Povezane vesti
Novi modeli Audija znaju kada se pali zeleno Video
Moj auto 16.08.2016
Audi će posle tri godine razvoja početi da u svoje modele za 2017. ugrađuje sistem koji će vozače obaveštavati o trajanju crvenog svetla na semaforu. Novi sistem TLIS (Traffic Light Information System) će prvo biti dostupan u Audijevim modelima “A4”, “A4… »
Odbrojavanje na displeju: Novi modeli Audija uskoro će znati kada se pali zeleno svetlo
Auto blog 16.08.2016
Automobilska kompanija Audi je predstavila novu sposobnost svojih vozila koja će uskoro vozaču saopštavati informaciju o trajanju crvenog svetla na semaforu. Sistem pod nazivom TLIS (Traffic Light Information System) će postati dostupan u modelima Q7, A4… »
Vesti dana »
Oduzeli mu vozačku u Bosni, pa drugu kupio u Novom Pazaru za 650 evra: Srbin „pao“ na ulasku u Crnu Goru zbog lažnih isprava (foto)
Sandžak haber pre 34 minutajoš 35 povezanih
Šta su zapravo prelevmani za mleko? Država ponovo uvodi zaštitne takse: Evo kako će ova mera zaštititi domaće farmere
Blic pre 4 minutajoš 27 povezanih
Na sastanku Operativnog tima za EU sa Kopmanom o preseku stanja i rokovima
RTV pre 1 satjoš 26 povezanih
Novo poskupljenje goriva - evo koliko ćemo plaćati narednih sedam dana
InfoKG pre 2 satajoš 24 povezane
Nagrada kao dokaz da radite pošteno i iskreno: Snežana Đurišić o odlikovanju Sretenjskim ordenom i Zlatnoj medalji za zasluge (foto)
Večernje novosti pre 14 minutajoš 27 povezanih


