Povezane vesti

Partizan promovisao Nikolića: Kad je stigao poziv, dileme nije bilo

Partizan promovisao Nikolića: Kad je stigao poziv, dileme nije bilo

Večernje novosti 04.08.2016
Vremena nema mnogo, ali Partizan uvek mora da pobeđuje. Srećan sam što sam se vratio na ovakav način - kaže Marko i dodaje da su mu najlepše pobede protiv Zvezde. STAO je u martu 2015, nastavlja u avgustu 2016. Posle nešto manje od godinu i po dana… »
Marko Nikolić: Da dovršim započeti posao u Partizanu (video)

Marko Nikolić: Da dovršim započeti posao u Partizanu (video)

Sportski žurnal 04.08.2016
Partizan je dobio novog-starog trenera, posle godinu dana u Humsku se vratio Marko Nikolić, koji je promovisan na stadionu crno-belih. – Ne znam koliko mogu da budem poželjan sa ovakvim izgledom, da se našalim na startu – rekao je Nikolić, koji je… »
Predstavljen Nikolić: "Javnost je presudila da se vratim"

Predstavljen Nikolić: "Javnost je presudila da se vratim"

Sportske.net 04.08.2016
Marko Nikolić je danas zvanično predstavljen u prostorijama crno-belih. Novi trener fudbalera Partizana Marko Nikolić rekao je danas da se nije dvoumio oko povratka u klub pošto nije završio započeti posao i dodao da veruje da ekipa ima kvalitet za… »
Hotsport analiza: Šta Partizan dobija dolaskom Marka Nikolića? (video) (anketa)

Hotsport analiza: Šta Partizan dobija dolaskom Marka Nikolića? (video) (anketa)

Hot sport 04.08.2016
Partizan je danas predstavio naslednika Ivana Tomića na mestu trenera, a to će biti čovek koji je do pre nešto više od godinu dana bio na klupi crno-belih. U kalendarskoj 2015. godini Partizan je promenio četri trenera (Marko Nikolić, Zoran… »
Marko Nikolić i Partizan - novi početak

Marko Nikolić i Partizan - novi početak

Mondo 04.08.2016
Posle nešto više od godinu dana, Marko Nikolić je ponovo trener Partizana. Novi početak protiv nekadašnjeg kluba - Vojvodine."Kad Partizan zove - nema dileme, čast je i zadovoljstvo raditi ovde. Nema gorčine u meni zbog prošlosti", kaže. Gotovo… »
Nikolić na promociji u Partizanu: Oba puta sam pobedio u derbiju

Nikolić na promociji u Partizanu: Oba puta sam pobedio u derbiju

Sportal blic 04.08.2016
Novi trener fudbalera Partizana Marko Nikolić drugi put u karijeri je seo na klupu kluba iz Humske. Foto: A. Dimitrijević / RAS Srbija Marko Nikolić “Nije prošlo mnogo vremena otkad sam poslednji put sedeo na ovom istom mestu. Partizan je zvao, a ja… »
Marko nikolić: Nemamo puno vremena, ali verujem u igrače Partizana!

Marko nikolić: Nemamo puno vremena, ali verujem u igrače Partizana!

Hot sport 04.08.2016
Paritzan je danas na stadionu u Humskoj predstavio novo-starog šefa stručnog štaba Marka Nikolića. Posle godinu i po dana mladi, ali iskusni stručnjak vratio se u Partizan. Prihvatio je vruć krompir u ruci da crno-bele izvuče iz letargije u koju su… »
Došao sam da dovršim započeto, verujem u ovaj tim!

Došao sam da dovršim započeto, verujem u ovaj tim!

Mozzart sport 04.08.2016
"Način na koji smo se prošli put rastali daleka je prošlost. U meni nema nikakve gorčine zbog toga, jer se trudim da budem profesionalac. Insistiranje na dugoročnom ugovoru ovog puta nije bila nikakva borba ne znam sa kim, nego način na koji trener… »
Nikolić: Da vratim titulu u Humsku

Nikolić: Da vratim titulu u Humsku

Vesti online 04.08.2016
Povratnik na klupu Partizana Marko Nikolić je rekao danas da želi da završi započet posao od prošle godine i vrati šampionsku titulu u Humsku. Nikolić je danas prestavljan kao novi-stari trener crno-belih, pošto je nasledio Ivana Tomića i vratio… »
FK Partizan predstavlja novog trenera Marka Nikolića

FK Partizan predstavlja novog trenera Marka Nikolića

Beta 04.08.2016
Fudbalski klub Partizan predstaviće danas novog trenera Marka Nikolića. Kako je saopšteno iz Humske, promocija Marka Nikolića obaviće se danas u 13 časova na stadionu Partizana. Nikolić je na klupi zamenio Ivana Tomića, koji je podneo ostavku zbog… »
Povratak u humsku: Nikolić trener Partizana do 2018. godine

Povratak u humsku: Nikolić trener Partizana do 2018. godine

Večernje novosti 04.08.2016
Marko Nikolić je novi trener Partizana, a na klupi crno-belih će naslediti Ivana Tomić koji je podneo ostavku posle poraza od Napretka. NEMA više dileme – Marko Nikolić (37) je novi trener Partizana. Mladi stručnjak koji je u martu prošle godine… »
Pao dogovor: Marko Nikolić novi trener Partizana

Pao dogovor: Marko Nikolić novi trener Partizana

Sportal blic 03.08.2016
Marko Nikolić postaće ponovo trener fudbalera Partizana, saznaje "Blic". Foto: A. Dimitrijević / RAS Srbija Mladi stručnjak je bio prvi pik uprave kluba posle odlaska Ivana Tomića, a dogovor je postignut na dve godine saradnje, uz opciju produžetka… »
Igrači hoće Nikolića, a on garancije

Igrači hoće Nikolića, a on garancije

Danas 03.08.2016
Već viđena promocija Marka Nikolića u novog (starog) trenera najjače postave fudbalskog kluba Partizan toliko se zakomplikovala da Ivan Tomić ni danas nije dobio naslednika, kako je to bilo najavljeno, pošto su paralelni pregovori sa njim i… »
Savićević stopirao tumbakovića: Partizan čeka Nikolića, ali pita se i Slovan

Savićević stopirao tumbakovića: Partizan čeka Nikolića, ali pita se i Slovan

Večernje novosti 03.08.2016
Partizan ni u sredu nije rešio pitanje trenera. Mladi stručnjak Marko Nikolić pre dva dana boravio u Bratislavi i pregovarao sa Slovanom. PARTIZAN još nije dobio novog trenera, a od čelnika kluba iz Humske nije mogao da se dobije konkretan odgovor na… »

Vesti dana »