Povezane vesti

Partizanov debitant Miletić: Ustali smo, crni dani su iza nas

Partizanov debitant Miletić: Ustali smo, crni dani su iza nas

Sportal blic 11.08.2016
Novajlija u dresu Partizana, Nemanja Miletić, prvu priliku da zaigra dobio je u Ivanjici protiv bivšeg kluba, ostavio je dobar utisak i razbio maler loših rezultata koji su crno-bele pratili neko vreme. Foto: Blicsport.rs / RAS Srbija Nemanja Miletić… »
Miletić: Debi o kakvom sam sanjao

Miletić: Debi o kakvom sam sanjao

Beta 11.08.2016
Fudbaler Partizana Nemanja Miletić rekao je danas da je presrećan što je debitovao za beogradski klub i da je prva utakmica u crno-belom dresu bila kao iz sna. "Presrećan sam posle debija. Pre tri meseca sam igrao protiv Partizana, a sada sam debitova… »
Miletić sjajan na debiju: Drago mi je što sam na terenu ostavio dobar utisak

Miletić sjajan na debiju: Drago mi je što sam na terenu ostavio dobar utisak

Večernje novosti 11.08.2016
Poklopilo se da moj prvi meč bude baš u gradu u kojem sam proveo tri godine. Emocije su bile pomešane, ali je Partizan sada moj klub - kaže Nemanja. Stigao je Nemanja Miletić među prvima u Partizan, ali kod Ivana Tomića nije dobio pravu šansu… »
Pet utakmica ni da omiriše teren, a onda blesak pod Golijom: Zašto je Partizan dosad čuvao Nemanju Miletića? (video)

Pet utakmica ni da omiriše teren, a onda blesak pod Golijom: Zašto je Partizan dosad čuvao Nemanju Miletića? (video)

Mozzart sport 11.08.2016
„Mislim da će s novim šefom struke sve ići bolje i da ćemo igrati onako kako se od nas i očekuje“, istakao je novi levi bek crno-belih posle uspešnog debija protiv Javora. Tri boda i - Nemanja Miletić! Partizan je u Ivanjici dobio ne samo prvu… »
A, sve vreme je bio tu - Nemanja Miletić

A, sve vreme je bio tu - Nemanja Miletić

Mondo 11.08.2016
Nemanja Miletić debitovao je za Partizan u Ivanjici. Levi bek odigrao je odličnu utakmicu i pokazao da je nepravedno bio izostavljen iz tima. Foto: TV Partizan/screenshot Malo toga je funkcionisalo u igri Partizana u prvim utakmicama ove sezone. Ni… »

Vesti dana »