Povezane vesti
Sestra Svetog Ilije Šta nikako da ne radite danas, na Blagu Mariju
Press 04.08.2016
Srpska pravoslavna crkva slavi danas spomen na Mariju Magdalenu, u narodu poznatu kao Blažena Marija. Veoma je poštovana u Srba, posebno među ženama. Blaga ili Blažena Marija je, po narodnom verovanju, sestra Svetog Ilije Gromovnika i spada u nepokretne… »
Danas je Blaga Marija: Evo zašto ne valja ništa da se radi
Vesti online 04.08.2016
Blaga Marija je jedan od praznika Srpske pravoslavne crkve koji se praznuje 4. avgusta po novom kalendaru. Ovaj dan je zapravo spomen na Mariju Magdalenu. Ona je bila rodom iz gorskih predela Sirije, oko grada Magdale, zbog čega je i dobila ime… »
Vesti dana »

Vremenska prognoza Srbije: Pretežno sunčano na severu, večeras pljuskovi i grmljavina, do kraja avgusta toplinski talas sa velikim temperaturnim oscilacijama
Naslovi.ai pre 15 minutajoš 31 povezana

Ukrajinci pogodili nuklearku u Kursku, objavljen snimak! Odjeknula stravična eksplozija! Napadnuti ruski energetski objekti! (foto/video)
Kurir pre 3 satajoš 24 povezane

Tuča ga skupo koštala: Bolonja potpisala engleskog prestupnika
Večernje novosti pre 10 minutajoš 25 povezanih

To je to: Luka Mitrović više nije igrač Zvezde! „pobedio sam samog sebe“: Nemanja Milovanović posle sjajnog vikenda u Slovačkoj!
Hot sport pre 5 minutajoš 20 povezanih