Povezane vesti

Atomski mrav, olimpijski prvak: Davoru čestitali Velja, Čavić, Šapić...

Atomski mrav, olimpijski prvak: Davoru čestitali Velja, Čavić, Šapić...

Sportal blic 17.08.2016
Naš rvač Davor Štefanek osvojio je zlatnu medalju na Olimpijskim igrama u kategoriji do 66 kilograma grčko-rimskim stilom, a za to su brzo stigle brojne čestitke. Foto: Reuters Među prvima su bili Milorad Čavić, Velimir Stjepanović, pridružila… »
Ko je Davor Štefanek? Život ga nije mazio, a sada mu se Srbija divi i klanja

Ko je Davor Štefanek? Život ga nije mazio, a sada mu se Srbija divi i klanja

Vesti online 17.08.2016
Dočekao je i Davor Štefanek svojih pet minuta! Možda je bolje reći šest, koliko je trajala rovovska bitka u finalu Olimpijskih igara u Riju. Osvajao je Subotičanin mnogo medalja u dosadašnjoj karijeri, bio je šampion sveta 2014. godine, ali ništa… »
Štefanek ispunio obećanje

Štefanek ispunio obećanje

Dnevnik 17.08.2016
Punih 12 dana Srbija je čekala medalju na 31. letnjim Olimpijskim igrama u Rio de Žaneiru. I, to se dogodilo, a ono što je još draže je to što se Rijom zagrmelo „Bože pravde”. Od utorka Srbija slavi rvača Davora Štefaneka, zlatnog olimpijca… »
Skandalozno i nečuveno: Policija sprečila slavlje Štefanekovih! (video)

Skandalozno i nečuveno: Policija sprečila slavlje Štefanekovih! (video)

Hot sport 17.08.2016
Davor Štefanek juče je Srbiji doneo prvu medalju na Olimpijskim igrama u Riju i to zlatnu. Za neverovati je da je u Subotici prekinuto slavlje njegove porodice. Porodica i prijatelji su tokom poslepodneva otišli u jedan ugostiteljski objekat nedaleko… »
Štefanek: Drago mi je što sam obradovao Srbiju, biće još medalja

Štefanek: Drago mi je što sam obradovao Srbiju, biće još medalja

RTS 17.08.2016
Srpski rvač Davor Štefanek izjavio je da mu je drago što je osvajanjem zlatne medalje na Olimpijskim igrama obradovao Srbiju i dodao da u Rio de Žaneiru očekuje još medalja za srpske olimpijce. Momak iz Subotice postao je prvi srpski rvač u… »
"Uštini me, ne znam da li je java ili san"

"Uštini me, ne znam da li je java ili san"

Mondo 17.08.2016
Davor Štefanek još uvek nije svestan rezultata koji je napravio: "Hteo sam da zamolim Gruzijca da me uštine, da vidim da li je to što se dešava stvarnost ili sanjam". Decenije rada, truda i odricanja sve je došlo na naplatu u jednom danu - 16… »
Zlatni dan srpskog sporta: Utorak u Riju koji je promenio sve!

Zlatni dan srpskog sporta: Utorak u Riju koji je promenio sve!

Sportal blic 17.08.2016
Deset dana strepnje, gledanja pojedinih rezultata sa nevericom, nada da će se pokazati pravo, šampionsko lice. I onda taj jedanaesti takmičarski dan na Olimpijskim igrama u Rio de Žaneiru, utorak 16. avgust, koji je obradovao sve koji su uz olimpijski… »
Štefanek: Još nisam svestan uspeha, vidimo se na balkonu

Štefanek: Još nisam svestan uspeha, vidimo se na balkonu

Press 17.08.2016
Novi olimpijski šampion u rvanju Davor Štefanek izjavio je sinoć da još nije svestan uspeh, zahvalio se svima koji su bili uz njega i rekao da jedva čeka da se nađe na čuvenom balkon Gradske skupštine u Beogradu. Foto: Olimpijski komitet Srbije… »
Štefanek: Hvala, hvala, hvala Srbijo! (FOTO)

Štefanek: Hvala, hvala, hvala Srbijo! (FOTO)

Alo 17.08.2016
Osvajač prve medalje za Srbiju na Olimpijskim igrama u Rio de Žaneiru, i to zlatne, zahvalio se na podršci. Davor Štefanek dominirao je u rvanju, u kategoriji do 66 kilograma, obradovavši naciju zlantom medaljom. Štefanek: Vidimo se na balkonu… »
Poruka zlatnog Štefaneka: "Krenula lavina, biće pet-šest medalja"

Poruka zlatnog Štefaneka: "Krenula lavina, biće pet-šest medalja"

Sportske.net 17.08.2016
Olimpijski šampion u rvanju grčko-rimskim stilom do 66 kilograma Davor Štefanek poručio je da će nakon njegovog uspeha uslediti lavina i da će Srbija slaviti još nekoliko medalja. Olimpijski šampion i rvački reprezentativac Srbije Davor Štefanek… »
Šampionski selfi za "Blic": Štefanek prošetao zlato po Olimpijskom selu

Šampionski selfi za "Blic": Štefanek prošetao zlato po Olimpijskom selu

Sportal blic 17.08.2016
Naš rvač Davor Štefanek ostvario je san osvajanjem olimpijskog zlata, a radost je podelio sa reprezentativcima u Olimpijskom selu. Foto: RAS Srbija Foto: Davor Štefanek / Privatna arhiva Među prvima mu je čestitao kolega Viktor Nemeš, kome je malo… »
Štefanek: Uživaćemo kada dođem kući

Štefanek: Uživaćemo kada dođem kući

N1 Info 17.08.2016
Davor Štefanek uradio je ono što je obećao pre odlaska u Rio – osvojio je medalju i nadmašio svog učitelja. Štefanek kaže da će tek za oko dve nedelje shvatiti šta je ostvario pobedom u Rio de Žaneiru i zahvalio je svima na podršci. “Kad… »
Trenutak za pamćenje: Davor Štefanek na pobedničkom postolju! (video)

Trenutak za pamćenje: Davor Štefanek na pobedničkom postolju! (video)

Hot sport 17.08.2016
Posle 32 sušne godine Davor Štefanek je osvojio zlato u Riju. Bio je kandidat za najsjajnije odličje, to je i dokazao i s pravom se našao na najvišoj stepenici pobedničkog postolja. Svetski šampion iz 2014. godine, sada je Olimpijski šampion… »
Najponosniji brat na svetu: Danijel najviše verovao u Davorovo zlato /foto/

Najponosniji brat na svetu: Danijel najviše verovao u Davorovo zlato /foto/

Sportal blic 17.08.2016
Brat Davora Štefaneka, Danijel, bio je među najsrećnijima kada je naš rvač osvojio zlato na Olimpijskim igrama. Foto: Danijel Štefanek / Privatna arhiva Često je Davor isticao kako je Danijel uvek bio velika podrška, i kada ide i kada ne ide, a… »
Čestitke Davoru stižu sa svih strana

Čestitke Davoru stižu sa svih strana

Večernje novosti 16.08.2016
Među prvima srpskom rvaču čestitali Vučić, Nikolić, Udovičić, Ivana Anđušić Maksimović... Neverovatan uspeh je ostvario Davor Štefanek. Doneo je Srbiji prvu medalju na OI u Rio de Žaneiru i to zlatnu, a svi se nadaju da će upravo ovo biti… »
Bravo: Udovičić: Davore, ti si ponos Srbije, tako se bori za zemlju!

Bravo: Udovičić: Davore, ti si ponos Srbije, tako se bori za zemlju!

Sportal blic 16.08.2016
Ministar omladine i sporta Vanja Udovičić čestitao je našem rvaču Davoru Štefaneku na osvajanju zlatne medalje na Olimpijskim igrama. Foto: MOS / Promo Vanja Udovičić u Riju - Svaka čast Davore, svaka čast olimpijski šampione! Ti si ponos… »
Ponos u domu Štefaneka: Damir: Davor uvek ispuni obećanje, najavio je zlato! /foto/

Ponos u domu Štefaneka: Damir: Davor uvek ispuni obećanje, najavio je zlato! /foto/

Sportal blic 16.08.2016
Roditelji Davora Štefaneka ponosni su na uspeh u Riju, u njihov subotički dom dolazi olimpijsko zlato! Foto: B. Vučković / RAS Srbija Davor je pobedio u kategoriji do 66 kilograma grčko rimskim stilom, što je prvo olimpijsko odličje za Srbiju na… »
Pokrenuo lavinu: Štefanek govorio o suzama, pa poslao šampionsku poruku Srbiji!

Pokrenuo lavinu: Štefanek govorio o suzama, pa poslao šampionsku poruku Srbiji!

Sportal blic 16.08.2016
Naš rvač Davor Štefanek bio je preplavljen emocijama posle osvajanja olimpijskog zlata na Igrama u Riju. Foto: RAS Srbija Foto: Reuters Momak iz Subotice šampion je u grčko-rimskom stilu u kategoriji do 66 kilograma, a posebno je nadahnuto govorio o… »
Srbijo, budi ponosna: Štefanek je olimpijski šampion! /foto/

Srbijo, budi ponosna: Štefanek je olimpijski šampion! /foto/

Sportal blic 16.08.2016
Naš rvač Davor Štefanek osvojio je zlatnu medalju na Olimpijskim igrama u kategoriji do 66 kilograma grčko-rimskim stilom! Foto: RAS Srbija Nema sumnje da je Srbija dobila novog sportskog junaka! Kako je samo ovaj momak obradovao naciju ovog utorka… »

Vesti dana »