Povezane vesti
Marić žestoko: Vučić je govorio da sam agent CIA, a Tasovac je gluplji od Zmaja od Šipova!
Pravda 14.08.2016
BEOGRAD- Čuveni novinar i supervizor "Parova" Milomir Marić poziva sve političare koji nisu prešli cenzus da uđu u rijaliti, a zatvorenike sa nanogicama da tamo odleže kaznu, objašnjava zašto je ponosan na to što je postao starletan kada ga je… »
Milomir Marić za Kurir: Zmaj od Šipova je pametniji od Tasovca!
Kurir 14.08.2016
Već se pribojavam kako će TV Hepi na jesen proći s nastavkom rijalitija, jer pravi rijaliti igrači ne mogu da konkurišu onom što Šešelj i ostali rade u parlamentu. Tasovac je za „Parove“. Ima taj stajling, ali i retoriku i inteligenciju, super… »
Vesti dana »
![Međusobne optužbe Hamasa i Izraela za kršenje primirja; posrednici strahuju od raspada sporazuma](https://nstatic.net/644/38955644vbfyjh.jpg)
Međusobne optužbe Hamasa i Izraela za kršenje primirja; posrednici strahuju od raspada sporazuma
RTS pre 21 minutajoš 12 povezanih
![Ministar Đurić: Otvaranje Klastera tri bio bi dodatan podstrek za sprovođenje reformi u Srbiji](https://nstatic.net/281/38954281hrlglg.jpg)
Ministar Đurić: Otvaranje Klastera tri bio bi dodatan podstrek za sprovođenje reformi u Srbiji
Danas pre 9 satijoš 2 povezane
![Na Sretenje Deklaracija o Vojvodini: Vučić: Garancija za Vojvodinu u Srbiji](https://nstatic.net/985/38953985cctadz.jpg)
Na Sretenje Deklaracija o Vojvodini: Vučić: Garancija za Vojvodinu u Srbiji
Blic pre 10 satijoš 1 povezana