Povezane vesti
Uklonjen Park mira na mostu preko Ibra u Kosovskoj Mitrovici
Studio B 14.08.2016
Revitalizacija glavnog mosta preko reke Ibar u Kosovskoj Mitrovici počela je danas u 10 časova uklanjanjem Parka mira, koji je bio postavljen na sredini mosta. Teške građevinske mašine uklonile su Park mira koji je bio na ovom mostu. Akciju prati veliki… »
Uklonjen Park mira U kosovskoj mitrovici: Od januara promet preko mosta na Ibru
Telegraf 14.08.2016
Sa glavnog mosta na Ibru koji razdvaja Kosovsku Mitrovicu na severni – srpski i južni – albanski deo danas je uklonjen Park mira, simbol otpora građana severnog dela podeljenog grada na Ibru. Uklanjanje Parka mira je počelo jutros u 10 časova, sa južne –… »
Počela obnova mosta u Mitrovici
Al Jazeera 14.08.2016
Predviđeno je da se most otvori za saobraćaj početkom iduće godine, a njegovu obnovu u vrijednosti 1,2 miliona eura finansira Evropska unija. Počeli su radovi na revitalizaciji glavnog mosta u Mitrovici, simbola podjele između Albanaca i Srba na Kosovu… »
Počeli radovi na mostu na Ibru u Kosovskoj Mitrovici
N1 Info 14.08.2016
Uklanjanjem Parka mira danas su počeli radovi na mostu preko Ibra u Kosovskoj Mitrovici. Revitalizacijom mosta i pristupnih saobraćajnica od januara sledeće godine trebalo bi da se stvore uslovi za slobodno saobraćanje između južnog (albanskog) i… »
Vesti dana »
Američki razarač pokvaren u Tihom okeanu: 300 mornara danima bilo bez vode, obroka, toaleta, klime...
Kurir pre 59 minutajoš 1 povezana
Emirati odgovorili na eskalaciju u regionu: Obustavljene sve trgovinske i finansijske aktivnosti sa Iranom
Kurir pre 49 minutajoš 1 povezana
Sahranjeno petoro planinara iz Bosne i Hercegovine koji su poginuli na Elbrusu, najvišem vrhu Evrope
Danas pre 6 satijoš 1 povezana






