Povezane vesti

Ceca: Volela bih da nađem nekoga, pa nek me i ostavi (video)

Ceca: Volela bih da nađem nekoga, pa nek me i ostavi (video)

Svet & Skandal 26.07.2016
Folk diva Svetlana Ražnatović održala je koncert u budvanskom Top Hilu, ali njeni obožavaoci nisu znali da je Ceca izašla pred njih “mrtva” bolesna i sa visokom temperaturom. Iako temperatura nije bila “39 sa dva” već 38,5, Ceca se nekako… »
Ceca iskreno o ljubavnom životu: Volela bih da nađem nekoga, pa neka me i ostavi (VIDEO)

Ceca iskreno o ljubavnom životu: Volela bih da nađem nekoga, pa neka me i ostavi (VIDEO)

Story 26.07.2016
Privatni život folk dive ne prestaje da intrigira javnost, a ona je odlučila da otkrije kako se trenutno oseća. Svetlana Ceca Ražnatović proteklog vikenda održala je koncert u budvanskom Top Hilu, ali njeni obožavaoci nisu znali da je izašla pred… »
(Video) Ceca želi ljubav po svaku cenu: Volela bih da nađem nekoga, pa nek me i ostavi

(Video) Ceca želi ljubav po svaku cenu: Volela bih da nađem nekoga, pa nek me i ostavi

Kurir 26.07.2016
Folk diva Svetlana Ražnatović održala je koncert u budvanskom Top Hilu, ali njeni obožavaoci nisu znali da je Ceca izašla pred njih bolesna i sa visokom temperaturom. Ceca je napravila pravi spektakl, a njenom koncertu prisustvovala su i njena deca… »

Vesti dana »