Povezane vesti

Školska seks afera trese Srbiju: Profesor plaća učenicama 50 evra za seks? (foto)

Školska seks afera trese Srbiju: Profesor plaća učenicama 50 evra za seks? (foto)

Pravda 27.07.2016
Tamara Marinković (24), bivša učenica Saobraćajno-tehničke škole u Zemunu i autorka knjige “Trofeji”, koja je izazvala burne reakcije i oprečna mišljenja u Srbiji, optužila je svog nekadašnjeg profesora da devojčicama za seks plaća 50… »
Seks-afera: Profesor pedofil plaća učenicama 50 evra za seks!

Seks-afera: Profesor pedofil plaća učenicama 50 evra za seks!

Kurir 27.07.2016
Skandal u školi žestoko potresa Srbiju! Tamara Marinković, autorka knjige „Trofeji“, optužila je Miroslava Blanušu, svog bivšeg nastavnika fizičkog iz Saobraćajno-tehničke škole, da je "matori dušebrižni pedofil" koji devojčicama za seks… »
Školska SEKS afera TRESE SRBIJU: Profesor plaća učenicama 50 evra za seks? (FOTO)

Školska SEKS afera TRESE SRBIJU: Profesor plaća učenicama 50 evra za seks? (FOTO)

Telegraf 27.07.2016
- Sve kolege su me podržale što sam javno rekao istinu o Tamari. Čak i njeni školski drugari i drugarice su me zvali da kažu da su bili svedoci koliko sam joj pomogao. Bio sam joj kao roditelj, sram je bilo za ovo. Želim da se suočim sa njom da mi… »

Vesti dana »