovića
Glas Amerike 25.07.2016
Rješenjem Višeg suda u Podgorici usvojen je sporazum o priznanju krivice zaključen između Specijalnog državnog tužilaštva i okrivljenog Miloša Marovića, sina bivšeg predsjednika Državne zajednice Srbija i Crna Gora, Svetozara, zbog krivičnog djela… »
Brat Svetozara Marovića prihvatio kaznu od sedam meseci
Blic 25.07.2016
Dragan Marović, brat bivšeg predsednika državne zajednice Srbije i Crne Gore Svetozara Marovića, prihvatio je kaznu zatvora od sedam meseci nakon što je priznao krivicu u kojoj je opštini Budva nanesena višemilionska šteta. Marović je ponovio u Višem… »
Crna Gora: Sporazum sa Milošem Marovićem
Danas 25.07.2016
Podgorički Viši sud usvojio je sporazum o priznanju krivice Miloša Marovića, koji je zaključio sa Specijalnim državnim tužilaštvom, a po kojem će sin bivšeg funkcionera DPS Svetozara Marovića, u zatvoru provesti godinu dana i platiti državi odštetu od… »
Sud usvojio sporazum o priznanju krivice Miloša Marovića
Blic 25.07.2016
Viši sud u Podgorici usvojio je sporazum o priznanju krivice Miloša Marovića, sina bivšeg funkcionera DPS-a Svetozara Marovića, zbog krivičnog dela zloupotreba službenog položaja putem pomaganja. Marović se sporazumom sa Tužilaštvom nagodio da izdrži… »
Vesti dana »
Stanje sa požarima u Srbiji: Deliblatska peščara pod kontrolom, na Stolovima i dalje gori
Naslovi.ai pre 2 satajoš 51 povezana
Novi režim korišćenja vode u jednom gradu u Srbiji: Zabranjeno nenamensko korišćenje, sistem pod suvom restrikcijom
NIN pre 10 satijoš 23 povezane
Afrička kuga svinja: U Srbiji uginulo ili eutanazirano više od 36.000 grla
Naslovi.ai pre 8 satijoš 20 povezanih
Više od 111 stradalih u snažnom zemljotresu u Kolumbiji: Srušene desetine zgrada, proglašena nacionalna katastrofa
Euronews pre 24 satajoš 75 povezanih




