Povezane vesti

Žene traže javno izvinjenje od Žike Šarenice pošto ih je uvredio, a evo šta im on poručuje! (VIDEO)

Žene traže javno izvinjenje od Žike Šarenice pošto ih je uvredio, a evo šta im on poručuje! (VIDEO)

Telegraf 26.07.2016
- Maliciozni ljudi su izvukli iz konteksta ono što im odgovara, kako bi osuli paljbu po meni - besan je voditelj. Ogromnu pažnju je privuklo ono što je voditelj Žika Nikolić rekao u nedeljnoj emisiji “Žikina šarenica”, a, sasvim očekivano… »
Gafovi koje je Žika Šarenica lupio pred kamerama - a mi smo ih zaboravili

Gafovi koje je Žika Šarenica lupio pred kamerama - a mi smo ih zaboravili

24 Sata 26.07.2016
Voditelj RTS-a Živorad Nikolić šokirao je javnost kada je u svojoj emisiji "Žikina šarenica" devojčici rekao da će kad poraste biti kao Ana Ivanović i dobro se udati. Ipak, ovo nije prvi put da Žika svojim neprimerenim komentarima izaziva burne… »
Lean In traži izvinjenje od urednika zbog uvredljivog obraćanja devojčici u Šarenici (VIDEO)

Lean In traži izvinjenje od urednika zbog uvredljivog obraćanja devojčici u Šarenici (VIDEO)

Novi magazin 26.07.2016
Predstavnice organizacija za osnaživanje žena "Lean In" pozvale su danas Živorada Nikolića, voditelja i urednika emisije "Žikina šarenica" na Radio-televiziji Srbije (RTS), da se javno izvini gošći i svim ženama Srbije zbog neadekvatnog i… »
Otvoreno pismo žena Žiki Šarenici: Izvini se!

Otvoreno pismo žena Žiki Šarenici: Izvini se!

24 Sata 26.07.2016
Domaće predstavnice jedne od najvećih svetskih organizacija za osnaživanje žena, Lean In, otvorenim pismom pozivaju na izvinjenje i reakciju usled diksriminacije i širenja negativnih vrednosti putem javnog servisa, a u okviru emisije “Žikina… »
Šta se dešava kad se Rusima obratite na srpskom

Šta se dešava kad se Rusima obratite na srpskom

24 Sata 26.07.2016
Ruski novinar Georgij Moskvičev obratio se u Rostovu prolaznicima na srpskom jeziku i pitao ih da li ga razumeju, ko je Nikola Tesla, a ko Gavrilo Princip... Evo kakve je odgovore dobio. 24sata_rs/main 1… »

Vesti dana »