Povezane vesti
Poligrafsko testiranje radnika nedovoljno da inspekcija reaguje
Radio 021 26.07.2016
Inspektor rada Odseka inspekcije u Subotici danas je poslodavcu u preduzeću "Perutnina Ptuj-Topiko" u Bačkoj Topoli ukazao da zaposleni nisu dužni da se podvrgavaju poligrafskom testiranju, a zbog odbijanja da to učine, ne smeju da trpe štetne posledice… »
Minstarstvo: Radnici u Perutnini Ptuj ispitivani na poligrafu
Novi magazin 26.07.2016
Inspektori rada utvrdili su danas da je firma "Perutnina Ptuj-Topiko" iz Bačke Topole 21. juna 17 radnika ispitivala na poligrafu, dok je jedan odbio to ispitivanje, saopštilo je Ministarstvo za rad, zapošljavanje, boračka i socijalna pitanja Srbije… »
Vesti dana »
Vremenska prognoza za subotu, 4. april 2026: Toplije, temperatura do 19 stepeni
Serbian News Media pre 3 satajoš 24 povezane
SAZNAJEMO Petoro juče privedenih studenata pušteno na slobodu, danas daju iskaz u policiji
Nova pre 3 satajoš 5 povezanih
Student iz Novog Pazara: U snimljenom razgovoru nema ništa sumnjivo, ne želimo zlo predsedniku - već izbore gde ćemo ga pobediti
N1 Info pre 2 satajoš 14 povezanih
"Suprotstavimo se Americi i Kini" Makron pozvao saveznike da udruže snage: EU ne bi trebalo da bude vazal SAD
Blic pre 53 minutajoš 30 povezanih



