Povezane vesti

Zvezda Beverli Hilsa pod teškom dijagnozom: Prošla sam kroz pakao

Zvezda Beverli Hilsa pod teškom dijagnozom: Prošla sam kroz pakao

Lepota i zdravlje 02.08.2016
Nekadašnja zvezda popularne serije Beverli Hils Šenon Doerti, otkrila je u razgovoru za ET da se opaka bolest proširila na limfne čvorove i da zbog toga mora da ide na hemoterapiju i zračenja Guliver/Getty Images Šenon, koja je u spomnutoj seriji… »
Potresno Šenon Doerti otkrila da se rak proširio: Užasavam se onog što me čeka

Potresno Šenon Doerti otkrila da se rak proširio: Užasavam se onog što me čeka

Press 02.08.2016
Holivudska glumica Šenon Doerti, koja se proslavila ulogama u hit serijama "Beverli Hils" i "Čari", nedavno je morala da se podvrgne mastektomiji nakon što joj je dijagnostikovan rak dojke, a sada je glumica u ispovesti za "ET" ispričala da će morati… »
VIDEO: Potresna ispovest poznate glumice o borbi sa rakom

VIDEO: Potresna ispovest poznate glumice o borbi sa rakom

Vesti online 02.08.2016
Zvezda serije "Beverli Hils" Šenon Doerti gostovala je u ponedeljak u jednoj emisiji gde je prvi put javno pričala o svojoj borbi s opakom bolešću i koliko joj je stanje ozbiljno. Prvi put otkrila je da joj se rak dojke proširio na limfne čvorove, a… »
Šenon Doerti: Moj rak se proširio, ali to nije ono što me najviše boli

Šenon Doerti: Moj rak se proširio, ali to nije ono što me najviše boli

24 Sata 02.08.2016
Glumica Šenon Doerti otkrila je da se bori sa rakom dojke, ali nažalost opaka bolest se proširila. "Moj rak se proširio na limfne žlezde, a tokom jedne operacije doktori su otkrili da postoji mogućnost da su se kancerogene ćelije proširile i dalje… »

Vesti dana »